Slza prohrála zápas ve třetí části a tím i celou sérii

Kyjov – Nakonec byli vyřazeni. Přibyslavická Slza v okleštěné sestavě nedotáhla třetí zápas čtvrtfinálové série v Kyjově do vítězného konce a v play-off Moravské hokejbalové ligy končí. „Stejně jako dva předešlé duely, byl i ten rozhodující ve znamení neproměňování šancí," poznamenal přibyslavický útočník David Fiala.

18.5.2017

Přibyslavice (uprostřed) vedly v Kyjově po dvou třetinách 1:0, ale ve třetí části přišel obrat znamenající vyřazení.Foto: Deník / redakce

Právě jeho tým si vypracoval více brankových příležitostí, které ale končily buď na brankové konstrukci, nebo v náruči domácího gólmana Soukupa.
Slzu po bezbrankové první třetině poslal do vedení po objetí kyjovské brány Zelený, který se prosadil svým důrazem. „I přes ty nevyužité šance to dlouho vypadalo pro nás nadějně," komentuje hostující forvard.

Slze, která do rozhodujícího duelu nastoupila pouze s jedenácti hráči do pole, ve třetí části začaly docházet síly. Toho domácí využili a dvěma góly vývoj střetnutí otočili. Hostům už nepomohla ani hra bez brankáře. Kyjov naopak do prázdné brány pečetil na konečných 3:1, tím i stvrdil postup a Přibyslavicím zároveň vystavil stopku.

„Ve třetí třetině jsme doplatili na marodku. Domácí využili nepozornosti a našich chyb. Končíme celkově na pátém místě tabulky. Jaro jsme ale odehráli ve velkém stylu a ve čtvrtfinále dojeli hlavně na neproměňování šancí," uzavřel hodnocení Fiala.

KYJOV - PŘIBYSLAVICE 3:1

konečný stav série: 2:1

Branky a nahrávky: 34. Dobeš (Fiala), 41. Chovanec (Dobeš), 45. Fraňo - 30. Zelený (Oujezdský). Rozhodčí: Chocholouš – Komárek. Vyloučení: 2:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 3:0. Přibyslavice: Maxa - Gric, Hanzl, Benáček, Hort, Zelený - Novák, Fiala, Bednář, P. Němec, L. Němec, Oujezdský.

Zbylý výsledek 3. čtvrtfinále: Hodonín - Flyers Jihlava 7:4, konečný stav série: 2:1.

Semifinále – 1. zápasy: SK Jihlava B – Kyjov 3:1, stav série: 1:0. Staré Brno – Hodonín 4:5 sn, stav série: 0:1.

Následující program – 2. semifinálové zápasy (sobota): Hodonín – SK Jihlava, Hodonín – Staré Brno.

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Zápas mezi FC Vysočina a Baníkem Ostrava.
12

Vysočina znovu trefila výhru v nastavení. Štastné tři body zajistil Fulnek

Katolické gymnázium buduje nové učebny za 88 milionů

Besedu rozezní hlasy operních div

Moravské Budějovice - Obyvatele Moravských Budějovic čeká další kulturní zážitek. Tentokrát městské kulturní středisko navštíví trio operních pěvkyň. V pondělí 25. září proběhne ve velkém sále Besedy jejich koncert Divy lásky a hudby.

Ze stovek malých cihel postavily nejhezčí rodinný dům děti z Okříšek

Okříšky - Devatenáct týmů z celé Vysočiny stavělo dvoupodlažní rodinný dům. Ve finále krajské soutěže Cihlu k cihle obstáli nejlépe Ondra Fiala a Monika Krátká ze ZŠ Okříšky před Dominikou Štarkovou a Ondou Kafkou z MŠ a ZŠ Třebíč, Bartuškova. Třetí skončili Karolína Palová a Vašek Poul ze ZŠ Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí.

Den charity nabídne běžecký závod s Petrem Svobodou

Třebíč - Třebíč se v pondělí 25. září připojí k celorepublikovému projektu Den charity. Na Karlově náměstí bude probíhat kulturní program a uskuteční se i běžecký závod.