Líšeňský kouč Milan Valachovič do základní sestavy poslal hned tři zimní posily, od prvních minut tak naskočili Michal Šulla, Patrik Gerža a Martin Rolinek.

Úvod vyšel brněnskému celku skvěle, už v sedmé minutě se mu totiž perfektně povedl rohový kop. Po prodloužení míče zavřel celou situaci u zadní tyče David Pašek, který otevřel skóre utkání.

Jihlava následně držela míč častěji na svých kopačkách a po půl hodině hry byla odměněna. S míčem se prokombinovala až na hranici vápna, odkud se Jakub Selnar nemýlil a přesnou střelou k pravé tyči vyrovnal.

Ve zbylé hodině oba celky divákům příliš šancí už nenabídly. Vysočina se dostala k pár nebezpečným střelám, Líšeň dál hrozila ze standardních situací, rozhodující gól však nevstřelil nikdo.

Dánský fotbalista Kristoffer Jörgensen nastoupil v dresu SønderjyskE na portugalském soustředění proti pražské Slavii.
První dánský fotbalista ve Zbrojovce. Klub posílil univerzál Jörgensen

Remíza 1:1 tak znamená, že Jihlava projela zimní přípravou bez jediné prohry. „Šlo o utkání, které mělo z hlediska nasazení, soubojů, důrazu a emocí ligové parametry. Narazili jsme na těžkého soupeře, který nás před jarním startem optimálně prověřil. Myslím si, že jsme byli kombinačně silnějším celkem, ale na to se fotbal nehraje," okomentoval duel pro klubový web trenér Vysočiny David Oulehla.

SK Líšeň - FC Vysočina 1:1
Poločas:
1:1.
Branky: 7. Pašek – 30. Selnar.
ŽK: 60. Mionič (Líšeň).
Diváci: 60.
Líšeň: Šulla (46. Vajner) – Pašek, Jeřábek, Čermák, Rolinek – Mionič (62. Jokovič) – Gerža (46. Hapal), Polášek, Aldin (46. Dziuba), Sokol – Vlasák (46. Tauš).
Vysočina: Mastný – Svoboda, Piško, Tonbul, Farka – Lacko, Shudeiwa (68. Šancl) – Křehlík (68. Ogiomade), Selnar (80. Miška), Franěk (80. Záhradnik) – Sagna (80. Araujo-Wilson).