Předchozí
1 z 8
Další

2. kolo. Hradec Králové

Fotbalové utkání Hradec Králové - Vysočina JihlavaFotbalové utkání Hradec Králové - Vysočina JihlavaZdroj: Deník/Michal Fanta

Konečný výsledek: 3:4.
Čas gólu: 88. Dvořák.
Ztráta: - 1 bod

První utkání letošního ročníku přineslo hořkou tečku. Hradečtí vedli už 2:0, nadšeně bojující domácí ale stav otočili. Soupeř dokázal skóre srovnat, dvě minuty před koncem nakonec obral Jihlavu alespoň o bod její bývalý hráč.

3. kolo. Ústí nad Labem

Fotbalové utkání mezi Armou Ústí a JihlavouFotbalové utkání mezi Armou Ústí a JihlavouZdroj: Deník/Karel Pech

Konečný výsledek: 0:2.
Čas gólu: 90.+4 Chodora
Ztráta: 0

Celý druhý poločas Vysočina dobývala domácí branku se snahou vyrovnat nepříznivý stav. V nastaveném čase při hře vabank inkasovali hosté druhou branku.

8. kolo. Blansko

Fotbalové utkání mezi Blanskem a Jihlavou.Fotbalové utkání mezi Blanskem a Jihlavou.Zdroj: Redakce

Konečný výsledek: 1:4.
Čas gólu: 87. Kania
Ztráta: 0

Zcela nepovedené utkání, ve kterém Jihlavané naprosto selhali. Pečeť na krutou domácí porážku dal Kania tři minuty před koncem.

12. kolo. Viktoria Žižkov

FK Viktoria Žižkov - FC Vysočina JihlavaFK Viktoria Žižkov - FC Vysočina JihlavaZdroj: Deník/Michal Káva

Konečný výsledek: 1:1.
Čas gólu: 90. Mashike
Ztráta: - 2 body

Na hřišti favorizovaného soupeře byla Jihlava minimálně rovnocenným protivníkem a dokonce mířila za senzačními třemi body. Po standardní situaci před žižkovskou brankou se ale domácí dostali do rychlé brejkové akce, po které se štěstím Mashike protlačil míč za Čížova záda.

13. kolo. Slavoj Vyšehrad

Fotbalové utkání mezi FC Vysočina Jihlava a FC Slavoj Vyšehrad.Fotbalové utkání mezi FC Vysočina Jihlava a FC Slavoj Vyšehrad.Zdroj: Deník/Jaroslav Loskot

Čas gólu: 89. Vandas

Celý zápas se hrál na jednu branku, tu vyšehradskou. Slavoj navíc hrál ve druhém poločase jen v deseti mužích. Přesto dokázali hosté po jediné střele na branku Vysočiny získat bod.

16. kolo. SK Líšeň

FC Vysočina Jihlava - Líšeň.FC Vysočina Jihlava - Líšeň.Zdroj: Deník/Kamil Vaněk

Čas gólu: 81. Jeřábek
Ztráta: 0

Podobný průběh jako v Ústí nad Labem. Líšeň vedla, ale urputně se musela bránit tlaku jihlavských hráčů. Po brejkové situaci brněnští fotbalisté stvrdili své vítězství.

21. kolo. Vlašim

Fotbalové utkání mezi FC Vysočina Jihlava a FC Vlašim.Fotbalové utkání mezi FC Vysočina Jihlava a FC Vlašim.Zdroj: Deník/Jaroslav Loskot

Konečný výsledek: 3:3.
Čas gólů: 80. Jurášek, 81. a 88. Firbacher

Nejtragičtější zápas sezony. Po bezbrankovém prvním poločase si s chutí hrající fotbalisté Vysočiny vypracovali náskok 3:0. Co však následovalo v závěrečných deseti minutách zápasu, to bude jihlavské hráče strašit určitě ještě hodně dlouho.

25. kolo. Slavoj Vyšehrad

Konečný výsledek: 2:2.
Čas gólu: 88. Egert

Vedli, dokonce dvakrát, přesto brali pouze bod. Na Červovu branku šest minut před koncem duelu dokázali sestupující hráči Vyšehradu ještě zareagovat a manko dorovnat.