Oddíl každým rokem oddíl pořádá tradiční Vánoční turnaj tříčlenných družstev neregistrovaných hráčů pro širokou veřejnost, který je podporován městysem Vladislav. Na pořádání turnaje se sponzorsky podílí i většina místních firem. Turnaj vždy patří mezi nejlépe finančně zajištěné turnaje na okrese. Pořadatelům se podařilo oslovit významné sponzory z okresu Třebíč a dále také zahraniční firmy, a díky tomu byly ceny velmi hodnotné. Tímto patří velký dík Vašku Šafaříkovi ml. a členům oddílu TJ, bez jejichž nezištné ochoty a nadšení by se nepodařilo turnaj v tomto rozsahu s velkým množstvím cen, kdy si odměnu odnese i poslední v pořadí, uskutečnit.

V Jaroměřicích nad Rokytnou přivítali nový rok tradičním ohňostrojem.
Novoroční ohňostroj v Jaroměřicích. Lidé si k němu dali svařené víno a čaj

V letošním 30. ročníku, který se konal 30. prosince 2023, se sešlo celkem 18 družstev z Vladislavy, Třebíče a blízkého okolí. V družstvech se objevila celá řada mladších hráčů a dětí (včetně tří mužstev z DDM Třebíč), což svědčí o vzrůstajícím zájmu o tento sport. Turnaj zahájil místostarosta městysu Vladislav pan Jaroslav Oborný společně s Michalem Kratochvílem, který zastupoval pořadatele, a předseda TJ Vladislav Martin Otruba.

Po dramatickém průběhu zvítězilo družstvo TJV ve složení Petr Otruba, Petr Vyletěl a Milan Tůma před družstvem Studánka ve složení Pavel Tranda, Rostislav Musil a Josef Chaloupka. O vítězi rozhodl dramatický boj až do závěrečné chvíle.

Novoroční ohňostroj v Třebíči.
VIDEO: Novoroční ohňostroj v Třebíči vytvořil Nebe plné hvězd. Podívejte se

Celý turnaj proběhl v přátelském duchu a těšil se velmi vysoké návštěvě diváků. Již nyní se těšíme na příští, 31. ročník, který jistě přinese mnoho skvělých cen a sportovních zážitků.

Vladimír Horký, zástupce pořadatelů Vánočního turnaje