Studenec skóroval třikrát, přesto prohrál

Třebíčsko - V 25. kole II. třídy se zaskvěli především hráči Chlístova. Ti totiž před domácím publikem předvedli právoplatnou fotbalovou exhibici, když si pohráli s nevýraznou rezervou Hartvíkovic pohodlně 7:1.

17.6.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Vladimír Kopečný

Vedlo se taktéž Vladislavi, která sice inkasovala na domácím pažitu tři branky, přesto nakonec získala do tabulky cenné tři body, když nakonec oslavila vítězství 5:3.

Smolné utkání naopak prožilo záložní mužstvo Boroviny–Opatova, které na svém trávníku smolně klopýtla s rezervou Okříšek, jež vybojovala nejtěsnější možné vítězství.

KOJETICE - BLATNICE 1:2
Poměrně vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Hosté ale vytěžili ze dvou chyb domácího týmu. V první půli měli mírnou převahu hosté, kteří místy zahodili několik šancí. Ve druhé půli se hra srovnala a domácí vyrovnali nádhernou brankou z trestného kopu. A o vítězství rozhodl střídající Martin Šabatka.

Góly: 62. Hobza - 22. J. Trnka, 91. Marek Šabatka. Rozhodčí: Malena, ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Kojetice: Přibyl - J. Slabý, Buďa, Kresa, Slaný - Vrbka, Nesnídal (Rygl), Nejedlý, A. Hobza - Svoboda (Lhotský), Krula. Blatnice: Holík - Pospíšil, M. Doležal, S. Trnka - Martin Šabatka, Petržela, K. Trnka, Foltýn, Vaštík - J. Trnka (80. Marek Šabatka), Řeřucha.

TŘEBENICE - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU B 4:0
Po vlastní brance si hosté vypracovali několik gólových šancí, které ale vychytal domácí brankář Palát. Po druhé střelené brance se utkání v poklidu dohrálo.

Góly: 38. vlastní, 55. Smilek, 70. Jaroš, 88. V. Fiala st. Hlavní rozhodčí: Rygl, ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Třebenice: Palát - J. Fiala, Tříletý, Smilek, Machát - Jaroš, Totek, V. Fiala ml., Kocmánek - Štveráček, Procházka, (V. Fiala st., Kožnar). Náměšť: Kouklík - Širila, Ptáček, Kohút, Sázavský - Krupička, Špiřík, Kratochvíl, Nabitý - Loder, Králík.

VÍCENICE . PŘIBYSLAVICE B 2:4
V první polovině utkání lépe hrály Přibyslavice, ale ve druhé půli byli naopak lepší domácí. Domácí měli více smůly a nedokázali využít své šance.

Góly: 60. Franěk PK, 68. M. Sobotka - Masopust 2, Částka, Pártl. Rozhodčí: neuvedeno, ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 0:4. Vícenice: Chytka - Nekuda, Voneš, Blažek, Strosz - Franěk, Z. Sobotka, M. Sobotka, Eliáš - Mucha, Lank. Přibyslavice B: neuvedeno.

CHLÍSTOV - HARTVÍKOVICE B 7:1
Hosté se dostali do vedení už ve 2. minutě velmi kuriózní brankou. Domácím se už nepodařilo v prvním poločase vyrovnat. Ale ve 41. minutě dostal ještě hostující hráč červenou kartu. Druhá půle začala gólem domácích a do této chvíle měli jasnou převahu hráči Chlístova, kteří vyhráli s konečným výsledkem 7:1.

Góly: 51. vlastní, 63., 73. a 77. M. Rygl, 67. M. Ježek, 79. Stručovský PK, 82. L. Rygl. -. 2. Zahradníček. Rozhodčí: Karas, ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (41. M. Melkes, Hartvíkovice). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Chlístov: Krátký - Prchal, P. Ježek, Havelka (76. Stručovský), J. Rygl - R. Novák (46. J. Novák), Bobek (46. Kružík), Mašek, M. Rygl - L. Rygl, M. Ježek. Hartvíkovice: Kazatel - Malý, J. Melkes, M. Melkes, Outulný - J. Sýkora (82. Žalkovič), Zahradníček (70. Rousek), M. Sýkora (73. Langr), Kavka - Moczár, Horvát.

BOROVINA - OPATOV B - OKŘÍŠKY B 0:1
Hosté vyhráli nedůslednou hrou domácích, kdy už ve 2. minutě nastřelili tyč. Celý zápas byl pod převahou Okříšek, které byly důraznější a přesnější. Pro domácí fanoušky to nebyl fotbal k dívání.

Góly: 31. Bastl. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Borovina: Novák - Svoboda, Nováček, Hanzal, Mikuška (46. Pokorný)- Zahrádka, Urbanec (70. Růžička), Sirový, Hricák (83. Kružík) - Janda, Urban. Okříšky: Ferdan - Pešek, Dvořák, Veleba, Křen - Netolička (61. Dočkal), Bastl, Rezek, Klíma - Heralecký(63. Hroch), Jůza.

VLADISLAV - STUDENEC 5:3
Vzhledem k postavení týmu v tabulce se hrál bezstarostný fotbal, kdy v obou poločasech padly 4 branky a z vítězství se mohla radovat Vladislav.

Góly: 13. Knotek, 24. Nováček PK, 35. Slavík, 70. Texl, 86. Petz - 32. K. Mrňa , 75. Holoubek, 85. Šabata. Hlavní rozhodčí: Čejka, ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Vladislav: Z.Vyletěl - Krajl, Otruba, Martének, Kašpar - Sekerka(82. Murýn), Nováček, Texl, Knotek - Petz(87. P. Vyletěl ml.), Slavík. Studenec: M. Rousek - Zahradníček, Holoubek, Šabata, M. Strnad (18. Kříž) - P. Rousek., J. Strnad (26. Chalupa), K. Mrňa, M. Mrňa, Kučerňák, Hájek.

STAŘEČ - ČECHTÍN 3:1
Nepřejí si komentář k utkání.

Góly: 24. a 84. Královec, 77. Petrilák - 71. Brabec. Rozhodčí: M. Cejpek, ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Stařeč: Skála - Hlouch, Jelínek, Královec, Chromý - R. Ježek, mařan, Petrilák, Maštalíř - Daňhel, Koreš, (Linhard, Lauš, Němec). Čechtín: Macek - Fiala, Molák, Mikuláš, Pojer - Železník, Brabec, Žanda, Houzar - Beneš, Semrád.

17.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Jak reklamovat koupený dům či byt

Mezinárodní hudební festival Petra Dvorského
40

OBRAZEM: Od folku k baroku a tanci. Takový byl festival

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Vysočina /ROZHOVOR/ – Ještě během vysoké školy začala rodačka ze Žďáru nad Sázavou Michaela Horáková (25) budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.

Běh Matyáše Žďárského bude v jubilejním ročníku mezinárodní

Kožichovice – Veřejný přespolní běh nesoucí jméno zakladatele alpského lyžování a kožichovického rodáka Matyáše Žďárského se letos „dožívá“ čtvrtstoletí.