Domácí měli po celou dobu převahu. Hosté však dvě třetiny drželi výsledkově krok. Třebíčští spustili kanonádu až v závěrečném dějství. Ke slovu se dostali i mladíci z Velkého Meziříčí, ale na sedm přesných zásahů soupeře odpověděli pouze dvakrát.

TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 10:2

Branky a nahrávky: 8. Libor Dvořák (Válek), 11. Libor Dvořák (Válek), 35. Vedral (Mojdl), 41. Bednář (Válek, Libor Dvořák), 43. Bednář (Libor Dvořák), 46. Libor Dvořák (Lukáš Dvořák), 49. Bednář (Válek, Škrdlová), 49. Bednář (Válek, Libor Dvořák), 52. Válek (Libor Dvořák, K. Svoboda), 53. Bednář (Libor Dvořák, K. Svoboda) – 42. Přinesdomů (Strádal), 60. Šandera. Rozhodčí: Dostál – Horký, Mezlík. Bez vyloučení. Diváci: 25. Třetiny: 2:0, 1:0, 7:2. Třebíč: Kružík – Škrdlová, K. Svoboda, Lukáš Dvořák, Koňařík, Pacalová, Viskot, Kameník – Bednář, Libor Dvořák, Válek – Mojdl, Kotačka, Vedral – Makovička, D. Svoboda, Pavelka – Průša. Velké Meziříčí: Svoboda – Petr, M. Báňa, Burian, Karásek, Přinesdomů, Kapusta, Dundálek, Šandera, Procházka, Havliš, Bíbr, Bartošek, Zacha, Strádal.

Číslo 19 patřilo hrdinovi Memoriálu Miloše Morávka jednadevadesátiletému Jiřímu Soukupovi.