Rebelové rozstříleli Písek. Třebíč vyhrála na nájezdy

Vysočina - První hokejová liga má za sebou tři čtvrtiny základní části. V 39. kole si Rebelové podle očekávání Rebelové poradili s Pískem, Třebíč přivezla dva body z Benátek.

10.1.2013

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Pouze Dukla vyšla naprázdno, těsně prohrála v Kadani.

HAVL. BROD - PÍSEK 6:2

Divoké dvě třetiny viděli diváci v havlíčkobrodské Kotlině, v každé z nich padly čtyři góly. Trenérovi Rebelů Rechovi se sice nevyplnilo předzápasové přání o rychlých dvou brankách, přesto nemusel smutnit. Kanonádu zahájil domácí celek ve druhé třetině. Slepenými góly na začátku a konci druhého dějství se dostal do pohodlného vedení 4:0. V polovině zápasu zvýšil na 5:0 Havel, hosté sice kontrovali dvěma rychlými zásahy, ale jejich snaha o drama měla jepičí život. Rázně ji utnul Musil a favorita uklidnil.

Branky a nahrávky: 22. Endál (Knotek), 24. Kostourek (Ondráček, Rytnauer), 39. Havel (Musil), 39. Vondráček (Knotek, Jelínek), 50. Havel (Knotek), 54. Musil (Havel) - 52. Kučera, 53. Heřman (Marek, Vlček). Rozhodčí: Úlehla - Lučan, Svoboda. Vyloučení: 4:7, navíc Protivný (HB) 2 + 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 821. Třetiny: 0:0, 4:0, 2:2.

Havlíčkův Brod: Dolejš M. Blažek, Starý, Jelínek, Soldán, Pavlík, Ostrčil Polodna, Endál, Vondráček, Knotek, Ondráček, Milfait, Rytnauer, Havel, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek.

BENÁTKY N. J. - TŘEBÍČ 2:3 sn

Dvakrát se ocitli třebíčští hokejisté v jednobrankovém vedení, Středočeši však po každé dokázali poměrně rychle zareagovat. Oba celky si vytvořily dostatek zajímavých šancí, ale brankáři byli oporami svých týmů, takže utkání dospělo do prodloužení. Také v něm branka nepadla, o bolusovém bodu pro Třebíč tak rozhodly nájezdy. Zatímco benátečtí střelci Skořepa a Plodek jen vyprášili Čiliakovy betony, Němec a Dolníček byli úspěšní. Smůlu měl Kaut, jenž trefil tyčku. To však nic neměnilo na tom, že Třebíč v Benátkách uspěla.

Branky a nahrávky: 16. Plodek (Jonák), 48. Klimt - 14. Němec (Ostřížek, Káňa), 41. Káňa (Bilčík), rozhodující nájezd Němec. Rozhodčí: Fraňo, Würtherle - Frodl, M. Svoboda. Vyloučení: 6:7. Bez využití. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1.

Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Bilčík, Dietz, Sláma, Čejka, Dlapa Čuřík, Dolníček, Laš, Němec, Ostřížek, Káňa, Vondráček, Kaut, Křivohlávek, Přibyl, Kadela, Čech, Moučka.

KADAŇ - JIHLAVA 3:2

Severočechy dostal do vedení záhy Jíra, v polovině zápasu vyrovnal v aktuální dobré formě hrající Dobrovolný. Zlomový okamžik přišel ve 39. minutě. Nejdříve Schmidt využil přesilovku (Dukla předtím nedokázala zužitkovat pětiminutové vyloučení Jíry) a ještě v téže minutě na 3:1 zvýšil Chlouba. V posledním dějství po krásné kombinační akci snížil do prázdné branky Zadražil, ale vyrovnat už Dukla nestihla.

Branky a nahrávky: 3. Jíra (Szakal), 39. Schmidt (Ton, Szakal), 39. Chlouba (Andres, Schmidt) - 30. Dobrovolný (Hodek, Čachotský), 44. Zadražil (Hubáček, Zeman). Rozhodčí: Pavlovič Komárek, Krátký. Vyloučení: 2:2, navíc Jíra (Kadaň) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0.

Jihlava: Novotný Jaroš, Kolafa, Zadražil, Dobrovolný, Štebih, Ficenc, Polcar, Podlipnik Čachotský, Velecký, Hodek Malec, Hubáček Zeman Prokš, Filip, Jeslínek Krupka, Maliník, Pekárek.

Autor: Pavel Mikeš

10.1.2013 VSTUP DO DISKUSE

Policie ČR. Ilustrační foto.

Na křižovatce u Zvěrkovic se stala nehoda

Ve vozovně Dopravního podniku města Jihlavy byl v pondělí 21. srpna představen festivalový trolejbus.
9

Ulicemi krajského města jezdí festivalový trolejbus

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Hrad v Ledči obsadili filmaři. Natáčejí pohádku Čertí brko

Ledeč nad Sázavou - Od soboty 19. do úterý 22. srpna obsadili hrad v Ledči nad Sázavou filmaři. Natáčejí zde pohádku Čertí brko pod vedením režiséra Marka Najbrta. V hlavních rolích se představí herci Judit Bardós a Jan Cina, Ondřej Vetchý se ve filmu objeví v roli Lucifera. Na ledečském hradě se natáčejí pro film velké komparzní scény, kterých se účastní i místní obyvatelé.

Náměšť s Herálcem doplatila na neproměňování šancí

Třebíčsko – Hned čtyři okresní derby nabídlo třetí kolo I. A třídy. Dvakrát byli úspěšnější hosté, jednou se body dělily a doma zvítězila pouze Želetava. Fotbalisté Náměště-Vícenic dali gól jen z penalty a Herálci podlehli.

Rapotice vyprovodily Nedvědici sedmi góly

Třebíčsko – Dva těsné výsledky a jednu kanonádu nabídlo třetí kolo I. B třídy. Fotbalisté Rapotic rozstříleli Nedvědici. Derby mezi Starčí a Hartvíkovicemi rozhodla jediná branka, duel mezi Rokytnicí a Velkým Beranovem dokonce penalta.