Slza prohrála zápas ve třetí části a tím i celou sérii

Kyjov – Nakonec byli vyřazeni. Přibyslavická Slza v okleštěné sestavě nedotáhla třetí zápas čtvrtfinálové série v Kyjově do vítězného konce a v play-off Moravské hokejbalové ligy končí. „Stejně jako dva předešlé duely, byl i ten rozhodující ve znamení neproměňování šancí," poznamenal přibyslavický útočník David Fiala.

18.5.2017

Přibyslavice (uprostřed) vedly v Kyjově po dvou třetinách 1:0, ale ve třetí části přišel obrat znamenající vyřazení.Foto: Deník / redakce

Právě jeho tým si vypracoval více brankových příležitostí, které ale končily buď na brankové konstrukci, nebo v náruči domácího gólmana Soukupa.
Slzu po bezbrankové první třetině poslal do vedení po objetí kyjovské brány Zelený, který se prosadil svým důrazem. „I přes ty nevyužité šance to dlouho vypadalo pro nás nadějně," komentuje hostující forvard.

Slze, která do rozhodujícího duelu nastoupila pouze s jedenácti hráči do pole, ve třetí části začaly docházet síly. Toho domácí využili a dvěma góly vývoj střetnutí otočili. Hostům už nepomohla ani hra bez brankáře. Kyjov naopak do prázdné brány pečetil na konečných 3:1, tím i stvrdil postup a Přibyslavicím zároveň vystavil stopku.

„Ve třetí třetině jsme doplatili na marodku. Domácí využili nepozornosti a našich chyb. Končíme celkově na pátém místě tabulky. Jaro jsme ale odehráli ve velkém stylu a ve čtvrtfinále dojeli hlavně na neproměňování šancí," uzavřel hodnocení Fiala.

KYJOV - PŘIBYSLAVICE 3:1

konečný stav série: 2:1

Branky a nahrávky: 34. Dobeš (Fiala), 41. Chovanec (Dobeš), 45. Fraňo - 30. Zelený (Oujezdský). Rozhodčí: Chocholouš – Komárek. Vyloučení: 2:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 3:0. Přibyslavice: Maxa - Gric, Hanzl, Benáček, Hort, Zelený - Novák, Fiala, Bednář, P. Němec, L. Němec, Oujezdský.

Zbylý výsledek 3. čtvrtfinále: Hodonín - Flyers Jihlava 7:4, konečný stav série: 2:1.

Semifinále – 1. zápasy: SK Jihlava B – Kyjov 3:1, stav série: 1:0. Staré Brno – Hodonín 4:5 sn, stav série: 0:1.

Následující program – 2. semifinálové zápasy (sobota): Hodonín – SK Jihlava, Hodonín – Staré Brno.

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Lubomír Kressa: Zrození života I, olej, 1972.
8

Lubomír Kressa dostal od osudu jen osmnáct tvůrčích let

Ilustrační snímek

Herních testů přibývá

Noční hasičské závody, argentinské tango či ochutnávka francouzské hudby

Třebíčsko - Další letní víkend na Třebíčsku bude opět plný zajímavých akcí.

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.