Z Vysočiny se o přízeň hlasujících uchází Lenka Benešová, Marie Bohuslavová, Michaela Chábová, Barbora Hadrous, Markéta Hejkalová, Karolína Koubová, Katarzyna Krzywoń, Ilona Loužecká, Jana Rosecká a Iveta Žáková.

Hlasovat je možné prostřednictvím webových stránek www.zenaregionu.cz do 23. srpna.

Projekt je zaměřený na všechny akční, činorodé a podnikavé ženy, které nenajdete na obálkách časopisů nebo v televizi. Naopak. I přes vše, co pro své okolí dělají, neočekávají žádnou slávu. Často ani poděkování.

Každý rok se díky Ženě regionu můžeme seznamovat s příběhy žen, které pomáhají nemocným, dětem, seniorům, provozují zvířecí útulky, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu, podílejí se na veřejném životě a svým aktivním přístupem motivují a obohacují své okolí. O vítězkách rozhodnou lidé v hlasování v měsíci červenci a srpnu.

Umístění jednotlivých soutěžících pořadatelé zveřejní vždy u příležitosti  slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude pořadí účastnic tajné. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku se dočká ocenění na slavnostním galavečeru v Senátu PČR v Praze.


DENISA KALIVODOVÁ

zakladatelka projektu