Skvěle si ve středu vedla Třebíč, která se ve Vrchlabí radovala z vysokého vítězství 8:4. Havlíčkův Brod zdolal Olomouc na jejím ledě 5:4 v prodloužení.

TÁBOR – JIHLAVA 2:3 sn

Dukle znovu nevyšel úvod. Domácí ji zatlačili do defenzivy a výsledkem jejich snažení byl Marešův faul a Robovo proměněné trestné střílení.
O vyrovnání se postaral v 11. minutě Staněk, který od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Jinak však měl navrch Tábor, který soupeře předčil bruslařsky i kombinačně.

Začátek druhé třetiny nabídl vyrovnanější podívanou. Jihočeši se prosazovali složitěji, přesto šli v polovině zápasu znovu do vedení, když parádní kombinaci první formace zakončil Ivan Padělek.

Jihlava odpověděla až ve 49. minutě. Hodek v přesilovce nastřelil Čachotského, od jehož nohy se puk odrazil za překvapeného Francouze.
Rozhodnout nakonec musely až samostatné nájezdy, v nichž hostům vystřelil bonusový bod Hodek.

Branky a nahrávky: 3. Rob z trestného střílení, 32. I. Padělek (Lukáč, A. Padělek) – 11. Staněk (Hubáček), 49. Čachotský (Hodek, Ficenc), rozhodující nájezd Hodek. Rozhodčí: Wagner – Jílek, Polonyi. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1 – 0:0. Tábor: Francouz – Poživil, Lukáč, Kotaška, Jank, Kudrna, Černý, Havran – A. Padělek, Červený, I. Padělek – Nedorost, Šperger, Kocar – Kuchejda, Štrba, Rob – Ferebauer, Mrkvička, Stejskal. Jihlava: Řehoř – Ficenc, Malena, Staněk, Dobrovolný, Posmyk, Takáč – Hodek, Hubáček, Čachotský – Rytnauer, Dušátko, Bezděk – Haluza, Mareš, Polcar – Hrbatý, Zeman, Dvořák.

VRCHLABÍ - TŘEBÍČ 4:8

Třebíčští hokejisté si po zásluze odvážejí plný bodový zisk, když dokázali trestat domácí chyby v obraně. Přestřelka se nakonec zastavila na konečných dvanácti brankách.

Branky a nahrávky: 3. Andres (Zíma), 26. Gengel (Čaloun), 39. Andres (Chaloupka, Filip), 49. Filip (Rusnák) - 8. Krätzer (Ostřížek, Hrbáček), 18. Obdržálek (Laš, Nahodil), 22. Zahradník (Krätzer), 28. Burian (Hrbáček), 29. Obdržálek (Laš, Nahodil), 32. Nahodil (Obdržálek). 38. Burian (Nahodil), 50. Nahodil (Laš, Obdržálek). Rozhodčí: Přikryl - Padevět, Prchal. Třetiny: 1:2, 1:5, 1:1. Vrchlabí: Ševčík - Matějíček, Pácal, Čížek, Chmelíř, Bendík, Hanzl, Chaloupka - Tvrdek, Kříž, Látal - Gengel, Čaloun, Klimt - Hanzal, Filip, Rusnák - Andres, Zíma, Mikšovský. Třebíč: Lev - Kempný, Sláma, Kania, Koktan, Sedĺáček, Odstrčil, Hrbáček, Gula - Káňa, Dolníček, Čech, Laš, Nahodil, Obdržálek, Burian, Ostřížek, Krätzer, Přibyl, Zahradník, Kundela.

OLOMOUC - HAVL. BROD 4:5 p

Havlíčkobrodští Rebelové na ledě favorita vedli po první třetině 2:1, ovšem domácím se podařilo dvakrát vyrovnat. Poslední dějství přineslo olomoucký tlak, šťastnou vedoucí branku, která však nebyla vítězná. Brod totiž využil zmatků okolo brankoviště gólmana Sedláře a dokázal minutu před koncem srovnat na 4:4. Zápas tak muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém o výhře hostů rozhodl Holec.

Branky a nahrávky: 4. Kucharczyk, 26. Mikšan (Černý, Brančík), 38. Mikšan (Černý, Brančík), 52. Korhoň (Mikel) - 7. Hafenrichter (Vyhlídal), 13. Vyhlídal, 29. Vyhlídal (Pavlík), 59. Třetina (Němec), 62. Holec (Šulc). Rozhodčí: Petružálek - Svoboda, Zavřel. Třetiny: 1:2, 2:1, 1:1 - 0:1. Olomouc: Sedlář - Ministr, Mikšan, Zábranský, Davídek, Černý, Brančík, Čuřík, Mikel, Ondrušek, Zbořil, Janáček, Nedbálek, Tomajko, Korhoň, Bartoň, Lhotský, Staněk, Polodna, Kucharczyk. Havl.Brod: Suchan - Jebavý, Vyhlídal, Šulc, Bělohlávek, Soldán, Pavlík, Jelínek, Moščič, Holec, Poletín, Smith, Borovanský, Třetina, Knotek, Němec, Vrdlovec, Česnek, Svoboda, Hafenrichter, Horváth.

Ostatní výsledky 24. kola: Beroun - Kadaň 3:1, Benátky - Šumperk 4:1, Havířov - Hradec Králové 1:5, Chrudim - Chomutov 3:1, Ústí - Znojmo 2:3 p.