BENÁTKY N. J. - TŘEBÍČ 6:4

Do vedení šli hosté, ale Benátky dokázaly ještě ve druhé třetině vývoj otočit. Ve druhém dějství vyrovnal Erat na 2:2 vydrželo až do poloviny posledního dějství. Středočeši pak ovšem vstřelili dvě slepené branky. Hostům se při divoké power-play v závěrečné dvouminutovce dvakrát podařilo snížit na rozdíl jediné branky, domácí však v obou případech kontrovali trefami do opuštěné klece.

Další zápas čeká Horáckou Slavii už ve středu od 18 hodin na ledě Ústí nad Labem.

Branky a nahrávky: 14. Kuťák (Bělohorský, Maier), 20. Hrníčko (Pyrochta, A. Dlouhý), 52. Wiencek (Bělohorský), 53. Pyrochta (Jeník), 59. A. Dlouhý (Hrníčko, Pyrochta), 60. Pyrochta (Plutnar) – 9. Dolníček (Jan Wasserbauer, R. Erat), 24. R. Erat, 59. Nedbal (R. Erat), 60. L. Vágner (R. Erat). Rozhodčí: Veinfurter, Wagner – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 218. Třetiny: 2:1, 0:1, 4:2. Třebíč: Dostál – Nedbal, L. Vágner, Hort, Čejka, Spurný, Půža – R. Erat, Dolníček, Jan Wasserbauer – Horký, T. Havránek, R. Zohorna – Kristl, Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec.