VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TŘEBÍČ

Výtahy na třebíčském vlakovém nádraží mohou začít jezdit

Třebíč - Výtahy na železniční stanici v Třebíči už mají potřebný doklad k tomu, aby mohly přepravovat cestující.

Okružní křižovatky na Vysočině nudí

Vysočina – Pro policii je prioritou, aby byly kruhové křižovatky přehledné, estetika jde stranou. Ani radnice se nijak nepředhánějí v tom, aby nechaly vybudovat něco ojedinělého.

Akce cihla začíná. Pomůže lidem s mentálním postižením

Třebíč - Oblastní charita v Třebíči zahájila 12. ročník sbírky Akce cihla. Vybrané peníze pomohou stacionáři Úsměv. „Záměrem letošní sbírky je shromáždit peněžní dary na zakoupení devítimístného automobilu pro přepravu osob s mentálním postižením," sdělila Marie Paločková z třebíčské charity.

O víkendu se v Třebíči otevře školní oáza zeleně na sídlišti

Třebíč - O víkendu 10. a 11. června proběhne po celém území republiky Víkend otevřených zahrad 2017, akce, která se po Evropě rozšířila z Velké Británie a v České republice je každoročně organizována od roku 2010.

Výtahem se cestující stále nesvezou. Na perón musí po schodech

Třebíč - Výtahy v podchodu na třebíčském železničním nádraží stále nefungují, přestože měly už dávno sloužit cestujícím. Vlaky se přitom na velkoryse zmodernizované nádraží vrátily už koncem února, výtahy měly být v provozu v březnu. Nejsou.

Mejzlík obsadil na Elbě páté místo

Elba, Třebíč – Dalšího úspěchu dosáhl třebíčský triatlon. Stalo se tak na etapovém závodě Iron Tour Italy Triathlon 2017, který hostil italský ostrov Elba. Desátého ročníku se také zúčastnila malá skupina z Vysočiny, včetně Petra Mejzlíka z TJ Spartak Třebíč.

Policisté našli pohřešovanou dívku

Třebíč - Pohřešovanou dívku se podařilo nalézt třebíčským policistům. „Dívka utekla ze zařízení pro mládež," řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Na náměstí bude veletrh sociálních služeb

Třebíč - Ve středu 14. června se bude v Třebíči na Karlově náměstí od 10 do 16 hodin konat už pátý ročník veletrhu sociálních služeb Třebíčska.

Začala sbírka pro Leušku Mácovou

Třebíč - Ekotechnické centrum Alternátor v Třebíči připravilo sbírku pro handicapovanou Leušku Mácovou, která trpí nvzácným M-CM syndromem.

VIDEO: U třebíčského zámku se usadil mamut a pravěcí lidé

Třebíč - Nedaleko zámku v Třebíči se usadil mamut. Místo jako by se vrátilo do pravěku. Právě toto období dějin bylo námětem letošní dějepravné soutěže pro děti z Třebíče.

Mladík z Benešovska řádil před třebíčskou diskotékou

Třebíč – Před diskotékou přímo v centru Třebíče se šestnáctiletý mladík z Neveklova na Benešovsku věnoval zvláštní zábavě. Když ho od domova dělilo asi 180 kilometrů, opil se a poté bouchal a několikrát povalil reklamní tabuli na Karlově náměstí.

Seniorce nestačil jeden sáček. Vzala dvě role

Třebíč – Většina lidí používá při nákupu pečiva v supermarketu igelitové sáčky. Jen s několika se však nespokojila devětašedesátiletá žena, která si z prodejny v Třebíči v ulici Rafaelova chtěla odnést hned dvě role těchto sáčků.

Právě jsme se narodili

Třebíč - Díky vstřícnosti třebíčské porodnice Vám přinášíme fotografie nejmladších obyvatel. Každý týden naši spolupracovníci objíždí porodnice a fotí nově narozená miminka.

Kamery viděly zvláštní obchod. Zřejmě šlo o drogy

Třebíč – Kamery městského systému v Třebíči odhalily zvláštní obchod. V průchodu v dopravním terminálu totiž čtyřiatřicetiletý muž prodával něco, co připomínalo drogy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení