STONAŘOV – PŘIBYSLAVICE 4:3

Soubojem dvou exkluzivních kanonýrů se stal zápas ve Stonařově. David Vacek i Petr Ošmera dokázali už v prvním poločase zaznamenat hattrick. Přibyslavice právě díky Ošmerově třetí trefě dokázaly v poslední minutě první půle vyrovnat na 3:3, ale na konečný obrat, i když dvakrát vedly, to tentokrát nebylo. O výhře v duelu dvou geograficky blízkých týmů rozhodl po změně stran Příhoda.

Góly: 10., 32. a 39. Vacek, 67, Příhoda – 2., 29. a 45. Ošmera. Rozhodčí: Vašíček, ŽK: 0:4. Diváci: 70. Poločas: 3:3. Přibyslavice: Novák – Karafiát, Kopeček, Picmaus (46. Kovář), Skrobikowski, Venhoda, Matějek, Šárka, Částka, Ošmera (73. Mícek), Lopatář.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – BOHDALOV 2:2

Střelecký účet utkání zahájil hostující Koukal, ale míč šel mimo tyče. V první čtvrthodině se do šance ještě dostali domácí Novotný a Kosmák, kterého vychytal bohdalovský Velín. Skóre se měnilo ve 21. minutě po trestném kopu Doležala a přesné střele k tyči v podání P. Neumana. Další hlavičku Wasserbauera, která směřovala do prázdné branky, zblokoval Novotný a střela Pařízka za velkým vápnem jen olízla horní břevno. Domácí se dočkali v nastaveném čase prvního poločasu, kdy se z levé strany krásně trefil P. Benda.

Úvod druhého poločasu patřil hostům a jejich kapitán je opět poslal do jednobrankového vedení, když se prosadil střelou z hranice velkého vápna. Poté převzali iniciativu domácí, ale hlavička Stehlíka šla vedle tyče. Stejně skončily i střely Pařízka a Novotného. Alespoň bod pro domácí zachránil v předposlední minutě utkání Stehlík po samostatném slalomu velkým vápnem a přesné střele k tyči.

Góly: 45. P. Benda, 89. Stehlík – 21. Neumann, 53. Doležal. Rozhodčí: Holub, ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Moravské Budějovice: Dvořák – Novotný, J. Benda, Mario Premar, K. Svoboda (59. Puchnar) – Stark, Kosmák, Horecký, Pařízek, P. Benda (85. Mateo Premar) – Stehlík.

STAŘEČ – NEDVĚDICE 2:3

Poslední domácí zápas se Stařči nepovedl. Hosté se dostali díky Sytařovi hned v úvodní minutě do vedení a to navýšil v 57. minutě Vašíček. O pět minut později sice proměnil penaltu Vodička, ale deset minut před koncem hrající trenér Nedvědice Havlíček rozhodl. V závěru zápasu už jen Martin Linhart. korigoval na konečných 2:3.

Góly: 62. Vodička (PK), 90. M. Linhart – 1. Sytař, 57. Vašíček, 80. Havlíček. Rozhodčí: Svoboda, ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Stařeč: Krčál (46. Obůrka) – Ježek, Pysk, Vodička (84. Strouha), Tomek, Lauš, M. Linhart, Zejda, Bříza, R. Linhart (46. Petráněk), Kaňka.

Další výsledky 26. kola: Rantířov – Počítky 1:3 (1:2), 18. Kozák – 33., 37. a 59. Jurnečka. Štěpánov – Luka 7:1 (2:1), 40., 56., 85. a 86. Ludvík, 41. Samek, 58. Ostrovskyi, 62. Ilchyshyn – 44. Toman (PK). Měřín – Polná B 2:0 (0:0), 76. Beran, 88. Doležal. V. Beranov – V. Bíteš B 0:1 (0:0), 61. Whittingham.

14. Rantířov⋌ 25  4 5 16 40:74 17

Příští kolo: Bohdalov – Rantířov, Počítky – Měřín, Polná B – Stařeč, Nedvědice – Stonařov, V. Beranov – Štěpánov, Luka n. J. – M. Budějovice, Přibyslavice – V. Bíteš B.