KOUTY – N. SYROVICE 6:1
Na mokrém terénu před pouťovou návštěvou začali lépe hosté, kterým se dvakrát podařil rychlý výpad, ale k přesnému zakončení se nedostali. Tak udeřilo na opačné straně, když centr doputoval k Tenklovi a ten hlavou otevřel skóre. Nové Syrovice odpověděly po brejku O. Sosnarem. V 25. minutě se znovu ujali vedení Kouty, když ve vápně prosadil důrazný Neumann, který ještě do přestávky zvýšil.

Druhý poločas měli v režii hostitelé, kteří kontrolovali hru a dostávali se do přečíslení. V 51. minutě propadl dlouhý aut až na druhou stranu malého vápna k volnému Tenklovi – 4:1. V 56. minutě utekl Semrád a centrem vybídl ke skórování Cejpka. Na konečných 6:1 upravil po nejpohlednější akci zápasu Cejpek, který si s Coufalem přihrával na jeden dotek od půlící čáry.
Góly: 12. a 51. Tenkl, 25. a 42. Neumann, 56. a 84. Cejpek – 15. O. Sosnar. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Kouty: Stýblo – Hrůza, Navrkal (55. Doležal), Růžička (61. Roušar), Nestrojil – Navrátil, Cejpek, Coufal, Semrád – Tenkl, Neumann (71. Havelka). N. Syrovice: Novák – Kopeček (76. Zerza), Procházka, Filipský, Chalupa, J. Lang (64. M. Sosnar), O. Sosnar, Růžička, Dubský (80. Růžička), Toman, Železný.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŠEBKOVICE 1:0
Duel začali lépe domácí, kteří měli v úvodních patnácti minutách více ze hry. Jenže převaha vyvrcholila pouze šancí Pažourka, který trefil tyč. „Potom jsme nepochopitelně přestali hrát," kroutil hlavou budišovský trenér Libor Švec. Jeho svěřence vysvobodila až v 82. minutě penalta, kterou sice Votoupal neproměnil, ale rozhodčí jí nechal opakovat a exekutor napodruhé uspěl. „Brankář předčasně vyběhl," vysvětluje Švec, kterého těšil jen zisk tří bodů.
Gól: 82. Votoupal (PK). Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (67. M. Sedláček – J. Rygl). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Budišov-Nárameč: Trnka – Molnár, Hrádek, Chalupa, Obůrka, Pažourek, M. Sedláček, Votoupal, T. Nováček, K. Nováček (86. J. Sedláček), Kozuň (61. Dvořák). Šebkovice: Kuba – Fejta, Busta, Říha, Chytra, Večeřa, M. Rygl, P. Kotačka (83. Zikmund), J. Rygl, Dvořák, M. Hobza (89. Holčapek).

TŘEBÍČ B – ŽELETAVA 6:2
Domácí začali dobře a po úvodní čtvrthodině vedli zásluhou Staňka už 2:0. Na kontaktní branku želetavského Michala Vrbky ze 24. minuty odpověděl ještě do poločasu Peručica. Třebíčská juniorka dobře odstartovala i druhou půli, kdy se trefil Novák – 4:1. Hosté spoléhali na brejky a po jednom z nich se mohli vrátit do zápasu, ale Simandl po Malíkově přihrávce trefil tyč. Snížit na rozdíl dvou branek se podařilo až Michalu Vrbkovi, který v 74. minutě uklidil míč do odkryté branky.

Želetavští zahrozili ještě jednou, ale přímý kop Martina Vrbky pod břevno vytěsnil na roh Konvalina. Poslední slovo tak měli hostitelé, konkrétně dvakrát se trefil Mašek. „Zasloužené vítězství. Hosté hrozili z nebezpečných brejků a nás podržel Konvalina. Šancí jsme měli více než na šest gólů, zejména v prvním poločase. Ve druhé půli jsme polevili. V naší hře se objevila spousta nepřesností. Soupeř mě překvapil tím, že neodpadl a do 80. minuty, kdy byl stav 4:2, měl pořád šanci na bodový výsledek," hodnotí domácí trenér Pavel Němec mladší.
Góly: 5. a 14. Staněk, 36. Peručica, 50. Novák, 87. a 89. Mašek – 17. a 74. Michal Vrbka. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 0:2. Diváci: 55. Poločas: 3:1. Třebíč B: Konvalina – Oberreiter, Mašek, Pecka, Karásek – Šmíd (76. Hronek), Lorenc (58. Bence), Peručica, Novák – Staněk (62. Doležal), Novotný. Želetava: Tománek – Veselský, Polenda (80. Caha), Vladeka, Ondráček – Malík, Martin Vrbka, M. Čurda (69. Poledna), Michal Vrbka – Simandl, T. Vrbka.

HROTOVICE – TŘEŠŤ 3:0
Hosté se prezentovali atraktivním fotbalem, ale soupeř jim udělil lekci z produktivity. Třešť mohla jít do vedení, ale její šanci vyhlavičkoval Hadraba. Ve 27. minutě udeřilo na druhé straně, kdy po vysunutí Saláka poslal Hrotovice do vedení L. Škoda. Hráči z Jihlavska sahali po vyrovnání, ale domácí podržel brankář Slatinský. Těsně před pauzou dostal míč za hostující obranu Pokorný, který posadil na zadek všechny protihráče a z ostrého úhlu zamířil přesně do šibenice – 2:0. Zkraje druhé půle z dorážky skóroval podruhé L. Škoda a bylo po zápase. „Soupeř hrál dobře kombinačně, ale do útoku byl marný a góly jsme dávali jen my," shrnul hrotovický kouč Jan Dobrovolný.
Góly: 27. a 55. L. Škoda, 45. Pokorný. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (79. M. Holoubek). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Hrotovice: Slatinský – T. Holoubek (46. Furiš, 53. V. Škoda), M. Růžička, Novák, Hadraba – Padělek, Pekárek, M. Holoubek, Pokorný – L. Škoda, Salák.

VLADISLAV – RANTÍŘOV 3:1
Domácí byli od začátku lepší, ale v prvním poločase jim chyběla finální nahrávka. To hosté potrestali po jediné větší hrubce obrany, kdy otevřel brankový účet zápasu Frolda. Po změně stran zvýšila Vladislav aktivitu a hlavně zpřesnila hru. Výsledkem byly tři góly znamenající obrat a ještě několik dalších šancí zůstalo nevyužitých. „Do druhé půlky jsme především zpřesnili kombinaci a finální nahrávku. Dominovali jsme ještě více než před pauzou a mohli vyhrát i vyšším rozdílem," hodnotí vladislavský trenér Lubomír Venhoda.
Góly: 59. Vyletěl, 73. a 75. Svoboda – 21. Frolda. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Vladislav: Otruba ml. – Krátký, Prokop, O. Venhoda, Paločko – Chalupa – L. Venhoda (85. D. Ciprys), Orálek, Petz (69. Svoboda), Vyletěl (80. Hrůza) – Linhart.