NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – BLATNICE 0:1 nedohráno
Hosté měli v prvním poločase převahu, ale bez gólového efektu. Zkraje druhé půle již Blatnice udeřila zásluhou Jiřího Trnky. V 63. minutě pak uviděl domácí Eliáš druhou žlutou a byl vyloučen. To se nelíbilo jeho spoluhráčům, kteří se seběhli k rozhodčímu a následně dostal za protesty červenou kartu i Nekuda. Hostitelé pak odmítli pokračovat ve hře a rozhodčí Radim Kudlík v 63. minutě utkání předčasně ukončil.
O osudu zápasu rozhodne STK OFS Třebíč.
Góly: 54. J. Trnka. Rozhodčí: R. Kudlík. ŽK: 3:1. ČK: 2:0 (63. Eliáš, 63. Nekuda). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Náměšť-Vícenice B: Kováč – M Veselý, Nekuda, Lokaj, Z. Sobotka, Juřena (52. Matějek), Křivánek (46. P. Veselý), M. Sobotka, Musil, Eliáš, Pospíšil. Blatnice: Holík – J. Trnka, Lojka, M. Trnka, Šabatka, Šimek, Svoboda, Sova, Tomšíček, Doležal (59. Pokorný), Foltýn.

ČÁSLAVICE-SÁDEK – ROKYTNICE 1:4
V prvním poločase padlo po jedné brance na každé straně. Vše podstatné se odehrálo po změně stran, kdy hosté třemi góly po individuálních chybách soupeře rozhodli. „Od Rokytnice jsem očekával víc. My jsme bohužel zápas nezvládli kvůli vlastním chybám. Podle mého názoru nás poškodil i rozhodčí," hodnotí čáslavický trenér Lubomír Dítě.
Góly: 35. Klika – 14. Zikmund (vlastní), 68. Ferkl, 82. Prokeš, 90. Veleba. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 6:4. ČK: 1:0, 74. Hanzal. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Čáslavice-Sádek: Petrilák – Hanzal, Busta, Obůrka, Růžička, Klika, Roupec (84. Mach), Lampíř, Rygl (66. Vaníček), Zikmund, Vecheta. Rokytnice: Hobza – Jičínský, Hakl, Štork, Prokeš (82. Veleba), Vahila, Ferkl, Dalecký, Štefánek (76. Bílek), Sochna (57. Jičínský), Syrový.

PŘIBYSLAVICE – STUDENEC 4:1
První poločas byl vyrovnaný, a tak za zmínku stojí nastřelená tyč hostů. Domácí šli do vedení až těsně před pauzou, když po centru Kopečka a prodloužení Hrušky skóroval z bezprostřední blízkostí Lopatář. Druhou půli začal lépe Studenec, který Jiřím Strnadem vyrovnal. Přibyslavice ale
s odpovědí dlouho neotálely a po centru Škorpíka skóroval Hruška – 2:1. Chvíli poté si Hruška připsal další branku z pokutového kopu a vítězství domácích pak pečetil svou druhou brankou Lopatář.
Góly: 40. a 75. Lopatář, 66. a 69. Hruška (druhý z PK). Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (68. P. Strnad). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Čejka – Skrobikowski, Kopeček, Holub, Šárka – Hruška (84. Pacal), Kovář, Škorpík, Matějek (68. Samek) – Lopatář (89. Rambousek), Kolman. Studenec: Pěnčík – Vrba, Tretera, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, K. Mrňa, Rousek (83. Nováček), Nejedlý, M. Mrňa (83. Komárek).

JEMNICKO B – LIPNÍK 7:1
Hosté se ujali vedení v samotném úvodu. Domácí však třemi góly výsledek otočili. Rezerva Jemnicka pokračovala v dobré produktivitě i po změně stran
a téměř každou šanci proměnila. „Lipníku jsme se dost obávali, ale naštěstí jsme stihli během prvního poločasu zápas otočit. I když výsledek vypadá jednoznačně, soupeř nehrál vůbec špatně. Takový výsledek si ani nezasloužil. My můžeme být spokojeni s produktivitou," nechal se slyšet domácí trenér Martin Kincl.
Góly: 19. a 82. Axman, 36. a 56. K. Tesař, 42., 88. a 90. Anděl – 7. Krotký. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 3:1. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Křivánek, Niederhofer, Sevelda, Hošek (81. Polák), Nevrkla (69. Komenda), K. Tesař, Anděl, Axman (86. Kincl). Lipník: Urban – P. Pokorný (52. Fišer), T. Pokorný, Krotký, Kisela (82. Procházka), Kresa, Rohony, Macháček (60. Matoušek), Šťáva (82. Žák), Jonáš (79. Skoumal), Brabenec.

