I Havlíčkův Brod doma naplno bodoval. Pouze Dukla zaváhala s Ústím nad Labem, které v Jihlavě zvítězilo po samostatných nájezdech.

HAVL. BROD – MOST 6:1

Začátek utkání se musel posunout o dvacet minut, jelikož se rozhodčí zdrželi na dálnici v koloně. Čekání prospělo více Rebelům, kteří úvodní třetinu vyhráli 2:0. Do tříbrankového vedení poslal Havlíčkův Brod v úvodu druhého dějství Melka. Most od poloviny utkání začal přebírat iniciativu a ve 39. minutě snížil Písařík. Sedláček vrátil domácím tříbrankové vedení, které ještě v závěru navýšili Padělek s Kozlíkem.

Branky a nahrávky: 7. Semrád (Babka, Maliník), 16. Sedláček (Kozlík), 21. Melka (Švaňhal, Parýzek), 44. Sedláček (Melka, Švaňhal), 59. Padělek (Pavlíček, Maliník), 60. Kozlík (Chlubna) – 38. Písařík (Kousalík, Baránek). Rozhodčí: Trombík – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 377. Třetiny: 2:0, 1:1, 3:0.
Havlíčkův Brod: Novák – Sedlák, Parýzek, Semrád, Kolář, Pavlíček, Saňa, Zítka – Švaňhal, Melka, Sedláček – Maliník, Padělek, Babka – Milfait, Troliga, Minárik – Chlubna, Rousek, Kozlík.

JIHLAVA – ÚSTÍ N. L. 2:3 sn

Jihlava byla od první minuty aktivnějším týmem, byli to však hosté, kteří se jako první dokázali prosadit, když Roubík tečoval Rodovu střelu. Na začátku druhé třetiny se nechal vyloučit jihlavský útočník Diviš a Pohl při přesilové hře zvýšil na 0:2. Diviš mohl následně snížit, ale jeho střela pouze orazítkovala tyč hostující branky. Deset minut před koncem nastřelil další tyčku Malec.

Kontaktní branku se Dukle podařilo vstřelit až v 55. minutě, kdy Melenovský využil nařízené trestné střílení. O dvě minuty později bylo na Horáckém zimním stadionu ještě veseleji, když Zadražil srovnal na 2:2. V prodloužení žádná branka nepadla, o vítězi tak musely rozhodnout nájezdy, v nichž bod navíc pro Ústí vystřelil Roubík.

Branky a nahrávky: 55. Melenovský, 57. Zadražil (Diviš) – 10. Roubík (Rod, Smetana), 23. Pohl (Kolafa, Tůma), rozh. náj. Roubík. Rozhodčí: Talpa – Rampír, Kreuzer. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Diváci: 1492. Třetiny: 0:1, 0:1, 2:0 – 0:0.
Jihlava: Rittich – Mocek, Korím, Dobrovolný, Kaláb, Šimek, Čáp, Schejbal – Diviš, Březina, Kuřítko, Seman, Jergl, Melenovský, Harkabus, Zadražil, Malec.

TŘEBÍČ – BENÁTKY N. J. 4:3

V Třebíči byl k vidění od začátku zápasu rychlý hokej. Horácká Slavia se dostala v 8. minutě po individuální akci Lukáše Havla do vedení. O něj přišla třicet vteřin před první sirénou. Ve druhé třetině to byl opět Havel, kdo rozjásal třebíčský stadion.

V závěru druhé dvacetiminutovky však domácí opět o vedení přišli. Benátky mohly jít vzápětí do vedení, ale Štůrala se blýsknul skvělým zákrokem. Ve 44. minutě byl však třebíčský brankář proti dorážce Jana Víška krátký. Vedení Benátkám však dlouho nevydrželo. V 50. minutě se podařilo vyrovnat Mrázkovi. Následně měla Horácká Slavia drtivý tlak a pět minut před koncem se Bílé hvězdy dočkaly čtvrté branky. Příležitost ke snížení nabídl Benátkám třebíčský Šafránek, který byl dvě minuty před koncem vyloučen. Horácká Slavia však těsné vedení už dokázala udržet.

Branky a nahrávky: 8. Havel (Šaur, Dolníček), 28. Havel (Zdráhal, Wasserbauer), 50. Raška (Mrázek, Šafránek), 55. Dolníček (Raška) – 20. Skořepa (Špaček, Miškovský), 37. Víšek (Plodek, Mikyska), 44. Víšek (Mikyska, Plodek). Rozhodčí: Doležal – Čížek, Polák. Vyloučení: 5:7, navíc Havel 10 min. OT – Plodek 10 min. OT. Využití: 0:3. Diváci: 1520. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:1.
Třebíč: Šťůrala – Holík, Zdráhal, Bartoň, Charousek, Šaur, Peroutka – Havel, Dolníček, Wasserbauer – Čech, Čuřík, Řípa – Mrázek, Raška, Jaroš – Paták, Šafránek, Votápek – Jurák.