TŘEBELOVICE – JAKUBOV 3:2
Po opatrném úvodu Máca vysunul Kapka a ten poslal domácí do vedení. Ještě do přestávky využil kiksu obrany Pacas a bylo vyrovnáno. Otočit stav mohl jakubovský Kosmák, ale šanci nevyužil a na opačné straně neuspěl Máca.

Ve druhé půli začaly Třebelovice lépe, ale Krulovu hlavičku po rohu z brankové čáry vyhlavičkoval hostující hráč. Na druhé straně vychytal Nesiba tutovku. Jakubov se ujal vedení po teči Pacase. Domácí srovnali po přímém kopu Mácy, který našel hlavu Kapka. Utkání rozhodl nejstarší hráč na hřišti Kvapil, který po chybě jakubovské obrany pohodlně skóroval.

„Jsme první, protože chceme a po tomto kole zřejmě soutěž vyhrajeme. Tuto příležitost by si nechal vzít jen idiot a my jím být nechceme. V této chvíli bojuje náš tým sám se sebou, protože se učíme těžkou roli lídra a samozřejmě se na nás chce každý vytáhnout. Bodů máme dost, teď jde hlavně o naše vztahy a čest," hodnotí třebelovický trenér Bohuslav Veverka.
Góly: 14. a 83. Kapko, 86. Kvapil – 39. a 71. Pacas. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:4. Diváci: 90. Třebelovice: Nesiba – M. Čurda, J. Čurda, Kotačka, Michal, Jurka, Máca (90. Sedlák), Krejčí (55. Sedlák), Krula (63. Kvapil), Kapko, Janíček. Jakubov: Klíma – Pavela, Kosmák, Dunkler, Kafka, Dunkler, Branč, Chalupa, Muzikant, Novák, Pacas.

PŘIBYSLAVICE – STUDENEC 2:0
V prvním poločase byli domácí proti oslabenému soupeři lepší, vytvořili si mírnou převahu, ale ze čtyř střeleckých pokusu nic nevytěžilli. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, ale Přibyslavicím se přece jen podařilo šance využít. Nejdříve po pěkné kombinační narážečce skóroval přízemní střelou z deseti metrů Škorpík. Konečnou podobu dal výsledku po trestném kopu Kovář, jehož centr prošel celým pokutovým územím a skončil v roku branky.
Góly: 65. Škorpík, 75. Kovář. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 2:2. Diváci: 95. Poločas: 0:0. Přibyslavice: Spielvogel – M. Karafiát, Kopeček, Skrobikowski, John – Matějek (85. Svoboda), Kolman (65. Carda), Kovář, Samek – Škorpík (75. J. Karafiát), Lopatář. Studenec: Pěnčík – M. Kryštof, Vrba, Kučerňák, Chalupa, Mrňa, Komárek (67. R. Kryštof), Nejedlý, M. Dufek, P. Dufek.

HARTVÍKOVICE – ROKYTNICE 0:1
Skóre otevřel po dvaceti sekundách hry hostující Vahila, který se dostal za obranu a nekompromisní střelou pod břevno nedal Chalupovi šanci. Domácí se snažili vyrovnat, měli převahu, ale branku vstřelit nedokázali. Rokytnice hrozila z protiútoků, zejména nebezpečným Vahilou. Do druhého poločasu vstoupily aktivněji Hartvíkovice, ale veškeré šance zmařil výborně chytající Široký. Hostitelé spoléhali na standardní situace, ale soupeř těsný náskok uhájil.
Gól: 1. Vahila. Rozhodčí: J. Pojezný. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Chalupa – Melkes (55. Malý), Kafka, M. Sýkora, M. Outulný – Hadraba (63. Záviška), Michal Kopuletý, Horký, Martin Kopuletý – J. Sýkora, Moczár (46. D. Kopuletý). Rokytnice: M. Široký - Štefánek, L. Hakl, J. Herbrych, J. Hakl - Bílek (63. Štork), Štefánek, Ferkl, Dalecký - Vahiľa, Syrový (80. Prokeš).

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – OKRÍŠKY B 2:2
Ve Vícenicích se hrál od začátku ofenzivní a pohledný fotbal. Ve druhém dějství otevřel skóre hostující Bastl, který se prosadil hlavou po trestném kopu od autové čáry. V 70. minutě zvýšil okříšský Rampír. Domácí nesložili zbraně a v 90. minutě snížil Eliáš. V nastaveném čase se po přímém kopu dostal ve vápně k míči Mucha a se štěstím, ale zaslouženě vyrovnal.
Góly: 90. Eliáš, 90. Mucha – 60. Bastl, 70. Rampír. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (94. Rampír). Diváci: 70. Náměšť-Vicenice B: Z. Eliáš – Vrba, Bukáček, J. Eliáš, Nekuda (62. Svítil), P. Kopuletý, Sobotka, V. Kopuletý (81. Mucha), Kohút (56. Blažek), Pospíšil, Anna. Okříšky B: Syrový – Jeřábek, Zeman, Večeřa, Netolička, R. Ryšavý (76. Kšír), Dubský, Vostal, (46. Rampír), Dokulil, Brabec (77. Salát), Bastl (90. Ferdan).