STAŘEČ – CHLÍSTOV 1:2
Od začátku se spíše bojovalo o každý metr hřiště s řadou nepřesností. Šance začaly přicházet až zkraje druhého poločasu, když šli nejprve
do vedení zásluhou Patočky hosté. Ježe ihned nato z pokutového kopu vyrovnal Vodička. Chlístov rozhodl
z rohového kopu, po kterém se trefil Hrbáček. „Podali jsme asi nejhorší výkon na podzim. Špatně jsme kombinovali a byli pomalí. Utkání asi nebylo atraktivní ani pro oko diváka. Hosté ale vyhráli zaslouženě," hodnotí stařečský trenér František Prokop.
Góly: 55. Marek Vodička (PK) – 55. Patočka, 69. Hrbáček. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Stařeč: Obůrka – Smejkal, Vodička, Rambousek, Pysk, Zsihovics, Zejda, Lauš, Dvořák, Bříza (62. Jahoda), Pislcajk. Chlístov: Belvončík – Uhlíř, Hrbáček, Patočka, Smolík (82. Granát), M. Rygl, L. Rygl, Nováček, Pokorný, Svoboda, Šaman (83. Brestovský).

VÝČAPY – MOHELNO 5:0
Již od začátku byla k vidění dominance domácího týmu, který ovšem brankové příležitosti zahazoval a stav
v polovině utkání byl 1:0.
To se změnilo ve druhém poločase, kdy Výčapy začaly šance proměňovat a skóre navýšily až na konečných 5:0. „Zápas jsme měli pod kontrolou, ale neproměnili jsme ještě řadu šancí. Soupeř se mi zdál od začátku odevzdaný a smířený s prohrou," zhodnotil domácí funkcionář Jindřich Dolák.
Góly: 15. Loucký, 62. a 89. Matoušek (druhý z PK), 69. T. Kuchera, 87, Matěj Semerád. Rozhodčí: Fňukal. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Výčapy: Krátký – Dolák, Macek (46. Matoušek), Kafka, Pecka, Matěj Semerád, Jeleček, Pánek, Kašpárek (59. N. Kuchera), Loucký (46. Jeleček), Martin Semerád (46. T. Kuchera). Mohelno: Staněk – Šanda, Žák, Kopeček, Kerndl (46. Jeřábek) – Vaníček, Horký, Štěpán, Hrubeš – Foretník, Vašek (46. Mohelský).

OKŘÍŠKY B – H. ÚJEZD 2:3
Domácí na soupeře vlétli, brzy se ujali vedení zásluhou Dokulila a nadále byli lepší. Pak prokázal sportovní gesto Zdeněk Ryšavý, který přihrál na gól před prázdnou branku Večeřovi, ale vzápětí přiznal rozhodčímu, že nahrával už z prostoru za brankovou čarou. Od poloviny poločasu se hra srovnala i hosté měli několik šancí a chvíli před koncem zásluhou exokříšského Řezáče vyrovnali.

Na začátku druhé půle dostal Horní Újezd výhodu pokutového kopu a Zvěřina poslal gólmana na druhou stranu – 1:2. Hosté brzy potrestali špatnou rozehrávku Míčou a zvýšili. Jiskřičku naděje v závěru vykřesal pro Okříšky dorostenec Lorenc, ale k vyrovnání to nevedlo.
Góly: 4. R. Dokulil, 83. Lorenc – 42. Řezáč, 53. Zvěřina (PK), 53. Míča. Rozhodčí: Štolpa. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Okříšky B: Syrový – Binka, Dokulil (88. J. Novotný), Ježek (46. Vostal), Večeřa (46. J. Dokulil), Š. Novotný, Netolička, Ryšavý (80. Lorenc), Bulant (64. Mašek), Jeřábek, Molák. Horní Újezd: Hradecký – Míča, Václavek, Čermák, Krčál (46. Veselý), Řezáč (90. Pelán), Sláma, Kučera, Kresa (90. Kouřílek), Ošmera, Zvěřina.