Majitelé aut, kteří vyrazí na letní dovolenou svým vozem a pošlou nám fotku ze svých cest, se mohou zařadit do soutěže na webu www.denik.cz/auto a hrát o zajímavé ceny.

Pokud máte hezkou auto fotku i ze svých dovolených v minulých letech, klidně nám do soutěže pošlete i takovýto „retro“ snímek.

Vaše snímky budeme postupně zveřejňovat a hlasování o nejlepší z nich na webu poběží během léta každý týden.

Na závěr se pak o ceny utkají ve velkém finále vítězové jednotlivých kol.

Ceny 

Celkový vítěz se může těšit na týdenní pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově (www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz). Druhá cena je vertikální ergonomická 2.4G bezdrátová myš od Yenkee, třetí v pořadí získá držák telefonu na řídítka kola s úložným pouzdrem rovněž od firmy Yenkee (www.yenkee.cz).

Jak se zapojit

Tak neváhejte a pošlete nám co nejdříve své snímky z vašich letošních i minulých cest na dovolenou na e-mail jiri.humplik@denik.cz a do předmětu uveďte heslo Dovolená s autem

Aby snímek mohl být zařazen do soutěže, je třeba, aby e-mail obsahoval jméno, příjmení a bydliště soutěžícího.

Přejeme vám krásné léto za volantem vašeho vozu a bezpečnou jízdu na dovolenou i zpátky domů. A těšíme se na vaše fotky z cest!

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas se Všeobecnými pravidly soutěží a berete na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).