Dukla šla do vedení už v šesté minutě. Bylo to rychlé vyústění úvodní převahy Pražanů. Domácí ale našli rychlou odpověď a už o pět minut později byl stav srovnán, když Selnar poslal do sítě míč nedůrazně vyražený Radou.

Ve vyrovnaném dalším průběhu první půle se prosadil až před přestávkou jihlavský kanonýr Klobása a do šaten šli spokojenější domácí.

Dukle vyšel i úvod druhého dějství, když skórovala jen o minutu později než na začátku zápasu. Další branka už v utkání nepadla a Vysočina tak ukončila přípravné období s vyrovnanou bilancí dvou výher, remíz i porážek.

Do jarní části druhé ligy vstoupí Jihlavané už v pátek, kdy od 14 hodin přivítají na svém stadionu Slavoj Vyšehrad.

JIHLAVA – DUKLA PRAHA 2:2
Góly: 11. Ritter, 37. Ševčík – 6. Hadaščok, 52. Barac. Rozhodčí: Černý – Hájek, Pfeifer. Poločas: 2:1.
Jihlava: Číž – Křišťál (46. Svoboda), Štefánek, Vlček, Horák – Červ (80. Tureček), Lacko – Ritter (69. Arroyo), Ševčík (63. Shudeiwa), Selnar (69. Peřina) – Klobása (63. Vedral).