„Oběma mužstvům vázla souhra a celé utkání bylo spíše o individuálních akcích. My jsme naštěstí dali v první třetině dvě branky,“ komentuje hostující trenér Roman Mejzlík.
Po změně stran se skóre neměnilo. „Ve druhé byla řada šancí na obou stranách, ale zůstaly nevyužité,“ posteskl si trenér Horácké Slavie.
Jeho svěřenci vedení v závěrečném dějství zvýraznili. V úvodu třetí třetiny jsme vstřelili dvě branky a utkání tím rozhodli. Celkově to bylo vyrovnané utkání s celou řadou chyb na obou stranách. My jsme tentokrát byli přesnější v koncovce,“ uzavřel hodnocení třebíčský lodivod.

PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 1:5
Branky a nahrávky Třebíče: Přidal (Linhart), Hrnčíř (Přidal), Doležal (Vildomec), Patočka (Přidal), Spilka (Doležal). Třetiny: 0:2 0:0 1:3. Třebíč: Martin - Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Hrnčíř, Doležal, Vildomec, Klár, Jurda, Spilka, A. Svoboda.