RUDÍKOV-TRNAVA – STAŘEČ 1:1
První poločas pro oba týmy důležitého zápasu nabídl opatrný fotbal s minimem šancí. Po několika neúspěšných pokusech domácích zařídil vedení hostům těsně před po rohu hlavičkující Marek Vodička. Zkraje druhé půle byli aktivnější domácí. První větší šanci si vytvořil po individuální akci Jaša, ale proti jeho střele se stařečský brankář Obůrka blýskl výborným zákrokem. Tutovku zazdil rudíkovský Mikyska, který z malého vápna hlavičkoval nad. Srovnáno bylo až v 88. minutě. Přetažený roh Jaromíra Trnky poslal Pažourek do vápna na Mikysku, který vybídl ke skórování Benáčka.
Góly: 88. Benáček – 45. M. Vodička. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Rudíkov-Trnava B: Z. Trnka – Klíma, Šula, Pažourek, Benáček – Jan Trnka, M. Mikyska, Večera, Ošmera - Jaša, P. Trnka (69. Jaromír Trnka). Stařeč: Obůrka – Smejkal, M. Vodička, Rambousek, Pysk, Jahoda (46. Linhart), Mařan, Zejda, Lauš, Bříza, Kaňka.

CHLÍSTOV – JEMNICKO B 1:0
Domácí od začátku udávali tempo hry, vytvořili si několik možností, ale ta největší po střele Svobody skočila před brankářem Coufalem a orazítkovala tyč. Pak se po centru dostal do šance opět Svoboda, ale nedal. Další tutovku Chlístova zazdil Uhlíř. Hosté koncentrovaně bránili a čekali na brejkové situace. Obra zhry se ve druhé půli nezměnil. Hostitelé však přidali na důrazu, zatlačili Jemnicko na jeho polovinu a měli jednu šanci za druhou.

Rozhodnutí padlo v 62. minutě. Přímý kop od půlící čáry rozehral Michal Rygl, ve vápně našel Svobodu a ten přízemní střelou překonal Coufala. Další brankové příležitosti domácíh zůstaly nevyužity. Za zmínku stojí samostatný únik Brestovského, břevno Pokorného nebo prázdná branka, kterou Lukáš Rygl minul.

„I ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem, ale jen svou nemohoucností v koncovce soupeř odjížděl pouze s jednobrankovým přídělem. Musím však hosty pochválit, i když se většinu času hrálo na jejich polovině, tak se snažili herní situace řešit fotbalově a hlavně jejich herní projev byl disciplinovaný. Branka Svobody nám zajistila zisk velice cenných tří bodů," hodnotí chlístovský kouč Milan Špaček.
Gól: 62. M. Svoboda. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:0. Diváci: 86. Poločas: 0:0. Chlístov: Belvončík – Pokorný, Nováček, M. Kuchařík, T. Kuchařík – Uhlíř (27. Brestovský, 81. Žampa), M. Rygl, Patočka (77. Granát), Ferdan - L. Rygl, Svoboda. Jemnicko B: Coufal – Smetana, Polák (46. Nechvátal), Niederhofer, Sevelda, Kříž, Hošek, Tesař, Anděl, Nikrmajer (63. Kopr), Svoboda.

BLATNICE – VÝČPAY 1:0
Hosté začali souboj třetího týmu v tabulce se šestým aktivně, ale soupeř hru rychle vyrovnal a hrozil z brejků. Hrál se pohledný a místy důrazný fotbal. Na obou stranách bylo k vidění v prvním poločase několik šancí, které ale brankou neskončily. Domácí od začátku druhého dějství soupeře přehrávali. Blatnice dál hrozila z rychlých kontrů.

V 67. minutě se po parádní přihrávce Sovy za obranu dostal do šance Šimek a parádní střelou na zadní tyč skóroval. Výčapy se snažily odpovědět, ale jejich akce končily na konsolidované obraně. Na druhé straně utekl střídající Tomáš Šabatka, ale brankář Semerád držel naděje hostů. Blatnice si hubený náskok proti papírovému favoritovi pohlídala.
Gól: 67. Šimek. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Blatnice: Holík – Tomšíček, Karásek, Doležal, Lojka, Trnka (63. Šabatka), Šimek (90. Šabatka), Sova (90. Roupec), Pokorný (75. Chrásta), Cech, Foltýn. Výčapy: Matěj Semerád – Dolák, Nikrmajer, Matoušek, J. Jeleček, Pecka, T. Kuchera (66. Loucký), L. Jeleček (76. D. Matoušek), N. Kuchera, Kašpárek (54. Macek), Martin Semerád.