RANTÍŘOV – STAŘEČ 4:2

Bartejs otevřel brzy skóre. Z rohu vápna se trefil krásně do vzdálenější šibenice. Pak si hosté pomohli rohovým kopem a Vodička vyrovnal. Ale ještě do přestávky si Rantířov vzal vedení zpět. To začal úřadovat Karel Holub, který těžil ze skvělé práce Lojdy. Ten se probil obranným valem a naservíroval mu parádní přihrávku.

Ve druhé půlce přihrál Pernica patičkou opět Holubovi, ten se uvolnil přes obránce a levačkou zavěsil. Za dvě minuty zadělal na drama stařečský Kaňka, opět po rohu. Ale sobotu si domácí nenechali zkazit. Karel Holub v 83. minutě zkompletoval hattrick, když se dobře zorientoval ve vápně a míč poslal mimo dosah Trnky

Góly: 6. Bartejs, 34., 69. a 83. K. Holub – 18. Vodička, 71. Kaňka. Rozhodčí: Vašíček, ŽK: 4:3. Diváci: 65. Poločas: 2:1. Stařeč: Trnka – Tomek, Pysk, Vodička, Rambousek, Kaňka, Mařan, Strouha (74. Linhart), Ježek, Zejda, Bříza.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – STONAŘOV 2:3

V prvním poločase si hráči vzali volno ve vytváření šancí a tak jediným důležitým okamžikem byla 32. minuta, kdy zahrál domácí brankář Jelínek rukou před velkým vápnem a odešel tak po červené kartě předčasně do sprch.

Oslabení domácí se i ve druhém poločase snažili, ale po hodině hry přišla desetiminutovka, kdy se hostům podařilo vstřelit tři branky. Ani tento stav domácí nezlomil a po pěti minutách dokázali snížit po hlavičce Starka. Kontaktní branku zaznamenal čtyři minuty před koncem zápasu nádhernou střelou Horecký. Při závěrečném náporu zachránil stonařovským tři body brankář Mértl, když s námahou vyrazil střelu Horeckého i zlikvidoval pokus Matea Premara.

Góly: 81. Stark, 86. Horecký – 66. Škrdla, 67. a 76. Příhoda. Rozhodčí: Kříž, ŽK 1:1, ČK: 1:0 (32. Jelínek). Diváci: 83. Poločas: 0:0. Moravské Budějovice: Jelínek – Mario Premar (88. Busta), J. Benda, Novotný, K. Svoboda – P. Benda, Kosmák, Stark, Horecký, Puchnar (40. Dvořák) – A. Svoboda (76. Mateo Premar).

LUKA N. J. – PŘIBYSLAVICE 1:3

Hned v úvodu domácí udělali chybu, a kopala se penalta, kterou Matějek proměnil. Zanedlouho se Lopatář dostal zadarmo k balonu na malém vápně, a také nezaváhal – 0:2. Loučtí sice nehráli špatně, ale do poločasu vyrovnat nedokázali.

A když nezvládli ani začátek druhé dějství, bylo to s nimi zlé. Dlouhý aut nikdo z domácích neodvrátil a Lopatář udeřil znovu. Snížit dokázal až po Tomanově přihrávce Vařejka, ale Přibyslavice si první jarní výhru nenechaly vzít.

Góly: 73. Vařejka – 3. Matějek (PK), 10. a 50. Lopatář. Rozhodčí: Jonáš, ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Přibyslavice: Novák – Karafiát, Kopeček, Picmaus, Skrobikowski – Venhoda, Matějek, Šárka, Kovář – Lopatář, Ošmera.