LUKA – RAPOTICE 1:3

Zápas měl dva odlišné poločasy, kdy v prvním začali velmi dobře domácí. Zaskočili favorita a vytvořili si několik brankových příležitostí, které ovšem zůstali nevyužity. Dočkali se až ve 31. minutě, kdy se prosadil Duba. Do druhého poločasu vstoupili loučtí jako vyměnění a herní projev se nápadně podobal podzimní krizi. Rapotice začaly na hřišti kralovat a nebezpečně dotírat na domácí obranu. Výsledkem toho byli tři branky.

Góly: 31. Duba – 58. Milan Laš, 75. Titov, 89. Matoušek. Rozhodčí: Čampl. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (70. Brnický). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Luka: Žatečka – Mach, Vyskočil, Brnický, Popovych - Urban, Trombelli, Doležálek, Merhaut - Duba, Gavaller (81. Číhal). Rapotice: Soustružník – Jesina (68. Přibyl), Šitz, Slaný, Titov - M. Laš, Otcel, Jašek (46. Grupka), Milan Laš - Matoušek, Káňa.

NOVÝ RYCHNOV – RUDÍKOV 0:3

Ve vyrovnaném utkání si vytvořily nespočet šancí obě strany. Rozdíl mezi týmy byl hlavně v jejich proměňování. Z tohoto důvodu vybojovali hosté body naprosto zaslouženě. Domácí se mohou zlobit jen sami na sebe, další porážkou doma si nadělali velké záchranářské starosti. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon celé trojice rozhodčích.

Góly: 29. Z. Trnka, 68. Nožička, 90. (+1) J. Trnka. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (55. Římal), Martínek, Švec, Koubek, Růžek, O. Loskot (71. Cirhan), Hájek, Zeman, Norek (46. Mugrauer). Rudíkov: L. Trnka – Benáček, Rojík, Komínek, (65. M. Kudrna), J. Trnka, Nožička, Salák, L. Kudrna, Pazourek, Z. Trnka (81. Šula), Mikyska.

MĚŘÍN – MOHELNO 2:1

V první půli byli domácí podle očekávání lepší a taky šli do vedení. Heřmánkův centr doletěl ke Koldovi a ten obloučkem přehodil Brücknera. Ve druhé půli se ovšem nechal hloupě vyloučit měřínský Uchytil a Mohelno ožilo. Jenomže do deset minut před konce se z přímého kopu od rohového praporku trefil Heřmánek a pojistil výsledek. Utkání pak zdramatizovala střela Němce, na kterou neměl Cejnek nárok. Po tvrdém zápase na hřišti vzplály emoce. Potyčku ještě odnesl na každé straně jeden hráč červenou kartou.

Góly: 16. Kolda, 80. Heřmánek – 89. M. Němec. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:4. ČK: 2:1 (58. T. Uchytil st., po utkání M. Matoušek – po utkání Horký. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Měřín: Cejnek – Matoušek, Chaloupka, Hlaváč, Doležal – T. Uchytil st., Šoukal (87. Letmajer), Kolda, Heřmánek (83. T. Uchytil ml.) – Vokoun, Robotka (90. Řezníček). Mohelno: M. Brückner – L. Mužík, Foretník (46. Kerndl), Sladký, R. Mužík, Foretník, Horký, Drápela, Staněk – Štěpán, Němec.

KŘIŽANOV – JAKUBOV 1:2

Úvod utkání patřil hostům, kteří šli zaslouženě do vedení. Tržilův přímý kop se odrazil ode zdi za záda bezmocného Bajera. Ve druhém dějství Jakubov svůj náskok zvýšil. Domácí zadáci nechali po standardní situaci ve vápně úplně volného Dunklera a ten obloučkem pokořil křižanovského gólmana podruhé. Zápas zdramatizoval Malinského gól po skrumáži. Křižanov si poté vytvořil územní převahu, která ovšem ke kýženém vyrovnání nevedla.

Góly: 83. P. Malinský – 20. Tržil, 51. Dunkler. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer – Střecha, Novotný, Studený (72. Malinský), Pálka – P. Burian, A. Burian, Navrátil (61. Klimeš), Boček – Nobicht, Veselý (87. Vítek). Jakubov: Klíma – Kratochvíl, Večeřa, Michal Dunkler (72. T. Veselský), Miroslav Dunkler – Milan Dunkler, Košák, Pacas, Forman (90. Smetana) – Zika, Tržil.

BUDIŠOV – TELČ 4:0

Hosté nejprve začali náporem, ale z tlaku žádnou branku nevytěžili. Po čtvrt hodince hry se budišovští začali osmělovat a v 27. minutě po akci Tomáše Nováčka, byl ve vápně faulován Karel Nováček a sudí nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil Švec. Po přestávce byli domácí jasně lepší. Dobrý výkon korunovali dalšími třemi brankami.

Góly: 27. Švec (PK), 55. Mezlík, 74. a 78. K. Nováček. Rozhodčí: nehlášen. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (37. Chalupa). Diváci: 130. Poločas:1:0. Budišov: Syrový – Langr, Houzar, Kašpar, Švec – Vašíček, Mezlík, Večeřa (75. I. Nováček), Dostál – T. Nováček (55. Koš), K. Nováček (80. Holubář). Telč: Nedorost – Jančo, D.Šohájek, Holý, J. Šohájek – Pulcar (75. Kříž), Kratochvíl, Bartůšek, Chalupa – Šeda, Jakubec (60. Černáš).

ROKYTNICE – HROTOVICE 1:3

Ve vcelku vyrovnaném zápase vedla Rokytnice od 26. minuty 1:0, když se střelecky prosadil Ster. Ovšem poté začali domácí kupit chyby v obranně a hostující fotbalisté je dokázali potrestat třemi góly.

Góly: Ster - Dufek, Pachr,Salák. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rokytnice: Herbrich – Bílek, Chládek, R. Sochna (77. P. Sochna), Hobza (46. Vejmělka) - Rygl, Svoboda, Nosek, Ferkl – Ster (46. Jičínský), Vahila. Hrotovice: J. Slatinský – Přepechal, P. Slatinský, L. Škoda, M. Škoda – Dufek, Hrůza, David, Pachr – Salák, Z. Krajčo (J. Krajčo, Růžička).