Třebelovice zvítězily i v deseti lidech. Juniorka HFK jen remizovala

Třebíč, Jevišovice – Remíza a vítězství. Takové byly první přípravné zápasy átřídní juniorky HFK Třebíč a nováčka I. B třídy Třebelovic. Mladíci Horáckého fotbalového klubu na domácím hřišti s umělým povrchem hostili podzimního krále nejnižší krajské soutěže na jižní Moravě Rajhradice vedené zasloužilým a dlouholetým koučem Třebíče Liborem Zelníčkem, který A-tým HFK před třemi a půl lety dovedl do Moravskoslezské ligy. Třebelovice na umělém trávníku v Jevišovicích vyzvaly po první polovině sezony čtvrtý celek v tabulce okresního přeboru na Znojemsku Únanov.

14.2.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jiří Oborný

TŘEBÍČ B – RAJHRADICE 1:1
Domácí hráči měli v den svého prvního přátelského zápasu náročný program. „Utkání jsme absolvovali po náročném dopoledním tréninku, což se mohlo na hře podepsat. Byli jsme těžkopádní a nebyli aktivní, jak obvykle býváme," komentuje domácí trenér Pavel Němec mladší.

Herní projev mužstva strádal, a proto třebíčští mladíci navíc než remízu neměli. „Další věcí je, že jsme ve hře spoustu měli nepřesností a ztráceli míče, aniž bychom byli pod tlakem soupeře. Ze zápasem spokojení nejsme a to jak s hrou, tak i s výsledkem," hodnotí domácí lodivod.
Gól Třebíče: Pecka. Poločas: 0:1. Třebíč B: Ujčík (46. Procházka) – Oberreiter, Pecka, Mašek, Bence – Staněk, Novotný, Šmíd, Kovář – Tsuchiya , Doležal. Střídal: Hronek.

TŘEBELOVICE – ÚNANOV 5:2
Trenéři museli řešit už před zápasem složení. „Pořádně jsme se nesešli, a tak jsme hráli v deseti," vysvětluje třebelovický trenér Bohuslav Veverka.
I tak si jeho svěřenci s jihomoravským soupeřem poradili. Nováček I. B třídy na Vysočině si v prvním poločase vypracoval těsný náskok, který po změně stran zvýraznil a dokráčel tak pro vítězství. „Byl to klasický přípravný zápas. Hrálo se s chutí a šance měl i soupeř, který je ale neproměnil. Mohli jsme i prohrát," shrnul třebelovický kouč.
Góly Třebelovic: vlastní, Navara, J. Čurda, Krula, Jurka. Poločas: 2:1. Třebelovice: Nesiba – Michal, J. Čurda, Kotačka, Pavel Sedlák – Navara, Petr Sedlák, Jurka, Krula – Novotný.

14.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Soud zrušil výpověď pro bývalou zaměstnankyni firmy Mann Hummel

bourání mostu u Koberovic
11

Most nad dálnicí u Koberovic zmizel přes noc

Mladý řidič nadýchal téměř tři promile. K požití alkoholu se přiznal

Lesná – Mladý muž požil alkohol a usedl za volant. V sobotu večer se pohyboval mezi Lesnou a Želetavou, když ho při běžné kontrole zastavili policisté.