MĚŘÍN – DUKOVANY 0:1
Dukovany vlétly do utkání jako uragán a v úvodní fázi zápasu si vypracovaly několik gólových šancí. Do vedení šly ve 23. minutě, kdy Měřín špatně odvrátil standardní situaci a Řezáč z hranice velkého vápna míč uklidil za záda bezmocného Sysla. Od té chvíle se hosté zatáhli do defenzivy a chodili pouze do brejků. Jenže domácí se do konce prvních pětačtyřiceti minut do žádné vážnější šance nedostali.
Po změně stran se obraz hry nezměnil.

Celý druhý poločas byl lídr tabulky pod tlakem, ale Měřín si vytvořil pouze jedinou opravdovou gólovou šanci. Krátce po hodině hry se dostal odražený míč na úrovni penalty ke Koženému, ten ale hostující svatyni přestřelil. Závěrečný tlak domácích už měl pouze platonickou podobu a lídr tak získal důležité tři body.

„Dukovany zahrály velice zkušeně, daly první gól a pak už jen bránily. Z naší strany to bylo asi maximum možného, ale soupeř byl opravdu kvalitní a na nás dobře připravený. Body bychom měli získávat v jiných zápasech, zde jsme mohli pouze překvapit," zhodnotil zápas hrající kouč Měřína Karel Kružík.
Góly: 23. Řezáč. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 3:3. Diváci: 82. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel – Jonáš (75. Hrůza), Matoušek, Doležal, Láznička (87. Pololáník) - Kožený, Kružík, Hladík, Bublán – Crkal (51. Procházka), Šoukal. Dukovany: Boreš – Kunc, M. Fojtášek, J. Fojtášek (70. Železník), Jašek, Prokeš, Sedláček, Hron, Černý (80. Pelán), Řezáč, Koníř (30. M. Němec).

TŘEBELOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 1:3
Favorizovaní hosté se ujali vedení po Durajkově proměněné penaltě. Třebelovice srovnaly zásluhou Novotného vzápětí. Stav se do přestávky již nezměnil. Náměšti vrátil vedení deset minut po změně stran Kučera, který v samotném závěru skóroval podruhé a pečetil tak vítězství druhého celku v tabulce soutěže.

„Na šance byli hosté lepší. My jsme snažili uhrát co nejlepší výsledek, kterým by byla remíza. Čekali jsme od druhého týmu v tabulce víc, že nás převálcuje, ale jen nakopával míče. I tak ale měli naši obránci honičku a soupeř vyhrál zaslouženě. Kluci zahráli, na co měli a nemáme se za co stydět," shrnul domácí trenér Bohuslav Veverka.
Góly: 29. Novotný – 28. Durajka (PK), 55. a 90. Kučera. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Třebelovice: Nesiba – Janíček, J. Čurda, Kotačka, Kabelka (61. Krejčí), S. Michal, Petr Sedlák, J. Jurka, Kapko, R. Jurka, Novotný. Náměšť-Vícenice: Pokorný – Anna, Lampíř, Čermák, Preisner, Durajka, Klíma, Kopuletý (78. Heres), Kučera, Rous (90. Veselý), Rybníček (88. J. Tržil).

RAPOTICE – ŠTĚPÁNOV 2:1
Domácí začali aktivně a v 10. minutě potrestal faul na Michala Sobotky trefou do šibenice z trestného kopu Milan Laš. Další šance Rapotic zůstaly v prvním poločase nevyužity. Štěpánov krátce po změně stran z ojedinělého brejku vyrovnal Kovalchukem.

Hostitelský tým po více jak hodině hry oslabil zbytečným vyloučením za vražení do protihráče v nepřerušené hře Dvořáček. To ovšem jeho spoluhráče mrzet nemuselo. V 83. minutě totiž po sklepnutí Petra Matouška rozhodl střelou do odryté branky Císař. „Chtěli jsme vyhrát a to se nám povedlo i v deseti. Do sezony jsme vstoupili úspěšně," těšilo asistenta rapotického trenéra Karla Kovaříka.
Góly: 10. Milan Laš, 83. Císař – 59. Kovalchuk. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (64. Dvořáček). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rapotice: T. Laš – Švarc, Opálka (79. Stehlík), Martin Laš (70. Císař), Dvořáček, Podpěra (31. P. Matoušek), J. Matoušek, Illek, Sobotka, Liška, Milan Laš. Štěpánov: Dinga – Hrubeš, Richter, Novák, Sedláček (46. Jílek), Kovalchuk, Samek, Kintr, Kutnyk, Macháček, Fiala.

V. BÍTEŠ B – HARTVÍKOVICE 2:0
Za pěkného počasí měli první šanci hosté, ale Michal Pelán v páté minutě bravurně vytáhl nebezpečnou střelu útočníka Hartvíkovic. O chvíli později to na druhé straně neúspěšně zkoušel pěkným lobem Antoš. V závěru první půlhodiny měli hosté další šanci, opět ji neproměnili a okamžitě přišel trest. Mucha využil zaváhání gólmana Chalupy a do prázdné branky otevřel skóre.

Ve druhé půli hrály Hartvíkovice po větru, byly aktivnější a po hodině hry mohly vyrovnat. Po faulu Tomáše Pelána dostali hosté výhodu pokutového kopu, ale lehkomyslně ji zahodili. Pak se na hřišti začalo červenat. V 73. minutě šel pod sprchy za nesportovní chování D. Kopuletý, devět minut poté jej následoval gólman Chalupa, který před vápnem fauloval unikajícího Ondráka. Přesilovku béčko Velké Bíteše využilo v 88. minutě, z obtížné pozice se prosadil Jelínek.
Góly: 30. Mucha, 88. Jelínek. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (73. D. Kopuletý, 82. Chalupa). Diváci: 60. Poločas: 1:0. V. Bíteš B: M. Pelán – Paprskář, Suchý, T. Pelán, Ivančík – Loup (73. Bartošek), Antoš (46. Jelínek), Ondrák, Mucha – Horký, M. Švanda. Hartvíkovice: Chalupa – J. Melkes (65. D. Outulný), M. Sýkora, Záviška, Kafka (74. Rous) - M. Outulný, Hadraba (82. Moczár), D. Kopuletý, Michal Kopuletý - Martin Kopuletý, J. Sýkora.

Cenný skalp si na začátku jara přispala juniorka Horáckého fotbalového klubu. Třebíčští mladíci porazili lídra I. A třídy Kouty.