Mladíci nestačili na Duklu

Třebíč – Jednoznačnou záležitostí se stalo páté přípravné utkání hokejistů Horácké Slavie. Třebíčští mladíci přivítali na domácím ledě jihlavskou Duklu. Hráči z krajského města měli od začátku více ze hry, a to se také promítlo i do výsledku.

23.8.2017

Ilustrační foto.Foto: Jiří Mokrý

„Od první minuty byl soupeř rychlejší, aktivnější a důraznější. Nám se hra vůbec nedařila. Nedokázali jsme si přesně přihrát, ztráceli zbytečně kotouče, a tím se dostávali pod tlak. Hosté postupně vyjádřili svoji převahu i gólově. Byli lepší ve všech činnostech a zaslouženě vyhráli,“ hodnotí trenér Horácké Slavie Třebíč Roman Mejzlík.

#clanek|3326780#

TŘEBÍČ – JIHLAVA 1:6
Branka a nahrávka Třebíče: Doležal (A. Svoboda). Třetiny: 0:1, 0:2, 1:3. Třebíč: Martin - Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Hrnčíř, Doležal, Vildomec, Klár, Jurda, Spilka, A. Svoboda.

23.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Mladíci vyprovodili Duklu deseti góly

Budějovice se odpoutaly ode dna tabulky

Prokeš vystřelil nováčkovi z Rokytnice první venkovní vítězství

Třebíčsko – Gól v závěru znamenal premiérově vítězství na půdě soupeře. Fotbalisté Rokytnice vyhráli Prokešovou trefou v závěru a ze Štěpánova si odvezli první výhru z venku. Osmé kolo I. B třídy – skupiny B mělo na programu jedno okresní derby na Třebíčsku. Rapotice v něm doma porazily nováčka ze Starče třemi góly hlavou.

OBRAZEM: Jablkobraní s dýněmi přilákalo stovky lidí

Náměšť nad Oslavou - Spíše než jablkobraní by se letos dalo říci dýňobraní, nebo kuriozitobraní, protože vystavených jablek (a ovoce vůbec) bylo letos pomálu.