HAVLÍČKŮV BROD – BEROUN 4:1

Domácí Rebely nastartovala už úspěšná Endálova dorážka v 6. minutě. Berounští Medvědi sice herně drželi krok, ale góly stříleli jen domácí. A prosazovali se železnou pravidelností v sudých minutách. Postupně skórovali Třetina, Němec a před koncem třetiny ještě navrátilec Kubeš. To už ale berounskou branku hájil Halmoši místo Štelmacha.
Od druhé třetiny převzali iniciativu hosté, ale jejich převaha se gólově projevila až v 35. minutě, kdy se trefil Vlček. Další šance pochytal spolehlivý Suchan. V posledním dějství už domácí spoléhali na brejky, ale žádný z kontrů nevyužili.

Branky a nahrávky: 6. Endál (Vyhlídal, Varga), 8. Třetina (Němec), 12. Němec (Vyhlídal, Varga), 20. Kubeš (Třetina) - 35. Vlček (Kupec). Rozhodčí: Blecha – Rittich, Skopal. Vyloučení: 7:5. Bez využití. Diváci: 1200. Třetiny: 4:0, 0:1, 0:0.
Havlíčkův Brod: Suchan – Vyhlídal, Pavlík, Šulc, Jebavý, Soldán, Martinka – Endál, Čermák, Dušátko – Zohorna, Holec, Kubeš – Varga, Třetina, Němec – Křišťan, Stromko, Ondráček.
Beroun: Štelmach (14. Halmoši) – Šmach, Gudas, Mazanec, Martinec, Nedvěd, Vaněček, Malý – Pavel, Šinágl, Tvrzník – Eberle, Novotný, Slížek – Kica, Stieler, Besser – Kupec, Vlček, Kubica.

KOMETA – JIHLAVA 3:2

Dukla v Rondu dobře bránila a domácí do nedostižného náskoku nepustila. Nejdřív dokázal na 1:1 vyrovnat Bakus, pak snižoval na 3:2 Rytnauer, ale vyrovnat už se Dukle nepodařilo. Vítězný gól vstřelil ve 49. minutě brněnský Padělek, a tak se Dukla vracela domů bez bodu.
„Byl to vyrovnaný zápas, můžu být spokojený s hrou, ale ne s výsledkem,“ pronesl po zápase kouč Dukly Bedřich Ščerban, který si pochvaloval výkon jihlavských juniorů.

Branky a nahrávky: 12. Haluza (Vondráček), 26. Brabenec (Haluza), 49. Padělek (Klimt, Sedlák) - 39. Bakus (Hodek), 50. Ficenc (Rytnauer). Rozhodčí: Smeták - Barteček, Koliba. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Diváci: 7038. Třetiny: 1:0. 1:1, 1:1.
Kometa: Hylák - Křetínský, Houde k, Zubíček, Protivný, Kántor, Lhotský, Morava, David - Černý, Švagrovský, Brabenec - Klimt, Padělek, Sedlák - Vondráček, Barus, Mikšan - Haluza, Kostourek, Polodna.
Jihlava: Řehoř - Malena, Staněk, Ficenc, Štrach, Novák, Andersons, Bílek, Posmyk – Kotlík, Bakus, Hodek – Hanzal, Rytnauer, Dolníček – Hradec, Suk, Krupka – Dvořák, Vysloužil, Polcar.

CHOMUTOV – TŘEBÍČ 3:2 sn

Branky a nahrávky: 1. Toivonen (Jíra, Tauš), 45. Jeslínek (Pulpán, Gombár), rozhodující nájezd Míka - 40. Obdržálek (trestné střílení), 53. Čech (Zahradník, Trončinský). Rozhodčí: Jebavý - Bertlík, Koskuba. Diváci: 1128. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1.
Chomutov: Lundell - Chmelíř, Pulpán, Nikolov, Toivonen, Revay, Bombic, Trefný, Všetečka - Gombár, Mužík, Míka, Mikšovic, Tauš, Jíra, Malát, Hašek, Jeslínek, Fábry, Domin, Stehlík.
Třebíč: Fiala - Hrbáček, Trončinský, Flamík, Kaláb, Sedláček, Havran, Sláma, Bulička - Čech, Zahradník, Vrba – V. Burian, Nahodil, Stejskal - Sojčík, Rákos, Staněk - Přibyl, Obdržálek, P. Burian.

Další výsledky 27. kola: Most – Poruba 5:2, Hradec Králové - Vrchlabí 2:5, Olomouc - Benátky nad Jizerou 4:3, Ústí nad Labem – Kadaň 1:2, Chrudim – Havířov 2:1 sn.