STUDENEC – STAŘEČ 2:1
Zápas týmů, které se ještě loni utkávaly v I. B třídě, začal šancí domácích. Po chybně zahraném ofsajd systému postupoval sám na branku hostí Vrba, ale Krčála neprostřelil.

Stařeč poprvé zahrozila Kaňkou, který dostal centr na penaltu, ale Pěnčíkovu bránu minul. Vzápětí se domácí brankář při zákroku srazil s Kaňkou a musel střídat.

Ve 28. minutě se dostal odražený míč k Holoubkovi, který po okamžitém zpracování zamířil k tyči – 1:0. Do přestávky ještě střílel Buršík z 30 metrů těsně nad.

Zkraje druhé půle nastřelil po rychlém autu vnější tyč studenecký Vrba. V 61. minutě prošel po levé straně Linhart a centrem našel na penaltovém puntíku Pislcajka, který nejprve z voleje trefil Martina Dufka.

Další pokus už mu vyšel, když střelou z 25 metrů trefil šibenici – 1:1. Pohyblivější Stařeč měla více ze hry, ale obrat se nekonal. Naopak v 78. minutě podnikli domácí akci po ose Vrba, Michal Mrňa a střídající Pavel Matějek podél vybíhajícího Krčála rozhodl.
Góly: 28. Holoubek, 68. Pavel Matějek – 62. Pislcajk. Rozhodčí: Syrový. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Studenec: Pěnčík (2. M. Dufek) – P. Strnad – Nejedlý (52. Pavel Matějek), Tretera, Kučerňák – Vrba (82. Nováček), K. Mrňa, M. Mrňa (90. Kryštof), Buršík – J. Strnad (89. Petr Dufek), Holoubek. Stařeč: Krčál – Lauš, Marek Vodička, Michal Vodička, Rambousek – Kašiár, Zejda, Bříza (69. Ježek), Jahoda (46. Linhart) – Kaňka, Pislcajk.

CHLÍSTOV – PŘIBYSLAVICE 3:1
Domácí začali náporem, ale čtyři vyložené šance včetně penalty Hrbáčka neproměnili. Hosté udeřili hned ze své první šance Kolmanem. Chlístov i přes tlak do přestávky odpověď nenašel. Až ve druhém poločase napravil nevyužitý pokutový kop Hrbáček, který srovnal.

Přibyslavice následně měly několik příležitostí vzít si vedení zpět, ale stav byl stále nerozhodný. Hostitelé dokonali obrat až sedm minut před koncem, kdy strhl vedení na jejich stranu L. Rygl. Na konečných 3:1 pro domácí pak ještě upravil M. Rygl.

„Nedávali jsme šance a soupeř nám dal gól z první příležitosti. Zápas jsme museli otáčet, ale ještě před tím nás podržel brankář Belvončík při rohových kopech hostů. Byli jsme po celý zápas lepší a vyhráli zaslouženě," hodnotí chlístovský kouč Milan Špaček.
Góly: 57. Hrbáček, 83. L. Rygl, 87. M. Rygl – 28. Kolman. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Chlístov: Belvončík – T. Kuchařík (61. M. Kuchařík), Uhlíř, Brestovský (70. Svoboda), Hrbáček, Ferdan (89. Růžička), M. Rygl, L. Rygl, Kocmánek, Pokorný, Ježek. Přibyslavice: Kadlec – Matějek (81. Carda), Skrobikowski, Čejka, Karafiát, Samek, Kolman, Škorpík, Petz, Hruška, Palát.

JAKUBOV – RUDÍKOV-TRNAVA 2:1
Domácí se ujali vedení rychlým gólem T. Vrbky. Jakubov měl více ze hry, ale vedení nezvýšil. Postupem času se začali osmělovat i hosté. Vyrovnat mohl M. Skryja, ale z malého vápna Klímovu branku přestřelil. Domácí T. Vrbka pak trefil tyč. Na druhé straně podběhnutí domácího brankáře zachránil včasným skluzem Pacas, který M. Skryjovi vypíchl míč.

Zkraje druhé půle nastřelil Pacas tyč rudíkovské brány. Hosté pak z ojedinělého útoku srovnali Benáčkem. Otočit stav mohl Jaša, ale z výhodné pozice Klímovu branku překopl. Jakubovští pak začali hrát na tři útočníky. Nejdříve stoper Pacas, který se vysunul na hrot, hlavičkoval po Vrbkově centru vedle.

