Celkovým vítězem se poprvé v historii stali hráči FC Zbrojovky Brno, před pražskou Slavií, Spartou a Slovanem Bratislava. Domácí hráči tentokrát na soupeře nestačili a po loňském velmi hezkém 8. místě na ně letos zbylo až šestnácté. Ale nevadí, turnaj byl pro všechny velkou zkušeností a každá porážka je zárodkem budoucích vítězství, pokud si z ní všichni vezmou ponaučení a zvýší tréninkové úsilí.

Turnaj byl zpestřen i rozhovory se zajímavými hosty a to bývalými fotbalovými reprezentanty Theo Gebre Selassiem, Mário Holkem a bývalým hokejovým reprezentantem Jakubem Nakládalem. Již tradičně byl pro děti připraven i doprovodný program s fotbalovou arénou, ukázky freestyle fotbalu atd.

Setkání rodáků v Ratibořicích u Jaroměřic nad Rokytnou.
Nápad vznikl už před lety. V Ratibořicích u Jaroměřic uspořádali setkání rodáků

Z reakcí hostů, diváků, rodičů a zejména dětí byl turnaj opět hodnocen jako nesmírně povedený, byl krásnou reklamou našeho regionu, Okříšek a fotbalového oddílu. Velké poděkování patří všem sponzorům, Městysi Okříšky a hlavně všem lidem, kteří se na náročné organizaci podíleli. Těšíme se na jubilejní 40. ročník, který budeme chtít zase o kousek organizačně posunout.

Celkové pořadí:
1. FC Zbrojovka Brno
2. SK Slavia Praha
3. AC Sparta Praha
4. ŠK Slovan Bratislava
5. SK Sigma Olomouc
6. Bohemians Praha 1905
7. FK Pardubice
8. SK Dynamo Č. Budějovice
9. FC Spartak Trnava
10. SFC Opava
11. AS Trenčín
12. FC Slovan Liberec
13. 1. FC Slovácko
14. FK Ml. Boleslav
15. MFK Skalica
16. SK Huhtamaki Okříšky

Individuální ceny turnaje:
Nejlepší hráč turnaje: Valentin Pospíšil - FC Zbrojovka Brno
Nejlepší střelec turnaje: Matěj Válek - Sk Sigma Olomouc
Nejlepší brankář turnaje: Miloš Čihák - Bohemians Praha 1905
Nejkreativnější hráči turnaje: Mikuláš Hrabák - Sk Slavia Praha, David Psota - AC Sparta Praha, Tomáš Majtán - Šk Slovan Bratislava
Nejlepší fanoušci turnaje : FC Slovan Liberec a 1. FC Slovácko