Populární talkshow v létě zamíří z televizních obrazovek přímo za svými diváky. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká zábavný pořad plný rozhovorů „o všem a pro všechny“. Nenechte si ujít příležitost setkat se s pohotovým a moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář.

Honza Dědek během letní tour vymění důvěrně známou scénu Malostranské besedy, kde se show už roky natáčí, za prostředí nádvoří českých zámků. V těchto jedinečných kulisách bude zpovídat vždy dvojici hvězdných hostů. Mezi nimi se objeví například Jiří Krampol, Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Martin Zounar, Ondřej Brzobohatý, Michal Novotný, Vladimír Polívka, Filip Rajmont, Dana Morávková nebo Josef Dvořák. Ti dostanou podstatně více prostoru, než jsou diváci z televizních obrazovek zvyklí. Těšit se tak mohou na ještě intenzivnější porci pohodové zábavy. Čeká je devadesát minut, během kterých se nudit rozhodně nebudou. Ostatně osobnosti, jež přislíbily účast, jsou zárukou humoru.

Osobnost moderátora je však vždy klíčová. I zkušený profesionál, jakým je renomovaný publicista Honza Dědek, zažil několikrát za svou kariéru během rozhovorů horké chvilky. „Nejtěžší jsou hosté, kteří buď nemluví, nebo mlčí. Pokud se někteří hosté ujmou slova, promění talkshow v monolog, který diváky baví, nemám problém se sám stát jedním z nich. Ale pokud z donucení převažují moje promluvy, začínám se potit…“ přiznává novinář, jehož rozmluvy s hosty působí vždy bezprostředním a pohodovým dojmem. Dodává však, že bez důsledné přípravy ke svému moderátorskému stolu nikdy neusedá. „Miluji improvizaci - pokud je dopředu dobře nazkoušená… Jinými slovy - sázím na co nejlepší přípravu, která je mi pevnou půdou pod nohama; teprve pak lze po mém soudu improvizovat.“

V talkshow, jejíž popularita stále stoupá, se za deset let její existence vystřídalo na pět set osobností. Mezi nimi například Jarek Nohavica, Jiří Lábus, Ondřej Sokol, Lucie Bílá, skupina Kabát, Viktor Preiss, Jiří Langmajer, Michal Suchánek, manželé Klusovi či Taťána a Ondřej Brzobohatí. Pořad získal v minulém roce své pevné místo v úterním vysílání televize Prima. Záznamy rozhovorů se navíc staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dodnes na 55 milionů zhlédnutí a pravidelně odebírá talkshow 100 000 lidí. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketportal.

Více informací najdou zájemci na na www.facebook.com/7PADU

7 pádů Honzy Dědka na cestách:

2. 8. Lednice / Státní zámek Lednice

3. 8. Brno / Biskupský dvůr

25. 8. Dalešice / Akciový pivovar Dalešice

26. 8. Olomouc / Korunní pevnůstka

27. 8. Jindřichův Hradec / Státní hrad a zámek JIndřichův Hradec

28. 8. Kroměříž / Arcibiskupský zámek Kroměříž

1. 9. Ostrava / Slezkoostravský hrad