Horácká Slavia brala doma pouze bod, i za něj je ale ráda

Třebíč - Jako Dr. Jekyll a pan Hyde. Přesně tak se liší výkony doma a venku u hokejistů Horácké Slavie Třebíč. Zatímco na venkovních stadionech jsou nejlepším týmem celé soutěže, doma jsou druzí nejhorší. Nelichotivou bilanci potvrdili i v sobotu, když doma nestačili na průměrné Litoměřice.

23.11.2015

Horácká Slavia Třebíč.Foto: Deník/ Libor Plíhal

Třebíčští po většinu utkání prohrávali, alespoň bod jim necelé čtyři minuty před koncem základní části zajistil bombou pod břevno obránce Vlastimil Bilčík. Vítěznou branku vstřelili v prodloužení hosté. „Jsme rádi, že jsme alespoň vyrovnali," uvedl na pozápasové tiskové konferenci domácí asistent trenéra Radek Novák.

To však bylo jediné pozitivum, které mohl kvitovat. „Chtěli jsme hrát v jiném tempu, než jsme hráli. To je pro nás velké zklamání. Udělali jsme dvě obrovské chyby v obraně, zejména v první třetině jsme ani dobře nebruslili, spíše jsme tam jen tak postávali. "

Po porážce, třetí domácí v řadě, klesla Třebíč na šestou příčku. Dostala se před ni Kadaň, která je naopak v soutěži na domácím ledě suverénně nejlepší.

TŘEBÍČ - LITOMĚŘICE 2:3 pp

Branky a nahrávky: 44. Švec (Bartoň, Erat), 57. Bilčík (Bartoň, Miškovský) - 16. Doležal (Troliga), 46. Beránek (Nedvídek, Ondráček), 63. Vantuch (Kalla, Pavlas). Rozhodčí: Trombík - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 3:2, navíc Šulc (Litoměřice) 5 min. a do konce zápasu. Využití: 2:1. Diváci: 1520. Třetiny: 0:1, 0:0, 2:1 - 0:1.

Autor: Karel Líbal

23.11.2015 VSTUP DO DISKUSE

Mladíci sestřelili Znojemské Orly

Ilustrační fotografie.

Mladá řidička byla pod vlivem drog

Sexuolog Weiss půjde k soudu v říjnu. Hrozí mu trest až šest let vězení

Pelhřimov – Až šest let vězení hrozí sexuologovi Petru Weissovi z Prahy za to, že loni v září podle policie způsobil na Pelhřimovsku dopravní nehodu, při níž zemřeli dva lidé, a jeden byl vážně zraněn. Dvaašedesátiletý lékař tehdy vyvázl s lehkým zraněním. Policie nakonec dospěla k závěru, že Weiss se před nehodou nevěnoval řízení a jel příliš rychle. Vyšetřování bylo ukončeno a spis už je i s podanou obžalobou u Okresního soudu v Pelhřimově.

Slavnosti Tří kápí nabídnou hudbu, průvod či ohňostroj

Třebíč - I letos budou Třebíčští oslavovat bohatou historii svého města. Od pátku až do neděle se zde bude konat čtrnáctý ročník kulturně-společenské akce Slavnosti Tří kápí.

Květinová výstava se stěhuje ze školy na obecní úřad

Vladislav – Tradice květinových výstav je s Vladislaví spjatá. Trvá již od roku 2000, kdy výstavy začali pořádat členové místní organizace českého zahrádkářského svazu. Většinou zahrádkáři připravují dvě výstavy, jednu na jaře a druhou v létě.

Velká cena města Třebíče se poběží už po pětatřicáté

Třebíč – Rok se s rokem sešel a jeden z nejtěžších atletických závodů opět klepe na dveře. Velká cena města Třebíče má v sobotu na programu už 35. ročník. Tradiční závod vznikl ještě za okupace, v padesátých letech administrativně zrušený a v devadesátých znovu obnovený.