Vladimír Hekerle, trenér Třebíče, si mohl jen po porážce 6:0 postesknout: "Domácí byli posílení hráči z áčka, a bohužel my jsme byli jako ovce. Nás porazil jen Dolejš, který byl u pěti branek. Ten byl jinde než krajský přebor."

To jeho protějšek Petr Munduch byl samozřejmě spokojený: "Bylo znát, že jsme tentokrát měli kvalitu, především v osobě Dolejše, který byl hlavním strůjcem naší vysoké výhry. S chutí však zahrál celý mančaft."

Na Žďársku se představily také Okříšky a znovu to bylo na hřišti velkého favorita. Bystřice se ujala rychle vedení, ale v závěru málem doplatila na bohorovnost, Okříšky mohly myslet na bod. Leč prohrály 3:2. "Bohužel jsme hráli v prvním poločase ustrašeně a po hrubých chybách dostali dva góly. Po třetím krásném gólu Bystřice jsme vyrovnali hru, dvakrát skórovali, ale soupeř si již výhru pohlídal," uvedl kouč Gustav Cabúk.

Hokejbal ilustrační foto
Nejdřív úspěch. Přibyslavice ale rozhodující duel nezvládly

Trenér domácích Oldřich Veselý s hodnocením zápasu souhlasil: "Za stavu 3:0 jsme nastřelili tyčku Sklenářem, ale pak jsme úplně vypadli z tempa, hosté to vycítili a vrátili se do hry. Utkání, které jsme měli v klidu vyhrát, jsme si zbytečně zkomplikovali."

Body tak získal jen tým Náměšť-Vícenice, který má na jaře velmi dobrou formu. Tentokrát však cesta za výhrou 3:1 vydlážděná nebyla, na malém hřišti se o ni museli svěřenci trenéra Petra Kylíška porvat: "Bylo to takové ubojované vítězství. Nám to na tom malém hřišti moc nevyhovuje, byli jsme šťastnější. Podržel nás zejména brankář Procházka," ocenil výkon gólmana Petr Kylíšek.