DUKOVANY – STONAŘOV 3:4
Utkání začali lépe domácí, které poslal do vedení Koníř. Stonařov ale rychle otočil skóre zásluhou Čumpla a Příhody. Do přestávky padlo po jedné brance na každé straně a do kabin odcházeli s těsným náskokem hosté. Po změně stran takticky hrající tým z Jihlavska zvýšil Sobotkou. Dukovany stačily nepříznivý vývoj jen zkorigovat penaltou Koníře v závěru.
Góly: 8. a 82. Koníř (druhý z PK), 40. Prokeš – 10. Čumpl, 16. Příhoda, 32. Kozojed, 51. Sobotka. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 2:3. Dukovany: Macháček – Sedláček, Němec (58. O. Horák), Prokeš, Vystrčil, Koníř, Fojtášek, Jílek, Železník (46. Balík), J. Černý (46. Veselý), Pelikán.

ŠEBKOVICE – KNĚŽICE 8:0
Šebkovice si doma opět s chutí zastřílely, i když to tak zpočátku nevypadalo. Mužstva si totiž zvykala těžký terén. Hosté hrozili převážně ze standardních situací, ale brankář Pitour byl na místě.

Skóre otevřel ve 29. minutě po nezištné přihrávce Chytry domácí Durda a nastartoval tak brankostroj. Chytra byl i u druhé branky Šebkovic, když si sám postavil míč a z trestného kopu zpoza šestnáctky mířil přesně. Ještě do poločasu se nadechl k velkému sólu od půlící čáry Večeřa a na konci jeho akce byl Pavel Kotačka – 3:0.

Zkraje druhého dějství znovu začali úřadovat hostitelé. Nejprve se po několika dorážkách prosadil Chytra. Kněžice po čtvrtém inkasovaném gólu nekladly větší odpor. Za zmínku stojí jen trefené břevno z ojedinělého útoku a několik střel z dálky, se kterými si Pitour poradil.

Domácí měli zápas plně pod kontrolou a převahu vyjádřili střelecky. V 55. minutě se otevřela obrana Martinu Chytkovi, který dokonal hattrick. Podruhé skóroval domácí kanonýr Durda a vysokou výhru dvěma góly pečetil střídající Václav Říha.

„Soupeře předčila naše záloha v kombinační hře a zasloužila se o nastřílené branky prakticky nejvíce. Chtěl bych vyzdvihnout hru Martina Chytry a Davida Večeři, kteří podle mého odehráli super zápas," hodnotí šebkovický záložník Pavel Kotačka.
Góly: 29. a 79. Durda, 34., 46. a 55. Chytra, 39. P. Kotačka, 67. a 87. V. Říha. Rozhodčí: Jan Svoboda. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Šebkovice: Pitour – Večeřa, A. Kotačka, Hrůza (79. Rygl), Z. Přibil – Chytra, Roupec, Dvořák (63. V. Přibil), Štveráček, P. Kotačka (63. V. Říha) – Durda.

STUDENEC – RADOSTÍN N. O. 0:1
Domácí začali příležitostí Holoubka, ale jeho pumelice z přímého kopu ze 33 metrů skončila těsně nad. Úvodní pětadvacetiminutovka se hrála ve svižném tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Pak se náhodně dostal do šance hostující Dvořák, ale příležitost promeškal. Radostín poté předvedl ťukes v malém vápně, ale skóre se neměnilo. Totéž platilo vzápětí po akci na druhé straně, kdy zakombinovali Holub s J. Strnadem, ale gólovou radost jim zkazil brankář Dupal. Velkou možnost měli i hosté, ale po Fňukalove přihrávce mířil nad bránu Berka.

Po deseti minutách hry ze druhé půle trefil z trestného kopu studenecký Holoubek břevno. Pak zahrávali domácí nepřímý kop J. Strnadem, M. Mrňa obstřelil zeď, ale hosty zachránil Dupal. Rozhodnutí padlo v 75. minutě. Radostín kopal roh a přetažený centr našel hlavu J. Kozla – 0:1.
Gól: 75. Kozel. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Studenec: Pěnčík – Petr Matějek (87. Komárek), Vrba, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, Buršík, Nejedlý (76. K. Mrňa), Pavel Matějek, M. Mrňa.

BYSTŘICE B – PŘIBYSLAVICE 2:1
Domácí v úvodu zazdili dvě vyložené šance. Soupeř je varoval ránou do břevna v 10. minutě. Hosté se radovali o chvíli později, kdy po těžké malé domů trefil Mrňous nepovedeným odkopem míč jen na velké vápno k volnému Ivanovi Samkovi a ten ho poslal do opuštěné brány.

V dalších minutách byli hosté jasně lepší, a jen díky Mrňousovi, který napravil svůj špatný odkop, nezvýšili náskok ještě víc.
Po přestávce se Bystřice zvedla a po šťastné střele a dorážce Hofmana srovnala. Stejný hráč dokonal obrat, na velkém vápně se zbavil obránce a střelou k tyči rozvlnil síť. Přibyslavice mohly vyrovnat, ale podruhé rozezvučely břevno. „Dnes vyhrálo šťastnější družstvo," uznal domácí lodivod Jiří Dejnožka.
Góly: 72. a 77. Hofman – 18. I. Samek. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Přibyslavice: Kadlec – M. Karafiát, Kovář, Kolman, Picmaus, D. Samek, Matějek, Polovčík, I. Samek, D. Svoboda, Palát.

MĚŘÍN – STAŘEČ 3:0
První šance skončila v síti, povedenou ranou z velkého vápna se prosadil Kolda. To domácí posadilo na koně a z velkého tlaku si vypracovali několik příležitostí a závarů.

Skórovali až po rohu Bublana, k tyči hlavičkoval Řezníček. Měřín pokračoval v náporu, ale Robotka po faulu na pronikajícího Šoukala překopl z penalty bránu. Stařeč mohla být za poločasový výsledek 2:0 ještě ráda, Robotka totiž zahodil další dvě „loženky".

Po půli už si Měřín takticky hlídal výsledek. Po narážečce Šoukala s Bublanem přesto udělal divákům ještě jednu gólovou radost, protože první jmenovaný zasunul do prázdné branky. „Zasloužené vítězství mohlo být i vyšší, kdybychom proměnili další vyložené příležitosti," uvedl měřínský kouč Petr Munduch.
Góly: 3. Kolda, 34. Řezníček, 80. Šoukal. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Stařeč: Smetana – Franc, L. Lauš, Vodička, Smejkal, Linhart, Rambousek (80. Martenek), Zejda (70. Pisk), Jahoda, Daňhel, Ježek.