M. BUDĚJOVICE – ŠUMPERK 1:4

V nástupu do zápasu byli hokejisté Šumperka lepší, ale Hroch trefil v 10. minutě jen břevno prázdné branky a za tři minuty se pak zaskvěl Vacek při šanci Vachutky. Domácí mohli skórovat v závěru první třetiny, ale v přesilovce Žihadel dvakrát výborně zakročil i Peksa.

Ve druhé části se Draci přece jen dočkali. Mezi kruhy zůstal ve 26. minutě nepokrytý Drtil a překonal Vacka. Severomoravané pak využili v pořadí třetí přesilovku, když Pokorného střelu si srazil smolně do sítě jeden z domácích hráčů. Moravské Budějovice udeřily rovněž v početní výhodě, Svoboda tečoval nabídku Kruckovyče.

Nechtěné soutěže na Vysočině. Uživit je bývá velký problém

Ve 45. minutě hosté potřetí zacinkali na tyč, ale Kofroň v polovině poslední části měl před odkrytou svatyní již jednoduchou úlohu. Střelecký účet zápasu pak uzavřel těsně před koncem Krejčiřík v přesilovce.

Branky a nahrávky: 35. Svoboda (Kruckovyč, Molnár) – 26. Drtil (Spratek, Kofroň), 32. Pokorný (Spratek), 50. Kofroň (Gewiese, Kabelka), 60. Krejčiřík (Sedlák, Vachutka). Rozhodčí: Reich - Horký, Roupec. Vyloučení: 5:4, využití: 1:2. Diváci: 364. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:2. Moravské Budějovice: Vacek – Šána, Bazala, Kruckovyč, Trnka – Molnár, Procházka, Krutiš, Marcinko, Piš, Alexa, Sigmund, M. Horký, D. Horký, Kosnar, Svoboda, Bulín.

Ostatní výsledky 11. kola: Havlíčkův Brod – Valašské Meziříčí 4:1, Opava – Nový Jičín 2:0, Hodonín – Kopřivnice 8:3.

1. Šumperk 10 7 2 0 1 46:24 25

2. Havlíčkův Brod 10 7 1 1 1 49:26 24

3. Valašské Meziříčí 10 6 0 2 2 47:27 20

4. Hodonín 9 5 1 1 2 44:33 18

5. Opava 10 5 0 0 5 38:34 15

6. Nový Jičín 10 3 2 0 5 29:41 13

7. Kopřivnice 10 3 0 0 7 32:40 9

8. Žďár n. Sáz. 9 2 0 2 5 30:42 8