Hlavní sezóna skončila, a to velmi úspěšnou akcí Vinobraní a pivobraní, která uzavřela kulturní léto v Želivském klášteře. Vězte však, že nechceme usnout na vavřínech, proto již nyní připravujeme plány pro vánoční program, který bude jistě tak úspěšný jako ten letní.

Že nám končí sezóna neznamená, že by jsme se pro Vás úplně zavřeli, naopak!

Prohlídky všech okruhů jsou pro Vás k dispozici po předchozím objednání, hotel a wellness spouští oblíbený prodej dárkových poukazů, díky kterým můžete darovat noc v budově bývalého opatství (dnešní hotel) a své tělo zrelaxovat v klášterním wellness. Letošní studené počasí přímo vybízí k ohřátí v sauně, nebo k oblíbené léčivé koupeli.

Pivovar připravuje své další pivní speciály, ale i klasická piva která jsou u Vás tak oblíbená. Klášterní restaurace pro Vás také připravuje tematické večery a hudební večery. A jeden z těch nejbližších se bude konat již tuto sobotu 1. října od 18.00 hodin, přijměte tedy pozvání na koncert studentů kurzu hry na ukulele a při poslechu si můžete dát skvělé jídlo či místní pivo.

Na závěr, bychom rádi poděkovali Vám, našim návštěvníkům, kteří k nám jezdíte a inspirujete nás v naší práci. Děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu.

Michal Hájek

Klášter Želiv