ČECHTÍN - PŘIBYSLAVICE B 6:0
Byl to zápas rozdílných poločasů. V 1. poločase byli hosté výrazně lepší, měli řadu šancí, domácí podržel brankář, který šance hostů vychytal a domácí dali ze dvou šancí dvě branky. Ve druhém poločase. dali domácí rychlý třetí gól a hosté se položili a bylo jenom otázkou, kolik gólu dokážou domácí dát.

Góly: 9. Kratochvíl, 35. a 89. Kolman, 49. Milostný, 59. Železník, 69. Veškrna. Rozhodčí: Čejka. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Čechtín: Macek - Jaša, Molák, Mikuláš, Kolman- Železník, Milostný, Beneš, Houzar - Kratochvíl, Semrád, (Pojer, Veškrna). Přibyslavice: L. Vejmělek - F. Vejmělek, P. Velmělek, John, Švarc - Kovář, kejnovský, Lopatář, Dokuli - Pártl, Novotný, (Holub, Vodička, Musil, Toman, Zelený, Hašek).

STAŘEČ - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU B 2:4

Góly: 19. a 70. Petrilák - 33. vlastní, 42. Sázavský, 78. Špiřík, 90. Pospíšil. Rozhodčí: Karas, ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Stařeč: Krčál - Hlouch, jelínek, Královec, Chromý - R. Ježek, Mařan, Petrilák, Maštalíř - Daňhel, Ondráček, (Lauš, Linhard, Vlach). Náměšť: Široký - Širyla, Ptáček, Kohút, Sázavský - Krupička, Loder, Špiřík, Nabitý - Sedlák, Králík, (Mařík, Pospíšil).

VÍCENICE - STUDENEC 1:10
Do 17. minuty se hrál vyrovnaný fotbal. Poté hosté střelili branku v 17. a 19. minutě a začali mít gólový náskok, který ještě zvýšil o tři branky Hájek, tím téměř rozhodl o výhře. Do konce utkání padlo ještě pět branek. Domácím se podařilo pouze snížit vedení na 1:10.

Góly: 53. Řezanina - 17. K. Mrňa, 19., 26., 31. a 34. Hájek, 37. Komárek, 66. a 82. M. Mrňa, 67. a 90. Šabata. Rozhodčí: Rygl, ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 0:6. Vícenice: Chytka - Řezanina, P. Eliáš, Veselý, J. Lank - J. Eliáš, T. Lank, Nekuda, Z. Sobotka - Blažek, M. Sobotka, (Rabušic, R. Eliáš, Strosz). Studenec: M. Rousek - Vrba, zahradníček, Řezáč, Komárek - P. Rousek, J. Strnad, Holoubek, K. Mrňa - M. Mrňa, Hájek, (M. Strnad, Šabata, P. Rousek).

TŘEBENICE - OKŘÍŠKY B 5:0
Třebenice rozstřelily Okříšky i v deseti lidech. Mužstvo domácích začalo impozantně, už ve 3. minutě střelil gól Procházka, v 5. minutě za faul kopal penaltu Štveráček, v 11. minutě se stala osudová chyba pro domácího brankaře, který chytil míč mimo vápno a byl vyloučen, ale i tak mužstvo domácích pokračovalo ve velmi dobré hře a ve 27. minutě zvýšil opět Štveráček na 3:0. Druhý poločas začal vyloženou šancí, nebyla však proměněna. V 55. minutě zvyšoval Kocmánek na 4:0 a v 67. minutě se dočkal i Smilek Mužstvo domácích zahrálo i přes oslabení nejlepší utkání jara a diváci je za to při odchodu odměnili potleskem.

Góly: 3. Procházka, 5. (PK) a 27. Štveráček, 52. Kocmánek, 67. Smilek. Rozhodčí: Barák. ŽK: neuvedeno. ČK: 1:1 (11. Palát, Třebenice - 85. Pešek, Okříšky). Diváci: 60. Poločas: 3:0. Třebenice: Palát - J. Fiala (88. Kožnar), Tříletý, Smilek (88. V. Fiala), Machát - Jaroš, Hrbáček, Čermák, Kocmánek - Štveráček, Procházka. Okříšky: Ferdan - Hekrle, Dvořák, Netolička, Křen - Hroch, Šubrt, Rezek, Klíma - Heralecký, Jůza, (Pavelka, Pešek).

BOROVINA OPATOV B - CHLÍSTOV 2:2
Poměrně vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Prvních dvacet minut byli lepší domácí, ale hosté poté zabrali a podařila se jim dát první branka. Ve druhém poločase domácí nejprve vyrovnali a poté zvýšili na 2:1, ale hostům se podařilo vyrovnat.

Góly: 76. Ošmera, 89. Mikuška PK - 36. Suchna, 94. R. Novák. Rozhodčí: Macek, ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Borovina: R. Syrový - Svoboda, Konečný, Zahrádka, Ošmera (77. Růžička) - Hanzal, Urbanec (72. Nováček) (91. Pokorný), J. Syrový, Hricák - Mikuška, Urban. Chlístov: Krátký - Prchal, J. Novák (90. R. Novák), Havelka ,J. Rygl - P. ježek, Mašek, M. Rygl, L. Rygl - M. Ježek, Suchna (54. Kružík).

KOJETICE - HARTVÍKOVICE B 7:2
Od začátku měli domácí utkání ve své režii, což ukázali gólovým výsledkem. Kdy první gól padl už ve 3. minutě.

Góly: 3., 20. a 25. D. Vrbka, 43., 60. a 70. J. Slabý, 55. Slaný - 85. Křivánek, 87. Melkes. Rozhodčí: Dolák. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Kojetice: Přibyl - Kresa (60. Lhotský), V. Vrbka, D. Vrbka, Krula - Hobza, Rygl, Nejedlý, Slaný - Buďa, J. Slabý. Hartvíkovice: Pokorný - Malý (80. Zahradníček), J. Melkes, Outulný, J. Sýkora - Vlk, M. Sýkora, M. Melkes, Rous (45. Langr) - Moczár, Křivánek.

VLADISLAV – BLATNICE 1:2
V souboji sousedů v tabulce byli úspěšnější hosté, když skorovali dvakrát, zatímco domácí dokázali jen zkorigovat na konečný výsledek.

Góly: 44. Otruba – 8. J. Trnka, 36. Pipáš. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:2. ČK: bez karet. Diváci. 80. Poločas: 1:2. Vladislav: Doležal – Knotek, Otruba, Vyletěl, Kašpar -Paločko, Nováček, Texl, L. Slavík (46. Pece) - Krátký, Petz, Knotka ( 35. Sekerka), Slavík ( 69. Martenek). Blatnice: Holík - Pospíšil, Doležeal, Petržela, Foltýn - Chrásta, K. Trnka ( 74. M. Šabatka), Řeřucha, Pipáš - M. Šabatka, J. Trnka.