SK JIHLAVA B – PŘIBYSLAVICE 2:0
stav série: 1:0
Úvodní duel přinesl opatrný hokejbal, ve kterém se nejlepšími hráči svých týmů stali gólmani. Největší šance domácích skončila na břevně, a tak se skóre měnilo až ve druhé třetině, kdy se trefil od modré jihlavský obránce Klíma. Zkraje třetí části pak zvýšil extřebíčský Trybuček. Všechny šance hostí ztroskotaly na brankáři Bártů, a tak si první bod v sérii připsal úřadující šampión.

Branky a nahrávky: 25. Klíma (Mandát), 33. Trybuček (Mandát, Klíma). Rozhodčí: Prudík, Vokurka. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci: 158. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0. Přibyslavice: Maxa (Pojer) - Gric, Zelený, Hanzl, Hort, Brym, Benáček - Bednář, Fiala, Novák - L. Němec, I. Samek, D. Samek - Chlubna, P. Němec, Mejzlík.

Army day na baseballovém stadionu v Třebíči.
Kvalitní baseball doplní armádní show

SK JIHLAVA B – PŘIBYSLAVICE 2:3 p
stav série: 1:1
Rezerva SK Jihlava vstoupila do druhého semifinále o poznání lépe, diktovala tempo a v 25. minutě vedla „jen“ o dvě branky. Pak se o slovo přihlásily Přibyslavice, které ve třetí třetině díky slepeným přesilovkám a následnému tlaku vyrovnaly. Nejdříve snížil Bednář a o minutu později povedenou tečí poslal zápas do prodloužení Malý. Těsně před koncem řádné hrací doby mohla Slza ještě dokonat obrat, ale dvojnásobnou přesilovku nevyužila. V nastaveném čase nejprve Jihlava ubránila další oslabení, ale následně inkasovala z Fialovy hole.

„Urvali jsme v Jihlavě jednu výhru, což se žádnému týmu nepovedlo už rok. Čelili jsme velké ofenzivní síle, z Ameriky se jim vrátil hokejista Mandát, za Jihlavu nastoupil extraligový hráč Peschout a další skvělí hráči. Kluky musím pochválit i přesto, že jsme nestíhali pohybem, dodržovali ale taktické pokyny a výsledkem je vyrovnaný stav série,“ těší přibyslavického útočníka Davida Fialu.

Branky a nahrávky: 7. Král (Zápotočný, Anděl), 25. Pošvic (Mandát, Peschout) – 38. Bednář (Fiala), 39. Malý (I. Samek, Novák), 48. Fiala (Novák). Rozhodčí: Vokurka, Chytil. Vyloučení: 5:1. Bez využití. Diváci: 80. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:2. Přibyslavice: Maxa (Pojer) - Gric, Zelený, Brym, Benáček, Hanzl - Bednář, Fiala, Novák - I. Samek, Malý, Chlubna - P. Němec, L. Němec.

Ostatní semifinálové výsledky: Malenovice – Hodonín 6:2, stav série: 1:0. Malenovice – Hodonín 3:4 sn, stav série: 1:1.