LÍŠEŇ – OKŘÍŠKY 4:1

Okřešský tým zaskočil favorizovaný domácí celek hned na začátku. Nováková důrazem přetlačila domácí brankářku a odražený míč pohodlně uklidila do sítě Kazatelová. Líšeň se probírala pomalu, ale od 20. minuty začala kontrolovat hru a přitlačila hostující hráčky na svoji polovinu. Jenže jejich snaha končila na dobře organizované obraně Okříšek a i standardní situace dokázaly hráčky hostí vyřešit, a tak šly do kabin s jednobrankovým náskokem.

Ve druhé půlce tlak domácích ještě zesílil a hosté se bránily pouze za cenu odkopů. V 65. minutě hostující Poláková, nejlepší hráčka Okříšek, vybojovala na půlce míč a postupovala sama na bránu, ale tuto šanci neproměnila. Domácí fotbalistky protrhly okřešský obranný val v 71. minutě a za pět minut už vedly 3:1, když se dvakrát trefila Ilčíková a potom Kallová. Trochu krutý výsledek pro hostují tým podtrhla v samotném závěru Mikundová.

Góly: 71. a 72. Ilčíková, 75. Kallová, 86. Mikundová – 7. Kazatelová. Poločas: 0:1. Okříšky: Křivánková – Matyášová, Laušová, Papírníková – Poláková, Minářová – P. Pospíšilová, Nováková, Dočekalová – Kazatelová, A. Pospíšilová.