ŽELETAVA – ŠEBKOVICE B 3:0

Domácí měli od úvodních minut více ze hry a převahu také vyjádřili střelecky, když Jičínský z penalty a Vrbka svému týmu zajistili poločasové vedení o dvě branky.

Hostitelé v aktivní hře pokračovali i ve druhém dějství a jejich vedení navýšil Martin Ondráček. Pro domácí slibně rozehraný duel byl v 80. minutě předčasně ukončen. Důvodem bylo nejprve vyloučení šebkovického hráče Rudolfa Bulička. Ten byl při odchodu ze hřiště inzultován želetavským funkcionářem. Sudí Příkazský poté ukončil zápas.

Góly: Jičínský (PK), Vrbka, M. Ondráček. Rozhodčí: Příkazský. Bez karet. ČK: 0:1 (Rudolf Buliček). Diváci: 90. Poločas: 2:0. Želetava: Veselý – P. Ondráček, Kasáček, Jičínský, Kounek – Malík, Vranka, Stehlík, Vrbka (75. Daniel), Pavela - M. Ondráček, Čurda. Šebkovice B: Kuba – Tržil, Uhlíř, Klubal, Říha – Linha, Robert Buliček, Rudolf Buliček, Roupec, Vejtasa – Hobza (střídali: Durda, Hrůza).

OKŘÍŠKY B – NÁMĚŠŤ N. O. B 0:1

Do zápasu vstoupili lépe hosté, ale postupem času se hra vyrovnala. Po sérii neproměněných šancí na obou stranách se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Po změně stran pokračovala vyrovnaná partie. Rezerva Náměště-Vícenic se po hodině hry prosadila po rohu Vidomcem, jenž otevřel skóre. domácí se po velkém tlaku a několika dobrých šancích na vyrovnání nedosáhli.

Gól: 60. Vildomec. Rozhodčí: Fryč. Bez karet. Poločas: 0:0. Okříšky B: Vejmelka - Ryšavý, Dvořák, Dokulil, Kos - Kšír, Jůza, Koukal, Heralecký - Bastl, Jeřábek (střídali: Hekerle, Rezek). Náměšť B: Kouklík - Vrba, Opálka, M. Sobotka, Strosz - Vildomec, Franěk, Nekuda, Z. Sobotka – D. Sobotka, Eliáš (střídali: Blažek, Pospíšil, Sedlák).

TŘEBENICE – ROKYTNICE 0:0

Začátek zápasu patřil hostům. Rokytnický střelec Marek Vahila neproměnil samostatný únik. Podobně dopadl i jeho spoluhráč Kalina.
Ovšem postupně se hra vyrovnala. Bojovalo se o každý metr na hřišti, avšak žádná branka nakonec nepadla.

Celý druhý poločas ani jeden z tým nechtěl udělat chybu, a tak se hrálo od šestnáctky k šestnáctce. Utkání skončilo spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Pikart. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Třebenice: Pospíšil – Totek, Tříletý, Smilek, Machát, Jaroš, Hrbáček, J. Fiala, Beneš, Kocmánek (55. V. Fiala), Procházka. Rokytnice: Veselý – R. Sochna, Polovčík, Čech, Šulc - Musil (85. Rychtář), Nosek, P. Svoboda, Kalina - Vahila, Syrový (79. P. Sochna).

MYSLIBOŘICE – RUDÍKOV-TRN. 2:3

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, a oba celky do kabin odcházely za nerozhodného stavu.
Ve druhém dějství hostující tým prokázal větší zkušenost a strhl vítězství na svoji stranu.

Góly: Svoboda, M. Horák – Šula 2, J. Trnka. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 9:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Myslibořice: Vodička – Křivánek, M. Horák, Mrňa, J. Horák – O. Pekárek, Jíza, Štefaněk, Svoboda – Mencák, Palát (střídali: R. Pekárek, J. Pekárek). Rudíkov Trnava: L. Trnka – Mejzlík, Kafka, Buďa, J. Trnka – Nožička, Salák, M. Mikyska, Pažourek – Voborný, Šula (střídali: Mejzlík, L. Mikyska, Rosík).

BLATNICE – CHLÍSTOV 2:1

Začátek utkání patřil domácím, kteří se ujali vedení ve 13. minutě gólem M. Trnky. Hned na druhé straně se skvělým zákrokem vyznamenal blatnický brankář Holík.

Od této chvíle se hrálo za mírné převahy domácího celku. Po půlhodině hry se hra vyrovnala a Chlístovští začali soupeře tlačit na jeho polovinu, ale chybělo jim přesné zakončení. V druhém poločase zahrávali hosté trestný kop, ale s jeho střelou si brankář Holík poradil.

Domácí měli nadále více ze hry. V 63. minutě fauloval domácí brankář Holík mimo pokutové území, obdržel červenou kartu a následoval pokutový kop, ze kterého chlístovský Michal Rygl vyrovnal. Brankáře Holíka nahradil hráč z pole Petržela. Přesto Blatnice o deseti hráčích v 80. minutě po akci Pospíšila se ujala vedení. A jak se ukázalo, byla to vítězná branka.

Góly: 13. M. Trnka, 80. M. Šabatka - 63. M. Rygl (PK). Rozhodčí: Burian. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (63. Holík). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Blatnice: Holík – Pospíšil, Doležal, Tomšíček, Martin Šabatka – Svoboda, T. Foltýn, Vaštík, Pipáš (46. Petržela) – T. Šabatka, M. Trnka (90. Marek Šabatka). Chlístov: Krátký – Novák, Hrbáček, Bobek, M. Rygl – L. Rygl, Ježek, Hruška, P. Ježek – R. Novák (80. Stručovský), Vídeňský.

STAŘEČ – M. BUDĚJOVICE B 0:4

Hosté přijeli do Starče posíleni hráči prvního týmu, což bylo ve hře znát. Rezerva Moravských Budějovic o svém vítězství rozhodla již v prvním poločase. Hattrickem se blýskl hostující Šplíchal.

Góly: Šplíchal 3, Povolný. Rozhodčí: Stuchlík. ČK: 0:1 (Buďa). Diváci: 128. Poločas: 0:4. Stařeč: nehlášeno. M. Budějovice B: Jelínek – Povolný, Nedvědický, Novotný, Mazal – Pevný (70. Pavel), Buďa, Šplíchal, Černý – Nevařil, Houserek.

DUKOVANY – HROTOVICE 0:1

Ve velmi kvalitním utkání byli úvodních dvacet minut lepší hosté, kteří se brankou Davida ujali vedení. Další šance herně lepších Hrotovic zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase převzali iniciativu na své kopačky domácí, kteří ale svoji převahu nevyužili. A když Hrotovice neproměnily ani jeden ze čtyř brejků, utkání skončilo hubenou výhrou exbétřídního celku.

Góly: David. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 1:1. Diváci: 240. Poločas: 0:1. Dukovany: Marek Křišťál – Traxler, Jílek, Foretar, Polák - T. Křišťál, Miroslav Křišťál, Gazdík, Svoboda – Želkník, Pelán (střídali: Koutný, Pislcajt, Soukup). Hrotovice: Slatinský – Přepechal, M. Škoda, Růžička, Holoubek – David, Votava, P. Růžička, L. Škoda – Hrobař, Pekárek (střídali: Fiala, Pachr).