Jihlavané měli od začátku převahu, ale z celé řady střel na branku se neujala ani jedna. A když největší šanci první třetiny po střele Bohatého z výhodné střelecké pozice vychytal domácí Koudela, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté začali plnit proti nadšeně bojujícímu soupeři roli favorita až po změně stran. Skóre otevřel střelou od modré Král a po nevyužitých šancích Sobotky a Trybučka na opačné straně, zvýšil jihlavský Koch. Utkání provázely i potyčky a práci měli i rozhodčí.

Hráči SK v závěrečné části přidali další dvě trefy a tím odpor Slzy definitivně zlomili. Na čestný úspěch Slzy v podání Igerského ještě odpověděl Zápotočný, který upravil na konečných 1:5.

TŘEBÍČ – SK JIHLAVA B 1:5
Branky a nahrávky: 40. Igerský (Máca, Pelikán) – 22. Král (Materna, Jiskra), 23. J. Koch, 37. Průcha (Apeltauer), 39. Fejt (Policar), 41. Zápotočný (Král). Rozhodčí: Chytil - Vokurka. Vyloučení: 3:4, navíc Trybuček (TRE) 10 minut OT. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:3. Třebíč: Koudela – Pelikán, Semerád, Němec, D. Ludes, Štveráček – Riedl, M. Ludes, Fuchs – Trybuček, Sobotka, Janda – Mejzlík, Máca, Igerský.