Dukla už je třetí, Třebíč srazila Slavii

Vysočina - Dvě výhry. S vítěznou náladou půjdou do soutěžní přestávky prvoligoví hokejisté Jihlavy a Třebíče. Dukla vyhrála osmé z deseti říjnových utkání a v tabulce postoupila už na třetí příčku tabulky.

2.11.2015

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Horácká Slavia znovu potvrdila svoji pověst nejlepšího týmu na soupeřových stadionech, na ledě pražské jmenovkyně vyhrála po samostatných nájezdech. Udržela se tak na šesté pozici soutěže.

BENÁTKY N. J. - JIHLAVA 1:2

Jihlava si vypracovala v Benátkách dvoubrankové vedení, které přetavila v těsné vítězství, byť opět nezvládla poslední třetinu.

Branky a nahrávky: 48. Volf (Víšek, Dlouhý) 12. Skořepa (Důras, Kaláb), 28. Zadražil (Prokš, Melenovský). Rozhodčí: Schmejkal - Bosák, Šmika. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváci: 350. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0. Jihlava: Honzík - Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Zadražil, Grebenyuk, Dobrovolný - Diviš, Seman, Tomeček - Anděl, Skořepa, Důras - Jícha, Melenovský, Prokš - Flek, Gríger, Alekseev.

SLAVIA - TŘEBÍČ 1:2 sn

Výhru na Slavii řídil kapitán David Dolníček. Nejprve ve vlastním oslabení dostal tým do vedení, poté jako jediný proměnil samostatný nájezd.

Branky a nahrávky: 13. (Hraško, Markovič) 10. Dolníček (Vejmelka), rozh. nájezd Dolníček. Rozhodčí: Horinek - Krátký, M. Svoboda. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 1235. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 0:0. Třebíč: Vejmelka - Malena, Štindl, Čejka, Niko, Bilčík, Přibyl, Bartoň - Zuzin, Dolníček, Miškovský - Kusko, Polodna, Holec - Wasserbauer, Tomek, Psota - Šik, Pokorný.

2.11.2015 VSTUP DO DISKUSE

Klokan Kuki skončil po odchytové akci v jihlavském útulku, kde si ho v pátek dopoledne vyzvedl šťastný majitel Radek Helekal.
8

Kuki se vrací domů. Chytili ho v Jihlavě

Viniční trať Pod Sádkem.

Peníze nechte doma. Slavnosti a koncerty jsou o víkendu zdarma

Dorostenci padli ve Znojmě

Znojmo – Hrubé chyby srazily starší dorostence Horácké Slavie. Třebíčští hokejisté k dalšímu přípravnému utkání zavítali na led Znojemských Orlů, odkud si odvezli porážku. Domácí snadno přišli v úvodním dějství ke tříbrankovému náskoku, který po změně stran zvýraznili. Hosté přidali až v závěrečném dějství, ale zlepšený výkon stačil jen na korekci výsledku.

Stihne Krpálek MS? Spíš ne, mrzí judistu

Tomu se říká pech. Měl být jedním z hlavních favoritů na titul mistra světa v nejtěžší váhové kategorii, místo toho bude judista Lukáš Krpálek s největší pravděpodobností léčit zraněný kotník na levé noze. Jak přiznal během autogramiády v Hranicích, kde měl s reprezentací absolvovat soustředění, pravděpodobnost, že stihne světový šampionát v Budapešti, je mizivá.

Mladíci sestřelili Znojemské Orly

Třebíč – Konečně. Mladší dorostenci Horácké Slavie poprvé během přípravného období zvítězili v základní hrací době. Třebíčští mladíci po den staré výhře na samostatné nájezdy v Jihlavě přivítali na domácím ledě hokejisty Znojma.

Zámek v Polici láká na noční prohlídky a chystá expozici historických motorek

Police – Letošní rok je pro zámek v Polici úspěšný. Poté, co se v polovině června na zámku otevřelo nové muzeum věnované letcům RAF, nyní čeká zámek další akce. Na víkend naplánovalo vedení hrané noční prohlídky. Muzeum i noční prohlídky jsou na zámku oblíbené, za červenec zámek a muzeum navštívilo skoro dvanáct set lidí. Přesto ale vedení neusíná na vavřínech a už připravuje novinky na příští rok.