O osudu zápasu rozhodla 89. minuta, kdy po standardní situaci propadl míč k Formanovi a ten prostřelil obraný val hostů – 2:1. „Trošku jsme se ukolébali po rychlém gólu na začátku, ale byli jsme lepší a vyhrát si zasloužili. I když je také pravda, že jsme mohli prohrát, když soupeř ve druhé půlce spálil po ojedinělém brejku tutovku," hodnotí domácí trenér Martin Večeřa.
Góly: 1. T. Vrbka, 89. Forman – 51. Benáček. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Jakubov: Klíma – J. Vrbka, Pacas, Tržil, Kafka – Veselský, Říha (46. Kosmák), Stehlík, Forman – Pavela (46. Urbánek, 80. Michal Dunkler), T. Vrbka. Rudíkov-Trnava: Trnka – Benáček (82. Z. Skryja), Mejzlík, L. Mikyska, Jaša, Nožička, Salák, M. Mikyska, Šula, Večeřa, M. Skryja (63. Pažourek).

TŘEBELOVICE – BLATNICE 1:1
Domácím vyšel vstup do utkání a už v 7. minutě otevřel skóre Jurka. Třebelovice měly mírnou převahu i ve druhém poločase, ale další šanci nevyužily. Blatnice vyrovnala v 55. minutě Markem Šabatkou.

„Soupeř si k nám přijel pro bod. Škoda, že jsme vedení nepojistili. Soupeř to potrestal. Byli jsme mírně lepší, ale remíza je zasloužená," hodnotí asistent třebelovického trenéra Michal Sláma.
Góly: 7. Jurka – 55. Marek Šabatka. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – Čurda, Šplíchal, Kotačka, Sláma (82. Sedlák), Janíček (58. Krula), Jurka, Marek Máca, Michal, Kapko, Rakušan. Blatnice: Chocholouš – Tomšíček, Karásek, Doležal, Buďa, Lojka, Cech (46. Dušek), M. Trnka, J. Trnka, Šimek (45. Šabatka), Sova.

ROKYTNICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 1:1
Domácí nastoupili v kombinované sestavě. I tak se ale hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Skóre otevřel v 17. minutě hostující Bukáček. Domácí odpověděli až ve druhém poločase Jičínským.

„Chybělo nám celkem deset lidí, ale i přesto nebyl zápas špatný. Po vyrovnání jsme soupeře tlačili, ale zlomit utkání se nám už nepodařilo. Remíza je zasloužená," hodnotí rokytnický kouč Pavel Vlašín.
Góly: 68. Jičínský – 17. Bukáček. Rozhodčí: Libor Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rokytnice: Široký – Šulc (63. Vejmelka), Svoboda, Vranka, Herbrych (85. Talpa) – Hakl, Široký, Jičínský, Syrový, Veleba (73. Štork) – Prokeš. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba, Z. Sobotka, Franěk, Matej, Blažek (88. Mucha), V. Kopuletý, P. Kopuletý, Juřena, Polák (60. Eliáš), Bukáček.

VÝČAPY – OKŘÍŠKY B 1:0
Utkání nabídlo kvalitní fotbal, ke kterému přispěla i posílená sestava rezervy Okříšek. Už v první půli bylo k vidění několik slibných šancí.
„Góly nepadaly díky střelecké nemohoucnosti a také oba brankáři dobře chytali. Co se týče počtu šancí, tak na tom jsme byli o něco lépe my," komentuje výčapský trenér Jaroslav Bartes.

O osudu zápasu rozhodla 68. minuta. Matoušek postupoval sám po straně, hostující obránce skluzem zasáhl míč tak nešťastně, že se odrazil k Šimečkovi a ten už měl snadnou úlohu.
Gól: 68. Šimeček. Rozhodčí: Zsihovics. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Výčapy: Krátký – Dolák, Nikrmajer, Macek (46. T. Matoušek), J. Jeleček, Kuchera (46. Pánek), Pecka, Matěj Semerád (46. Šimeček), L. Jeleček, Večeřa (46. Martin Semerád), Loucký. Okříšky B: Syrový – Kšír, Zeman, Jeřábek, Binka – R. Ryšavý, Rampír, Benda, Dokulil – Ježek (85. M. Večeřa), Vostal.

JEMNICKO B – HARTVÍKOVICE 1:2
Ve Vratěníně se hrál vyrovnaný zápas. Ze začátku měla mírnou převahu rezerva Jemnicka. Skóre otevřel ve 27. minutě domácí Smetana. Ve druhém poločase začaly přebírat iniciativu Hartvíkovice. V 50. minutě vyrovnal hostující Moczár a obrat dokonal v 77. minutě Martin Kopuletý.
Góly: 27. Smetana – 50. Moczár, 77. Martin Kopuletý. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 0:4. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Jemnicko B: Kincl – Smetana, Bastl, Axman (73. Kopr), Sevelda, Kříž, Nevrkla, Gardoň (58. Tesař), Hošek, Liška (82. Trávníček), Nechvátal (64. Polák). Hartvíkovice: Chalupa – Melkes, M. Sýkora, Kafka, J. Sýkora (87. Kazatel), Michal Kopuletý, Malý, Horký, D. Kopuletý (39. Rous), Martin Kopuletý (83. Křehlík), Moczár.