PŘIBYSLAVICE – FLYERS JIHLAVA 2:3
Hosté si zpočátku vytvořili řadu šancí a jeden z mnoha brejků zakončil Kučera. Domácí vyrovnali využitou přesilovkou Oujezdského.
Po změně stran otočil vývoj střetnutí po dorážce Koudelka.

Přibyslavice ale v závěrečné části o vedení přišly, když ve 38. minutě srovnal svým druhým gólem Kučera, který 22 vteřin před koncem strhl vítězství na stranu jihlavských Flyers a zkompletoval hattrick.

Slza tak musela navzdory dobrému výkonu zkousnout porážku. „Podle vývoje jsme je mohli porazit, ale vlastními chybami jsme se připravili alespoň o bod. Dvě třetiny jsme byli lepší, ale konec se nám nepovedl," hodnotí přibyslavický obránce Radek Zelený.
Branky a nahrávky: 7. Oujezdský, 22. Koudelka (Brabec) – 4. Kučera (Schlögl, Rezek), 38. Kučera (Rezek), 45. Kučera (Rezek, Uhlíř). Rozhodčí: Boháček - Prudík. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2. Přibyslavice: Schönberger – Hanzl, Zelený, Koudelka, Doležal – Chlubna, Malý, Oujezdský – Bednář, Benáček, Novák – Brabec, Konecký.

STARÉ BRNO – TŘEBÍČ 11:2
Těžký úkol čekal na Slzu, která zavítala na půdu jednoho z favoritů soutěže. Domácí také tuto roli plnili od samotného začátku zápasu a osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto už po první třetině. Po změně stran sice hosté hru vyrovnali, ale i přesto přidali další dva přesné zásahy Brňané.

Třetí třetina se dohrávala už jen z povinnosti. Třebíči se ale utkání dohrát důstojně nepodařilo. Staré Brno opět zvýšilo obrátky a hosté si museli pomáhat fauly. A právě častá vyloučení stály hráče Slzy hodně sil. Výsledkem bylo dalších pět inkasovaných branek, na které Třebíčští odpověděli pouze dvakrát.

„S tímto týmem už nebudeme mít v základní části tu čest. Můžeme se s Brnem potkat až v play-off," nechal se slyšet hostující hráč Vojtěch Němec.
Branky a nahrávky: 1. J. Šmarda (Gratz), 2. Holub (Šir, Baláč), 3. Emmer (Gratz), 7. Šir, 19. Zapletal (M. Šmarda, Šir), 22. Zapletal (M. Šmarda), 35. Gratz (J. Šmarda, Šir), 39. Gratz (Šir), 41. M. Šmarda (Trötzmüller, Novák), 43. Holub (Baláč, Šir), 44. Emmer (Trötzmüller) – 43. Juránek (Černý, Mejzlík), 44. O. Pelikán (Mejzlík). Rozhodčí: Komárek. Vyloučení: 0:4. Využití: 7:0. Třetiny: 4:0, 2:0, 5:2. Třebíč: Igersky – O. Pelikán, D. Ludes, Dočekal, Němec – Máca, Mejzlík, Juránek – Riedl, Černý.