TŘEBÍČ – VRCHLABÍ 3:2 sn - Konečný stav série: 3:2

Hosté se ujali vedení, ale domácí tým v rozhodujícím pátém utkání předkola play off v polovině třetí třetiny slepenými góly otočil na 2:1. Hosté v závěru odvolali brankáře a 18 sekund před koncem vyrovnali.

Utkání nakonec dospělo do penaltové loterie, v níž uspěl pouze třebíčský Dolníček. Třebíč tak postupuje.

Branky a asistence: 51. Dolníček (Nahodil, Ostrčil), 52. Rod (Kempný), rozhodující nájezd Dolníček – 37. Procházka (Andres, Filip), 60. Hubáček (Chmelíř, Filip). Rozhodčí: Pešina – Jílek, Polonyi. Třetiny: 0:0, 0:1, 2:1 – 0:0.

Třebíč: Francouz – Ostrčil, Gula, Hrbáček, Kaláb, Koktan, Kadela, Sedláček, Kempný – Laš, Dolníček, Burian – Přibyl, Zahradník, Stejskal – Rod, Nahodil, Stejskal – Heřman, Kundela, Fila.

Vrchlabí: Ševčík – Matějíček, Vála, Čížek, Bendík, Chmelíř, Chaloupka, Novajovský, Hanzl – Tvrdek, Filip, Rusnák – Urban, Mikšovský, Klimt – Kubeš, Hubáček, Procházka – Andres, Zíma, Látal.