JEMNICKO B – ROKYTNICE 2:1
Domácí měli ze záčátku z lídra respekt, který ovšem brzy zmizel. V první půli bylo Jemnicko aktivnější, vytvořilo si více šancí, ale žádná neskončila vsíti. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a odměnou jim byla vedoucí branka. Ovšem domácí nesložili zbraně a zkušenost soupeře nahradili bojovností i důrazem. Hostitelé zápas otočili a připsali si cenný skalp.
Góly: 73. Axman, 78. Tobolka – 53. Hakl. Rozhodčí: Holý. ŽK: 3:2. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Křivánek, Kalášek (77. Růžička), Sevelda, Nikrmajer (68. K. Tesař), Hošek, Anděl (89. Nevrkla), Axman, Kopr (46. Tobolka). Rokytnice: Široký – Jičínský, Štork (85. Herbrych), Prokeš (63. Bílek), Vahila, Ferkl, Dalecký, A. Štefánek, Hakl, O. Štefánek, Syrový.

STUDENEC – OKŘÍŠKY B 2:1
Domácí nastoupili opět nekompletní. První šanci měli hosté, ale po trestném kopu L. Rampíra hlavičkoval Novotný těsně nad. Stejně dopadl i Dokulilův střelecký pokus z hranice šestnáctky. Studenec kontroval volejem Nováčka do boční sítě po Vrbově centru. Ve 14. minutě zaváhala domácí obrana s odkopem a odražený míč se dostal k volnému L. Rampírovi, který pohodlně otevřel skóre. Vyrovnat mohl Nováček, který se zleva dostal až před okříšskou bránu, ale přehodit Syrového se mu nepodařilo.

Udeřit mohlo znovu na opačné straně. Večeřa poslal dlouhý centr před bránu a míč skončil na tyči. Následně z velkého vápna střílel F. Rampír, ale trefil jen Pěnčíka. Krátce po změně stran si za hostující obranu zaběhl Rousek, přihrál volnému Vrbovi a bylo srovnáno. Poté si na Kučerňákův roh naskočil Hájek, ale poslal míč nad Syrového branku. Tatáž dvojice si akci zopakovala, ale tentokrát šlo o trestný kop, avšak hlavička skončila opět nad. Rozhodnutí přinesla 79. minuta, kdy faul na domácího Kryštofa potrestal z penalty Holoubek.
Góly: 47. Vrba, 79. Holoubek (PK) – 14. Rampír. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Studenec: Pěnčík – Matějek, Vrba, Hájek, Kučerňák, Holoubek, K. Mrňa, Nejedlý, Čonka (42. Rousek), M. Mrňa, Nováček. Okříšky B: Syrový – Novotný, Molák, R. Dokulil, Večeřa, Binka, Kšír, Netolička, L. Rampír, F. Rampír, J. Dokulil.

ČÁSLAVICE-SÁDEK – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:7
O hráče z prvního týmů posíleným hostům vyšel vstup do utkání. Dvěma slepenými góly se rychle ujali vedení, které ještě do poločasu navýšili. Rezerva Náměště-Vícenic měla více ze hry i po změně stran a převahu vyjádřila střelecky. Vojtěch Rybníček a kapitán Jiří Eliáš se blýskli hattrickem.

„Dostali jsme dva rychlé góly po nedůrazu v obraně a pak jsme se těžko dostávali do zápasu. Soupeř byl lepší a hrou po stranách i rychlými brejky nám dělal problémy. My jsme si ale čtyři góly dali sami a předvedli trapný alibistický výkon. Takhle se o záchranu nehraje, i když nám chyběli dva hráči základní sestavy," nechal se slyšet trenér Čáslavic-Sádku Lubomír Dítě.
Góly: 79. Kopl, 82. Sedláček – 3. Jonák, 5., 54. a 81. Eliáš, 41., 74. a 87. Rybníček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Čáslavice-Sádek: Martenek – Kacetl, Zikmund, Busta, Mach – P. Klika (66. Kopl), Roupec (84. Růžička), Hanzal, Vecheta – Vaníček (46. Vybíral), Sedláček. Náměšť-Vícenice B: Bartošek – Veselý, Lokaj, Blažek (75. Musil), M. Sobotka. Pospíšil (46. P. Kopuletý), Franěk, Jonák (46. V. Kopuletý), Bednář, Eliáš (84. Křivánek), Rybníček.

MOHELNO – BLATNICE 0:4
Hosté byli po celé utkání aktivnějším mužstvem a po zásluze si odvážejí tři body. Prvních dvacet minut utkání se hrál opatrnější fotbal, poté ale přišla gólová čtvrthodinka, ve které se hostům podařilo vstřelit tři branky. Největší šance domácích v prvním poločase skončila na brankové konstrukci. Do druhé půli nastoupili hostitelé s cílem vstřelit kontaktní branku.

