Sbor dobrovolných hasičů Stařeč jako pořadatel opět pozval na toto setkání legendy třebíčské hudební scény a stálice tohoto setkání – Puls, Matador, Merkur, Paprsky a Bambus. Letos poprvé na setkání vystoupí další oblíbená skupina Morava. Skupina Morava hraje u nás na Třebíčsku od roku 1987 a určitě se návštěvníci mohou těšit na její hity, jako je Morava, Sedmnáct a další.

Předkapela letošního setkání se jmenuje Snaps a její vystoupení od čtyř hodin odpoledne celou kulturní akci zahájí. Hostem večera bude Vlasta Zahrádka se svojí kapelou ZaHRaDa, který si pro návštěvníky setkání připravil nejen řadu svých písniček, ale i malé překvapení. Zde se určitě můžeme těšit na příjemný kulturní zážitek. Začátek vystoupení hosta je kolem desáté hodiny večerní.

Moderátorem festivalu bude již tradičně Jiří Kalina.

Na rockové setkání do Starče řadu let chodí pravidelně návštěvníci všech věkových kategorií, kde si společně zatancují, popovídají a ti starší zavzpomínají, jak mi pořadatelé říkáme, na „krásná léta minulá“.

Závěrem se ještě musím zmínit o všech našich sponzorech, právě díky nim můžeme toto setkání pořádat v takových rozměrech. Patří jim velký dík za pomoc, ať už finanční nebo materiální. Pořadatelé slibují, že opět udělají vše proto, aby se všem návštěvníkům na setkání líbilo. Opět máme zajištěné velké stany, kdyby náhodou počasí nepřálo, protože toto setkání se koná za každého počasí.

Dobrovolní hasiči jsou pořadatelé této akce od samého začátku, každoroční zisk investují do činnosti sboru, ať už je to budování svého areálu nebo vybavení pro hasičský sport pro mladé, ale i starší hasiče. Každoročně také přispíváme finančně na nějakou dobročinnou akci.

Takže v sobotu ve Starči se na vás těšíme.

Zdena Perničková za SDH Stařeč