Tři body si na své konto připsala i Jihlava, která si na domácím ledě poradila s Mostem.

TŘEBÍČ – H. BROD 5:6 p
Oba týmy vstoupily do utkání opatrně a na první větší příležitost si museli diváci v Třebíči počkat až do 8. minuty. V ní ujel hostující obraně ve vlastním oslabení Ostřížek, nadvakrát však Suchana v brance Havlíčkova Brodu nepřekonal. A tak platilo známé pravidlo nedáš – dostaneš. Ještě v téže přesilovce totiž překvapil Čiliaka Vondráček. Rebely branka nakopla, a když ve 13. minutě Polodna vyhrál buly, Havel zvyšoval už na 2:0. Domácí trenér Kamil Pokorný si poté vybral oddechový čas a hra se vyrovnala. Přesto mohli hosté zanedlouho vést už o tři branky. Ondráčkovu střelu ale zastavila tyč. Pak se ke slovu konečně dostali také domácí a stejně jako Havlíčkův Brod využili zásluhou Dočekala přesilovku.

Po přestávce se Třebíč snažila o vyrovnání, místo něj ale přišla studená sprcha. Rebelové totiž zásluhou Knotkovy trefy získali zpět svůj dvoubrankový náskok.

Horácká Slavia se po obdržené brance nějakou chvíli vzpamatovávala, ještě do druhé přestávky ale dokázala snížit, když se v početní výhodě trefil Burian.

Třetí třetina nabídla velké drama. Hosté dvěma brankami Třebíči odskočili a vypadalo to, že je rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali a Dočekal a Kaut v 57. minutě zadělali na drama. Rebelové znervózněli a Vondráček vyhodil puk mimo hřiště. Byl za to potrestán dvouminutovým trestem a Dočekal dvanáct vteřin před koncem základní hrací doby zařídil prodloužení. V něm ale domácí nakonec velký obrat nedokonali. Extra bod vystřelil pro Havlíčkův Brod Protivný.
Branky a nahrávky: 18. Dočekal (Rangl, Malena), 34. Burian, 57. Dočekal (Čejka, Zdráhal), 57. Kaut (Ostřížek), 60. Dočekal (Hruška) – 9. Vondráček (Polodna, Protivný), 13. Havel (Polodna), 24. Knotek (Vondráček), 41. Polodna (Musil), 42. Havel (Polodna), 64. Protivný (Jelínek). Rozhodčí: Pešina, Přikryl – Wesley, Kašík. Vysoučení: 8:8, navíc Dolníček a Hruška (oba Třebíč) 10 minut. Využití: 3:1. Diváci: 1710. Třetiny: 1:2, 1:1, 3:2 – 0:1. Třebíč: Čiliak (42. Dusík) – Rangl, Malena, Zdráhal, Hruška, Sláma, Bilčík, Dlapa, Čejka – Dočekal, Dolníček, Káňa – Ostřížek, Nahodil, Burian – T. Vondráček, Kaut, Fořt – Čech, Čuřík, Křivohlávek. Havlíčkův Brod: Suchan – Jelínek, Protivný, Starý, Pavlík, Soldán, Ostrčil, Blažek – Endál, Knotek, R. Vondráček – Havel, Polodna, Musil – Dvořáček, Kostourek, Ondráček – Milfait, Štěpánek, Stehlík.

JIHLAVA – MOST 5:1
Favorizovaná Dukla začala proti Mostu dobře a svou aktivitou působila hostům problémy. Hned ve třetí minutě dostala možnost hrát přesilovku a její hráči věděli jak s ní naložit. Maliník dostal na levém křídle puk a z kruhu propálil Volkeho poprvé. Jihlavští hokejisté po gólu nepolevili, vzápětí mohl zvýšit Prokš. Svojí střelou však mosteckého brankáře nepřekvapil. To se povedlo až Hubáčkovi, který obdržel přesnou přihrávku od Zemana – 2:0.

Po změně stran přidala Dukla další branku, když se z mezikruží trefil Štebih. Vypadalo to, že Most se po třetím direktu nevzpamatuje. Hosté si nevypracovali žádnou větší šanci a žlutočervení svůj náskok pohodlně bránili. Přesto nakonec Severočeši snížili. Domácí obránci na modré čáře zapomněli na úplně volného Rohana, který samostatný únik proměnil. Dukla se ale touto brankou nenechala rozhodit a hned po změně stran našel odpověď Kuřítko. Po něm přidal další trefu Zadražil a bylo rozhodnuto.
Branky a nahrávky: 5. Maliník (Zadražil), 13. Hubáček (Zeman, Vysloužil), 28. Štebih (Vysloužil, Zeman), 43. Kuřítko (Mikeš, Pekárek), 45. Zadražil (Jeslínek) – 40. Rohan (Hora). Rozhodčí: Jeřábek – Klein, Lukš. Vyloučení: 2:9. Využití: 2:0. Třetiny: 2:0, 1:1, 2:0. Jihlava: Novotný – Ficenc, Zadražil, Jícha, Dobrovolný, Podlipnik, Štebih, Jaroš, Kolda – Hodek, Velecký, Maliník – Jeslínek, Filip, Prokš – Vysloužil, Hubáček, Zeman – Kuřítko, Mikeš, Pekárek.