Tento plán jim ovšem zhatil čtvrtý obdržený gól po přísně nařízené penaltě. A to odpor Mohelna definitivně zlomilo. Hráči Blatnice si výsledek pohlídali a pohodlně si dokráčeli pro vítězství.
Góly: 21. a 28. Šplíchal (druhý z PK), 36. Sova, 46. J. Trnka (PK). Rozhodčí: Kaňka. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:3. Mohelno: Ležák – Horký, Kopeček, Staněk, Kerndl, Vašek, I. Foretník, Štěpán, Drápela, Vostal (50. Foretník), Jeřábek. Blatnice: Chocholouš – J. Trnka, Lojka, Šabatka (60. Cech), Foltýn, Svoboda, Sova (78. Dušek), Tomšíček (46. Kotačka), Šplíchal, Pokorný, M. Trnka.

CHLÍSTOV – H. ÚJEZD 3:0
Utkání lépe vyšlo domácímu celku, který byl po celý zápas aktivnější a diktoval tempo hry. Hosté se dostávali do ojedinělých šancí z protiútoků, ale ani jedna neskončila za zády bezchybně chytajícího Ježka. V prvním poločase domácí proměnili dvě příležitosti, v tom druhém o jednu méně. Zbytek šancí hráči řešili někdy velmi zbrkle a nepřesně. I přesto se ale divákům musel fotbal líbit. „Za předvedený výkon je třeba pochválit naše mužstvo jako celek. Všichni hráči podali velice solidní výkon, není však možné žádného hráče vyzdvihnou," zhodnotí trenér Chlístova Milan Špaček.
Góly: 8. a 51. L. Rygl, 32. Hruška. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:2. Diváci: 75. Poločas: 2:0. Chlístov: Ježek – Uhlíř, Hrbáček, Vídenský (79. Smolík), Hruška, M. Rygl, L. Rygl (65. T. Kuchařík), Nováček, Pokorný, Patočka (72. M. Kuchařík), Svoboda (86. Šaman). Horní Újezd: Hradecký – Míča, Václavek, Řezáč, Kučera, Durda, Ošmera (66. Pelán), Zvěřina (85. Martin Veselý), Čermák, Marek Veselý, Novotný.

PŘIBYSLAVICE – VÝČAPY 0:1
Již v prvním vyrovnaném poločase bylo jasné, že kdo šanci promění a neudělá chybu, vyhraje. Za zmínku stojí akce, kdy míč po rohu prošel celým malým vápnem k domácímu Holubovi, ale ten byl tak překvapen, že nastřelil břevno a odražený míč nedokázal dorazit do sítě ani Kolman.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté.Diktovali tempo a podařilo se jim po jednom rychlém útoku vstřelit vedoucí, a jak se posléze ukázalo, i rozhodující branku. Utkání se potom přiostřilo, a i když se Přibyslavice snažily, na dobře organizovanou obranu soupeře nenašly recept. A když se neujala ani dobrá šance Lopatáře v závěru, odcházely ze hřiště spokojenější Výčapy.
Góly: 58. T. Matoušek. Rozhodčí: Macek. ŽK: 3:1. Diváci: 65. Poločas: 0:0. Přibyslavice: Novák – Holub, Karafiát, Kopeček, Kolman, Škorpík, Skrobikowski, Šárka, I. Samek (69. D. Samek), Matějek, Lopatář. Výčapy: Krátký – Dolák, Nikrmajer, Macek (76. Loucký), J. Jeleček, Kafka, Matěj Semerád (84. T. Kuchera), L. Jeleček, D. Matoušek (46. T. Matoušek), Pánek, Martin Semerád (46. Kašpárek).

LIPNÍK – STAŘEČ 0:5
Lépe začali hosté, kteří se dokázali dostat do vedení už v šesté minutě. Od úvodu bylo znát, že obrana domácích nefunguje, jak by měla. V následujících minutách nedala Stařeč soupeři příležitost k vyrovnání. Ta se naskytla až okolo dvacáté minuty, kdy rozhodčí odpískal proti hostům penaltu. Šťáva jí však neproměnil, což ovlivnilo zbytek zápasu. Domácí si dokázali vytvořit střelecké šance, ale Stařeč trestala chyby. Další dva góly přišly v poslední pětiminutovce prvního poločasu.

Po obrátce se Lipničtí nedokázali vzpamatovat a po deseti minutách hry inkasovali počtvrté. Hosté vítězství podtrhli pátou trefou a ještě nevyužili několik šancí. „Hosté vyhráli zaslouženě, když nám dali zejména v první půli lekci z produktivity. My jsme neproměnili ani penaltu za stavu 0:1. Musíme na zápas zapomenout a dát se dohromady," má jasno lipnický trenér Jaroslav Brabenec.
Góly: 6. Pislcajk, 40. Bříza, 45. Vodička, 55. a 66. Dvořák. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Lipník: Skoumal – Tretera, Svoboda, Pokorný, Martének (46. Macháček), Matoušek, Kisela, Fišer, Jonáš (79. Žák), Šťáva (46. Procházka), Brabenec. Stařeč: Obůrka – Smejkal (64. Pysk), Marek Vodička, Michal Vodička, Lauš, Bříza, Zejda, Ježek, Dvořák (70. Dolníček), Kaňka (60. Jahoda), Pislcajk (78. Gruber).