Hrotovičtí volejbalisté uspěli jen napůl

Jablonec nad Nisou – Až pod daleký Ještěd zavítali v rámci 25. a 26. kola druhé ligy volejbalisté Hrotovic. Celek z Třebíčska první utkání sousedů v tabulce skupiny B prohrál. Svěřencům Jiřího Koloucha v Jablonci nad Nisou vyšel lépe druhý zápas.

9.2.2017

Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

Po 300 kilometrů dlouhé cestě nevstoupili hosté do prvního duelu vůbec dobře. „V prvním setu jsme uhráli pouze 18 bodů, druhou sadu jsme prohráli ve vyrovnané koncovce," komentuje hrotovický trenér Jiří Kolouch.

Jeho tým získal až třetí sadu. „Ale to je v tomto utkání z naší strany vše a domácí celkově zvítězili 3:1. Po tomto výsledku je jasné, že náskok domácích v tabulce nestáhneme," posteskl si hostující kouč.

Jablonečtí lépe vstoupili i do druhého zápasu. „První set vyhráli domácí 31:29! Druhou a třetí sadu jsme získali zase my. Čtvrtý set patřil opět Jablonci 29:27 a šlo se do pátého setu. Tam jsme byli v koncovce šťastnější a „volejbalový maraton" vyhráli celkově 2:3," hodnotí Kolouch a dodává: „Proti podzimní části, se naše výsledky i hra jednoznačně zlepšily, ale na posun v tabulce to zatím nestačí."

JABLONEC - HROTOVICE 3:1 (18,24,-22, 21), 2:3 (29,-25,-22,27,-13)
Hrotovice: Kolouch, Petr Roupec, Slatinský, Svoboda, Beránek, Vrána, Čeček, Doležal.

9.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Daněk chodil kolem školy. Pak se vrátil do ohrady

Výstava o životě a díle Anny Pammrové.
7

OBRAZEM: Výstava připomíná Annu Pammrovou

Ve městech a obcích na Třebíčsku přibudou nádoby na třídění kovu

Třebíčsko – V obcích a městech na Třebíčsku letos přibudou nové kontejnery na kovový odpad. Systém třídění odpadů z domácností bude poté kompletní. „Všechny komodity krom kovu máme vykryty," sdělil předseda představenstva Svazku obcí pro komunální služby Vladimír Měrka.

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

Řidiči čelí útokům cestujících

Vysočina – Sedí za volantem trolejbusů a městských autobusů a mnohdy se dostávají do nebezpečných situací. Řeč je o řidičích Dopravního podniku města Jihlavy. Někteří cestující, většinou ti, kteří si nekoupí lístek, dokážou být pořádně agresivní.

O mečbol se bude hrát v Kotlině

Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod - Odvetný zápas napověděl, že semifinálová série druholigového play-off mezi hokejisty Havlíčkova Brodu a Moravskými Budějovicemi může být ještě hodně dlouhá. Žihadla srovnala stav na 1:1 a v pondělí je na programu třetí zápas na ledě Bruslařů.