VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TŘEBÍČ

V Otmarově ulici probíhají průzkumné práce

Třebíč - V Otmarově ulici řidiči tento týden nezaparkují. Na odstavné ploše vedle tělocvičny obchodní akademie probíhají průzkumné práce pro přípravu staveniště. Město tam plánuje vybudovat parkoviště.

Jak zní četba v ledovně a na dalších místech? Ukáže to Noc literatury

Třebíč - Večer s knížkami a četbou v neobvyklém prostředí nabídne ve středu Městská knihovna v Třebíči. Číst se bude na několika místech. V Zámecké ledovně Zámecká ledovna bude předčítat moderátor a recitátor Šimon Benda, ve firmě Kapucín Repro třebíčská amatérská herečka Marta Fialová, v Přední synagoze herečka Eva Ventrubová.

Místo požáru v bytě hasiči likvidovali jen připálené potraviny

Třebíč – K ohlášenému požáru bytu v ulici Okružní v Třebíči vyjížděly v pátek večer dvě jednotky hasičů, třebíčští profesionálové a dobrovolní hasiči ze Starče.

Podívejte se na další miminka narozená na Třebíčsku

Třebíčsko - Díky vstřícnosti třebíčské porodnice Vám přinášíme fotografie nejmladších obyvatel. Každý týden naši spolupracovníci objíždí porodnice a fotí nově narozená miminka.

VIDEO: Myslivci přinesli do baziliky divočáka

Třebíč - Víkend byl plný akcí, při kterých se myslivci loučili se starým hospodářským rokem a vítali nový. Vrcholem byla Svatohubertská mše v bazilice sv. Prokopa v Třebíči. Při ní myslivci do chrámu před oltář přinesli uloveného divočáka.

Radní našli místo pro veřejné záchody. Na dvoře vojenské správy

Třebíč - Stavbu obecního záchodku nelze brát na lehkou váhu, jak naznačuje klasický francouzský román Zvonokosy. V Třebíči to na politický rozkol kvůli veřejným toaletám nevypadá.

S míčem i spával a to jej přivedlo až do Belgie

Třebíč – Jako továrna na hráče působí Fotbalová škola v Třebíči. Klub, který se od svého vzniku věnuje práci s mládeží, se může pochlubit úspěchy. Ať už odchovanců či mladíků, kteří oddílem prošli. Současní i bývalí hráči „fošky" si připisují reprezentační starty jako na běžícím páse.

Podchod do Libušina údolí se začne razit ještě letos

Třebíč - Chodci a cyklisté už nebudou muset obtížně překonávat frekventovaný průtah městem v úseku mezi Libušiným údolím a Polankou. Třebíč získala dotaci na vybudování podchodu, práce začnou ještě letos.

V Třebíči zazářila slečna se švihadlem. Napočítali jí 351 přeskoků

Třebíč – Solidní výkony podali žáci ze sedmi základních škol na okresním kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Třebíči. Soutěž družstev se stala kořistí okresního města, vyhrála ZŠ Horka-Domky, druhá skončila ZŠ TGM a bronz brala ZŠ a MŠ Bartuškova.

Sprejer udělal škodu za téměř dvacet tisíc

Třebíč – Škodu za téměř dvacet tisíc korun způsobil zatím neznámý pachatel, který posprejoval zeď budovy na ulici Řípovská v Třebíči.

Video: Vojáci provedli v Třebíči výsadek. Podívejte se

Třebíč - V rámci třebíčských oslav Dne vítězství, tedy konce druhé světové války se ve městě představili vojáci z 22. vrtulníkové základny u Náměště nad Oslavou.

Autobusy se na Revoluční vrátí v neděli večer

Třebíč - Uzavírky na silnicích v Třebíči sebou přináší změny také v autobusové dopravě.

Dřevěné Říční lázně na Polance budou po opravě opět sloužit k převlékání

Třebíč /VIDEO/ - Třebíčská radnice pokračuje v opravě památkově chráněné budovy Říčních lázní na Polance. Na akci čerpá dotaci určenou na záchranu architektonického dědictví. Práce jsou rozvržené do tří let.

Třebíč v ohrožení: Není mi z toho dobře, přiznává Němec

Třebíč – Visí těsně nad propastí. Fotbalisté Třebíče se po středeční porážce v Otrokovicích, která byla už čtvrtou v řadě, dostali ve třetí lize do nepříjemné situace.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies