dohrávka 4. kola
BYSTŘICE B – ŠEBKOVICE 2:2
Už ve 2. minutě trkl hlavou přesně po rohu nekrytý Durda. Stejný hráč se prosadil i podruhé. Domácí vhazovali aut, celou situaci rozehráli špatně, Durda nastřelil balon směřující do velkého vápna směrem na bránu a domácí obránce jej tečoval za bezmocného Mrňouse. Bystřice si během první půle vypracovala několik šancí, ale pohrdala i samostatnými nájezdy. Ve druhém poločase snížil trefou ze skrumáže Buchta. Bod domácím zachránil svým historicky prvním gólem brankář Mrňous, který v nastavení vyrazil na steč, nejdříve přispěl k rohu, na který si v nastaveném čase naskočil a hlavičkou do šibenice odstartoval dlouhé oslavy.
Góly: 55. Buchta, 90.(+3). Mrňous – 2. a 22. Durda. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Šebkovice: J. Kuba – Pecka, Busta, Hrůza, Chytra, Večeřa, Komárek, Roupec (88. Rygl), Kotačka (80. Říha), Dvořák, Durda (58. Hobza).

aktuální 7. kolo
MORAVEC – DUKOVANY 2:1
Dukovany si přijely pro body a už od začátku si počínaly dost sebevědomě. V první půli měli domácí více šancí na vstřelení gólu, paradoxně se ale dočkali hosté. Ve 20. minutě se dostali do vedení, když Koníř trefil z přímého kopu ze strany šibenici. Po přestávce byl Moravec lepší, toužil po obratu a ten se mu nakonec i povedl. V 65. minutě vyrovnal Martin Černý. Stejný hráč se stal hrdinou zápasu, když dorazil do sítě brankářem vyraženou střelu. „Naše neschopnost proměňovat šance se znovu naplno ukázala. Hosté se dostali do vedení, zavřeli oponu a my jsme dobývali tvrz," popsal domácí trenér Luboš Tulis.
Góly: 65. a 80. Martin Černý – 20. Koníř. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 3:2. ČK: 0:2 (85. M. Křišťál, 88. J. Černý). Diváci: 150. Poločas: 0:1. Dukovany: Macháček – Fojtášek, Křišťál, Veselý (46. Pislcajt), Prokeš – Vystrčil, Koníř, Železník, Jílek, Černý, Pelikán.

MĚŘÍN – PŘIBYSLAVICE 5:1
Za krásného počasí se domácím jakoby nechtělo hrát. Přibyslavice se mohly po akci Masopusta s Čejkou dostat do vedení, ale druhý jmenovaný minul. Měřín zahrozil po dvaceti minutách, Šoukal se teprve zastřeloval. Hosté posléze zahrávali tři slepené standardky, ale nic z nich nevytěžili. Před přestávkou Měřín zvýšil aktivitu a z tlaku vzešla krásná střela Doležala, kterou dorazil do sítě Šoukal. Po bouřce v kabině vyběhl úplně jiný Měřín. Řezníček se rychle trefil do šibenice a z následující akce poslal hosty do kolen po nádherném slalomu Šoukal. Povedenou desetiminutovku zakončil po spolupráci s Řezníčkem Šoukal a završil hattrick. Poté už se utkání spíše jen dohrávalo, obě strany se dočkali ještě jedné branky. „V první půli jsme hráli velice špatně. Potom se kluci kousli a předvedli to, na co mají," zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Petr Munduch.
Góly: 38., 51. a 56. Šoukal, 47. Řezníček, 82. Hladík – 89. Masopust (PK). Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Kadlec – Carda (61. J. Karafiát), Svoboda (61. Škorpík), Kovář, M. Karafiát, Štveráček (72. Sekerka), Sirota, Masopust, Čejka, Samek, Picmaus.

ŠEBKOVICE – V. BÍTEŠ B 1:0
Během úvodních deseti minut si každé mužstvo vytvořilo po jedné možnosti, ale bez přesného zakončení. Zbytek první půle se hrál více na půlce hostí, ale bez výraznějších šancí. Branky se diváci dočkali v 53. minutě, kdy až ze třetí dorážky dostal míč do sítě šebkovický Komárek. Závěrečných dvacet minut mohli domácí dohrát v klidu, protože během třech minut se nechali vykartovat hned dva hráči soupeře. Hostitelé ale pojistku nepřidali. Roupec netrefil odkrytou branku a další příležitosti vytěsnil hostující brankář Pelán. Hra Šebkovic byla paradoxně nervózní a nejen diváci byli nakonec rádi, že vše zůstalo u jediného gólu.
Gól: 53. Komárek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:5. ČK: 0:2 (73. O. Švanda, 76. Ivančík). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Večeřa, Busta, Hrůza, Pecka – Chytra (86. Říha), Roupec, Komárek, Přibil – Dvořák (80. Hobza), Kotačka (88. Fejta).

STUDENEC – STONAŘOV 1:2
Hosté měli v opatrně hraném utkání výškovou převahu, zatímco domácí měli navrch herně. Oba týmy ale přednosti nedokázali zužitkovat. Studenečtí hráči Karel a Micha Mrňovi, Buršík i Kučerňák nechali vyniknout brankáře hostí Měrtla. Branky tak padaly až ve druhém poločase. Nejprve v 70. minutě zahrával roh Stonařov, následovala skrumáž, ze které se štěstím vyšel vítězně Škrdla – 0:1. Studenec odpověděl v 83. minutě po rychlém vhazování na půli hřiště. Domácí hráči přehodili obranu, na gólmana postupoval sám Jiří Strnad a dlouhou kličkou vyrovnal. Jenomže studenecká radost neměla dlouhého trvání. Nepozornosti hostitelů využil k rozhodnutí Čumpl.
Góly: 83. J. Strnad – 70. Škrdla, 84. Čumpl. Rozhodčí: Bouda. ŽK 2:2. Diváci 100. Poločas: 0:0. Studenec: Pěnčík – Matějek Petr, Vrba, Kučerňák (80. P. Dufek), J. Strnad, K. Mrňa, Rousek, Buršík (72. M. Dufek), Nejedlý, M. Mrňa, P. Matějek. S

STAŘEČ – KŘOVÍ 0:5
Odevzdaný tým domácích podal katastrofický výkon ve všech směrech. Stařeč působila od samotného úvodu až do poslední minuty zakřiknutě a hostům tak stačila k úspěchu pouze zkušenost. Křoví si tak v zápase předposledního týmu tabulky s posledním vyzkoušelo úplně všechno.
Góly: 25. Kalina, 27. Knotek, 54. Němec (PK), 67. Roštínský, 85. Mikšík. Rozohdčí: Ryšánek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Stařeč: Smetana – Smejkal, Martenek, Daňhel, Michal Vodička, Kašiár, Pisk (46. Marek Vodička), Zejda, Ježek, Lauš, Bartušek.