Na Junior show účastníci zapojili všechny smyslové vjemy!

Naše kadeřnice letos návštěvníky učesaly a nalíčily; cukráři, hotelníci a kuchaři se postarali o fotoccino (což je výborná káva, kterou lze vyzdobit například vlastním portrétem), cukrářské výrobky, nezapomenutelné steaky, flambované ovoce nebo míchané nealkoholické nápoje. Designéři a grafici předvedli potisky látkových tašek, ručně vyráběné odznaky a chod 3D tiskárny; floristé nádherně vyzdobili celou školu ručně vyráběnými dekoracemi; žáci cestovního ruchu připomněli krásy historické Třebíče svým výkladem na městské věži, na zámku a u modelu města v Pasáži; sportovci uspořádali volejbalový turnaj smíšených družstev, jehož se účastnily místní střední školy.

Průlet vojenského vrtulníku Mi 171 nad plochou hřiště před začátkem utkání je zážitkem nejen pro děti v doprovodu rodičů, ale i pro samotné hráče.
Army Day Na Hvězdě v Třebíči přinesl extraligový rekord

Nesmíme zapomenout ani na melounový šampionát, který se letos opravdu vyvedl, a krásné ručně vyřezávané melouny zaplnily prostory dvou tříd. Nově byla součástí Junior show i nepřehlédnutelná baristická soutěž, jíž předcházel baristický workshop, a Junior art, v níž předvedli své výtvarné umění talentovaní žáci všech oborů.

Mnohokrát děkujeme i partnerům školy za poskytnutí jejich výrobků na tuto nezapomenutelnou akci, všem návštěvníkům, kteří na vlastní kůži okusili krásy naší školy, a v neposlední řadě děkujeme žákům a jejich učitelům.

Těšíme se na vás na Junior show zase příští rok!

Lukáš Kubart

Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč