M. BUDĚJOVICE – CHOTĚBOŘ 0:0
V úvodu se domácí do soupeře zakousli, ale střela Pacase minula branku, Škodův pokus vyrazil na roh Vykoukal. Ten zlikvidoval i dorážku Busty. Po čtvrthodině kopali hosté sérii čtyř rohů a po posledním přestřelil z malého vápna Čáp. Budějovice byly nejblíže vedení, když poslal Černý do úniku Novotného. Toho ale pozičně vychytal Vykoukal.  Na další šance se čekalo až do poslední čtvrthodiny. Nejdříve pronikl po levé straně až k velkému vápnu hostující Dvořák, tam ho zastavil pádem pod nohy vyběhnuvší Jelínek. Deset minut před koncem poslal do velkého vápna Chotěboře dlouhý centr Kopeček, ale Pacasovu hlavičku reflexivně vytáhl Vykoukal. Na konci zahrávala hostující obrana malou domů, ale Vykoukalův odkop byl tak nepovedený, že míč jen těsně minul tyč.
Rozhodčí: Sláma. Bez karet. Diváci: 100. M. Budějovice: Jelínek – Buďa, Busta, Toman, Kopeček – Novotný (79. Stehlík), Kyzlink, Veselý, Škoda – Černý, Pacas (89. Šindelář). Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Hromádka, Vítek, R. Odvářka (46. Tůma) – Běloušek (90. Šimoňák), Somerauer, Dvořák, Moravec – M. Odvářka, Kaplan (65. Krédl). Nejlepší hráči: Jelínek, Toman – Vykoukal.

V. BÍTEŠ – NOVÁ VES 2:1
Hody v Bíteši si  v úvodu okresního derby vybraly na domácích svou daň. Vstup do utkání se jim vůbec nepovedl, když si Škorpík smolně srazil do sítě hostující standardku. Od té chvíle už ale hrozila hlavně Velká Bíteš. Po chybě Havlíka pelášil do přečíslení Pokorný, oslovil před prázdnou brankou Škorpíka, ale ten svůj šťastný den neměl. Ve 41. minutě prchl znovu Pokorný, nájezd mu však Fuksa zneškodnil. Když to nešlo z vyložených šancí, zahřmělo ze skrumáže. Před odchodem do kabin se při závaru na brankovišti nadvakrát prosadil Pohl.
Ve druhé půli už se Nová Ves dostávala na domácí půlku jen sporadicky. Naopak Bíteš se ne a ne ujmout vedení. Střecha mířil hlavou do tyče, o chvíli později čaroval Fuksa při Kopáčkově střele do šibenice a Pokorný rozezvučel břevno. Klíčová se stala až 63. minuta, kdy Škorpík splatil svůj dluh. Útočník Bíteše se hezky uvolnil na velkém vápně, našel Pohla a ten už neměl problém dokonat obrat.
Góly: 45. a 63. Pohl – 7. vlastní Škorpík. Rozhodčí: Holub. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. V. Bíteš: Pelán – Kopáček, Střecha, Šeba, Loup – Ivančík (90. Jelínek), Pohl, Nekuda, Horký – Škorpík (70. Rozum), Pokorný (76. Vařílek). Nová Ves: Fuksa – Kubík, Havlík, Řeháček (46. T. Novotný I), Josef Šandera – Nečas (72. Jakub Šandera), R. Novotný, T. Novotný II (84. Jan Šandera), P. Šandera – Škacha, Čech. Nejlepší hráči: Pohl, Horký – Čech.

SAPELI POLNÁ – NÁMĚŠŤ 1:2
Do zápasu vstoupili hosté mnohem aktivněji než domácí, a tak první poločas přinesl hned dvě branky Náměště. Hezký moment přichystal divákům už v 6. minutě Sedláček a ve 33. minutě Durajka z dálky vstřelil druhý gól. Domácí měli dvě velké šance v podání Padrnose a Rychteckého, ty ale gólem neskončily. Po přestávce domácí o poznání zvýšili svou aktivitu, která byla odměněna v 63. minutě. Po úniku Padrnose snížil Špendlíček. Ačkoliv se druhý poločas Sapeli dařil lépe, hosté zaslouženě vyhráli.
Góly: 33. Durajka – 73. Špendlíček, 6. Sedláček. Rozhodčí: Švehla, Svoboda, Bína. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Sapeli Polná: Krpálek – Barák, Tržil, Černý, Brnický – Vacek,  Špendlíček, Szabo (78. Morkus), Zamazal – Padrnos, Rychtecký. Náměšť: Rousek – Pernica, Hlavatý (88. Prokeš), Chládek, Bubák – Buchta, Beneš (71. Jirgl), Sedláček, Fišer – Durajka, Rous. Nejlepší hráči: Krpálek – Durajka, Chládek.

