Od samotného rána byly k vidění napínavé a zajímavé zápasy. Družstva mužů byla rozdělena do dvou skupin po pěti celcích. V systému každý s každým, sehrála družstva utkání na dva hrané sety. Do semifinále pak postupovaly první dva celky z každé skupiny. V prvním semifinále se potkala družstva Volejbal Brno a Havlíčkův Brod. V druhém semifinále se o postup do finálového boje utkaly celky Benátek a Vídně. Po vyrovnaných semifinálových bitvách do finále postoupily celky Volejbal Brno společně s Benátkami. O třetí místo se utkaly týmy Havlíčkova Brodu a Vídně.

Ženský turnaj se hrál stejným systémem, to znamená družstva byla rozdělena do dvou skupin, ve kterých se každý celek utkal s každým. Do semifinále postupovala družstva, která se umístila na prvních dvou příčkách z každé skupiny. Postup si zajistila dvě přerovská družstva a dva týmy z Havlíčkova Brodu. Dramatické finále za stavu 1:1 na sety musela rozhodnou zkrácená hra, ve které byly lepší hráčky z Havlíčkova Brodu.

Pořadí muži:

1. Benátky nad Jizerou

2. Volejbal Brno

3. Vídeň

4. Havlíčkův Brod

Pořadí ženy:

1. Havlíčkův Brod

2. Přerov „A“

3. Přerov „B“

4. Havlíčkův Brod juniorky

Jsme moc rádi, že na Bezděkovský turnaj zavítala družstva z Liberce, Vídně, Benátek, Přerova a další. Rádi bychom v příštích ročnících přivítali více týmů z Vysočiny a podpořili tak regionální rozvoj turnajů v tomto kraji.

Na závěr pořadatelé ocenili nejlepší hráče a hráčky turnaje a předali jim pamětní plakety.

Poděkování patří sponzorům, členům TJ Sokol Bezděkov za organizaci turnaje a přípravu občerstvení. V neposlední řadě patří dík též rozhodčím, kteří dohlíželi na průběh utkání.

ONDŘEJ MAREK