Vladimír Hekerle, trenér Třebíče, si mohl jen po porážce 6:0 postesknout: "Domácí byli posílení hráči z áčka, a bohužel my jsme byli jako ovce. Nás porazil jen Dolejš, který byl u pěti branek. Ten byl jinde než krajský přebor."

To jeho protějšek Petr Munduch byl samozřejmě spokojený: "Bylo znát, že jsme tentokrát měli kvalitu, především v osobě Dolejše, který byl hlavním strůjcem naší vysoké výhry. S chutí však zahrál celý mančaft."

Na Žďársku se představily také Okříšky a znovu to bylo na hřišti velkého favorita. Bystřice se ujala rychle vedení, ale v závěru málem doplatila na bohorovnost, Okříšky mohly myslet na bod. Leč prohrály 3:2. "Bohužel jsme hráli v prvním poločase ustrašeně a po hrubých chybách dostali dva góly. Po třetím krásném gólu Bystřice jsme vyrovnali hru, dvakrát skórovali, ale soupeř si již výhru pohlídal," uvedl kouč Gustav Cabúk.

Trenér domácích Oldřich Veselý s hodnocením zápasu souhlasil: "Za stavu 3:0 jsme nastřelili tyčku Sklenářem, ale pak jsme úplně vypadli z tempa, hosté to vycítili a vrátili se do hry. Utkání, které jsme měli v klidu vyhrát, jsme si zbytečně zkomplikovali."

Body tak získal jen tým Náměšť-Vícenice, který má na jaře velmi dobrou formu. Tentokrát však cesta za výhrou 3:1 vydlážděná nebyla, na malém hřišti se o ni museli svěřenci trenéra Petra Kylíška porvat: "Bylo to takové ubojované vítězství. Nám to na tom malém hřišti moc nevyhovuje, byli jsme šťastnější. Podržel nás zejména brankář Procházka," ocenil výkon gólmana Petr Kylíšek.