STARÁ ŘÍŠE – OKŘÍŠKY 1:2
V úvodu zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. Přestože Stará Říše působila nervózním dojmem a hráči kazili hodně přihrávek, do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Domácí se dostali do vedení ve 47. minutě, ale dlouho se z něj neradovali. Na malér si zadělali smolným vlastním gólem Hekrleho. Navíc se ještě v 62. minutě trefil Voda a stanovil tak konečný výsledek. Zbytek zápasu se totiž odehrál bez výraznějších šancí.
Góly: 47. Rýgl – 57. vlastní (Hekrle), 62. Voda. Rozhodčí: Fajfek. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Stará Říše: Neumann – Hekrle, Dvořák, Kadlec, Bartoš – Rýgl (72. Kubát), Merhaut, Tichánek, Průcha (68. R. Pokorný) – Vácha (68. M. Pokorný), Brnický. Okříšky: Fiala – Brabenec, Voda, Zeman, Večeřa – Rampír (83. R. Ryšavý), Tůma, Dočkal, Jůza – Řezáč, Kotrba. Nejlepší hráči: Neuman – Voda, Kotrba.

ŽDÍREC N. D. – JEMNICKO 2:0
Domácí fotbalisté chtěli odčinit dosavadní tři remízy a především propadák v Chotěboři. Do zápasu nastoupili velmi bojovně, ale soupeř nedával nic lacino. Již ve druhé minutě zahrávali hosté nebezpečnou standardku a o osm minut později se vyznamenal Rezničenko při nájezdu hráče Jemnicka. Ve 24. minutě měl dobrou příležitost Plíšek, ale hradbu těl se mu prostřelit nepodařilo. Vyrovnané utkání pokračovalo i po změně stran, ale od 60. minuty převzali otěže zápasu do svých rukou domácí. Ti chtěli strhnout vedení na svoji stranu, ale gól ne a ne přijít. Když už se zdálo, že si soupeři body budou dělit, přiklonilo se na stranu Ždírce zasloužené štěstí. Šest minut před koncem utkání si naběhl na zadní tyč Kysilko a míč dotlačil do branky. V závěru ještě pečetil tečovanou střelou vítězství Plíšek – 2:0.
Góly: 84. Kysilko, 90. Plíšek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:3. Poločas: 0:0. Diváci: 130. Ždírec: Rezničenko – Pleva (64. Dvořák), Kysilko, Klupka, Plíšek – Pátek, Horáček (70. Pavlíček), Novotný, Máša – Hanousek, Kolouch. Jemnicko: Kopeček – Krejča, Grün, Tobolka, Tesař – Navara (68. Sevelda), Mašát, Štancl, Kincl – Šplíchal (52. Kříž), Koutný. Nejlepší hráči: Kysilko, Pátek – Grün.

JAROMĚŘICE – PACOV 5:0
Utkání bylo nakonec jednoznačnou záležitostí dosud se trápících Jaroměřic. I když tomu výsledek nenasvědčoval, tak se domácí střelecky trápili, neboť znovu polovina jejich šancí zůstala nevyužita. Gólový účet zápasu sice ve 22. minutě otevřel Míča a za další dvě minuty zvýšil Rygl, ale celek z Třebíčska stále působil nervózním dojmem. Jen kapitán Novotný nevyužil dvě tutovky, kdy byl sám před brankářem. Napětí z jaroměřických hráčů definitivně spadlo až se třetí vstřelenou brankou, o kterou se postaral po hodině hry Rygl. Hostitelé do konce střetnutí přidali ještě dva přesné zásahy střídajícím M. Karáskem a Kopečkem. Pacov měl pouze jednu šanci, ale samostatný únik zlikvidoval Chalupa.
Góly: 20. Míča, 22. a 61. Rygl, 82. M. Karásek, 88. Kopeček. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Jaroměřice: Chalupa – Kunst, Kopeček, Musil, Z. Karásek – Trnka (72. Hambálek), Novotný, Křivánek, Míča – Neumann (85. Melán), Rygl (80. M. Karásek). Pacov: Basík – Kerouš (70. Mařinec), Koller, Fořt, Váňa, Kostroun (56. Vítamvás), Šltechta, Pěknic, Kabíček, Vlach, Přibyl (70. Vlk). Nejlepší hráči: Míča, Kopeček – Váňa.

ŽIROVNICE – ČÁSLAVICE-SÁDEK 3:4
Domácí se o zisk bodů připravili sami, uspořádali doslova festival neproměněných šancí. Do pohody je nedostal ani rychlý gól Kocourka, na který však odpověděl podobně rychlým vyrovnáním gólman Dítě z přísné penalty. Žirovnice měla v prvním poločase míč častěji na kopačkách, ale v koncovce byla doslava sterilní, naopak hostům se dařily brejky. Czucz a Čermák získali svému týmu dvoubrankový rozdíl. Po přestávce dal domácím naději kontaktním gólem Kocourek, ale útočná euforie Slavoje znamenala jen to, že zisk bodů pro hosty pojistil z dalšího brejku exligista Pacanda.
Góly: 8. a 53. Kocourek, 86. Pahr – 12. Dítě (PK), 24. Czucz, 37. Čermák, 83. Pacanda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (68. Šimek). Diváci: 120. Poločas: 1:3. Žirovnice: Tomíšek – Knotek, Kořínek, Kuš, P. Houška (33. Vilímek) – Staněk, Dýnek (62. Blažek), Rozporka, Moravec – Pokorný (50. Pahr), Kocourek. Čáslavice-Sádek: Dítě – Vojtíšek, Heres, Zikmund, Šustr – Čermák, Šimek, Urban, Vacek (87. Pokorný) – Czucz (90. Rygl), Pacanda (90. Bělák). Nejlepší hráči: Dítě, Čermák, Pacanda.